Wysłany: 29 Cze 05 22:28 • Temat postu: System portalowy od gnyska
jak bedziesz chciał bez stopki - to po znajomosci jakieś 20 złotych (ci co spoza hmt tak z 50)
a ze stopką (taki tam dopisek powered by relax zonk studio) 0złotych
Wysłany: 29 Cze 05 21:12 • Temat postu: Status poprawek
Ponieważ robiąc poprawki odkrywam coraz to nowe błędy, bedę tutaj zamieszczał ogólny procent wykonania poprawek. Poprawki panelu admina nie mają wpływu na to kiedy ukaże się reszta poprawek.
Proszę o zgłaszanie własnych poprawek, bo o części mogę zapomnieć!
kolorem darkcyan, oznaczę poprawki dodane po napisaniu listy. Wszystkie posty z propozycjami będą kasowane.
"-" Poprawka do zrobienia.
"+"Poprawka wykonana, ale jeszcze nie wrzucona na stronę.
Panel Admina
- zarządzanie użytkownikami
- zarządzanie forum
+ poprawione newsy i artykuły
+tworzenie kopii artykułów
+ zarządzanie downloadem
- zarządzanie komentarzami (wykonano 1/2)
Strona główna
+poprawione wyświetlanie Last 5
+poprawione newsy
+ankiety
+buttony
+poprawione menu
-poprawione linki
+przeszukiwanie strony(prawie działa)
Panel usera
-Harvest Moon Online (wyjdzie pod koniec lipca).
-otrzeżenie o wyłączonych cookies.
-blak potwierdzania e-mailem.
-ograniczenie wielkości avatara
-definiowanie logowania tylko na początku wczytywania strony, a nie za każdą potrzebą
-bramka gg
-statystyki odwiedzin
Forum
-Prywatne wiadomości
-ostrzeżenia
-poprawione wyswietlanie nieczytanych postów
-dodanie przyklejonych i ogłoszeń
-blokowane posty spadają na dół
-ulepszenie pisania i edycji tematu
+szybka odpowiedź
-link na dole strony
+przyspieszenie wczytywania forum (99% - skrypt pisałem ponad tydzień)
+bbcode w sygnaturce
-podwójne cytaty
+własne posty mają inny kolor
-raportowanie postów niezgodnych z regulaminem
-przenoszenie postów dla adminów
-dzielenie postów dla adminów
-link do profilu Harvest Moon Online (wyjdzie pod koniec lipca)
-ankiety
-zabezpieczenia przed edycją/kasowaniem postów których ze wzgledu na zezwolenia lub status forum nie wolno zmieniać
-poprawione przewijanie stron
Różne
-Kanał RSS
+Wersja WML strony
-MySql dla adminów
-poprawiony chat, lub zamiana w shoutboxa
+poprawione autologowanie (można wejść bezpośrednio na forum i inne strony, i nie zostaniemy wrzuceni na główną)
-faq
-informacje o użytkownikach
-drobne zmiany w kosmetyce
To czego nie dodam:
x Możliwość logowania bez cookies
x Dodatkowe rangi
x Grupy
x dostęp tylko dla zalogowanych
Jak widzicie roboty dużo, a mój komputer ostatnio zamula (bardzo długo się generują na nim wszystkie skrypty php), i nawet nie wiem czy poprawki działają tak jak działać powinny bo np. takie forum generuje się dłużej niż przed jakimikolwiek poprawkami (a teraz jest napewno szybciej), i raz na 20 razy generuje sie 0.1 sekundy a w pozostałych przypadkach nawet 6 sekund (dłużej niż w internecie).
Wysłany: 24 Cze 05 19:33 • Temat postu: Propozycja Regulaminu dla forum HMT
Kai napisał(a):
Ja jestem obojętny, może byc może i nie byc, choc chwilami to brzmi jak za komunizmu np. zgłaszanie kogoś moderatowi jak sprzeciwi się prawu
Edytowany przez: Kai 2005-06-24 16:45:23
jak dodam poprawki to bedzie takie cos jak zgłaszanie postów
Ja będę Harvest Moonowym IPN-em a wy będziecie Ojcami Harvest Hejmo i bedziecie społecznić
Wysłany: 24 Cze 05 16:11 • Temat postu: Nowe emoty (2 urodziny)
Eer!0n napisał(a):
No to ja też dodam swoją emitionkę.
Starałem się żeby była jak najbardziej wymowna :]
Tylko...
Jak zrobić żeby tło było przezroczyste?
Edytowany przez: Eer!0n 2005-06-24 12:49:22
użyć np. paint shop pro 7 i dać EXPORT>TO GIF> i wybrać kolor przezroczysty (można pobrać pipetką z obrazka), oraz jak najmniejszą możliwą liczbę kolorów bez widocznej straty jakości.
No dobra, na 99% poprawki trafią na strone w tym miesiącu, dzisiaj udało mi się połowicznie przyspieszyć forum skracając skrypt wyswietlania postów z 300 linijek do 1 linijki (naprawdę!).
Jutro od rana będę siedział nad reszta forum i nad ostrzeżeniami, oraz postaram się zmniejszyc lczbę zapytań do bazy danych (dzisiaj np. na forum zmieniłem lczbę zapytań z 25 do 2).
Wysłany: 21 Cze 05 09:44 • Temat postu: Farmer Fran - układam soundtrack, użyczcie zasobów
Jeżeli ktoś posiada w swojej domowej kolekcji:
-Instrumentalną Muzykę Azjatycką, a w szczególności Chiny, Japonia, Indie, Tybet.
-Instrumentlna muzykę Folkową
to proszę o zgłoszeni się na gnysek@wow.net.pl
ewentualnie jak ktoś zna linki do stron z takimi zasobami z muzyką w DOBREJ jakości, podawać tutaj lub na ten sam email.