Wysłany: 28 Lip 05 19:16 • Temat postu: Problemy z waszym serwisem ?
Też jestem ciekaw, czemu mejle się nie wysyłają. Sam wysłalem wczoraj subskrypcję do wszystkich uzytkowników i co ? Nie doszła...
Napisz na gnysek@wow.net.pl i podaj nick oraz adres e-mail z ktorego nastapiła rejestracja. Aktywujemy w ciągu 24 godzin. (Jak wyslesz do północy to jeszcze dzisiaj).
Wysłany: 24 Lip 05 17:34 • Temat postu: Farmer Fran
Problem w tym, że jest limit 1024 polygonów (trójkątów) na planaszę (płaski prostokąt składa się z dwóch) inaczej zaczyna zwalniać, dlatego tak to wyglada. A noc jest ciemna jak na 24 w nocy przystało. Trzeba iść spać w końcu no nie ?? Pozatym to jest screen JPG i rozmazało trochę.
Wysłany: 23 Lip 05 12:52 • Temat postu: Nie rośnie mi Trawa w Oh! AWL
W AWL rośnie sama.
W OH!AWL trzeba nawieść ją (Nawóz - 40G) zanim zacznie rosnąć. Potem już rośnie.
Fajnie to wiedzieć, szkoda, że tak późno, bo moja owca zdechła... przy okazji wyglada to najfajniej z wszystkich części HM - owca nagle się wywraca i lezy na boku
Wysłany: 23 Lip 05 11:06 • Temat postu: Nie rośnie mi Trawa w Oh! AWL
eee... grafika nie jest popsuta tylko źle opracowana, na filmikach awl wyglada tak samo...
Pozatym gdyby były uszkodzenia kodu, gra by się zawieszała,a nawet nie wczytywala, bo moja konsola jest na to wrażliwa, a jak narazie OH!WL jest jedyną grą, która nie zawsiesila się na mojej konsoli.
Wysłany: 22 Lip 05 15:14 • Temat postu: Nie rośnie mi Trawa w Oh! AWL
Nie potrafię wyjaśnić tego zjawiska, ale nie chce mi rosnąć trawa na pastwisku w Oh! AWL. Cały czas jest niska, zwierzęta są głodne,a ostatnio owca mi się przekręciła. Nie mam ich jak nakarmić. Moze ktoś wie co jest przyczyną ??
pff ja tam tylko lubie hentai
Great Teacher Onizuka, Fushugi Yugii (Tajemnica przeszłosci), Vampire Princess, Hellsing - tytuły ktore ogladełem. Fajne było też Last Exile, ale jakoś mnie nie wciągnęło.
Kiedyś jeszcze był "Capitan Tsubasa", "Daimos" i "Yattaman" na Poloni1
Wysłany: 15 Lip 05 18:49 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
No płyta znajduje się u mojego admina w nagrywarce, pozostaje tylko czekać do 20.20 aż wam powiem czy wszystko działa.
Dla zainteresowanych: niespakowana płyta (dvd) zajmuje 1.29 GB (1 320 mb), spakowana 499 mb. Z oczywistej przyczyny, nie bedzię można jej pobrać z naszej strony.
Wysłany: 14 Lip 05 22:27 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
ale wiecie co, liczyłem, że ktoś z was tez będzie ściągał. Bo tera muszę czekać w kolejce do jakiegos ruska i chińczyka - i to od rana...
ostatnie 3 procenty sciągają mi się już 12 godzin...