Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4906 Wysłany: 29 Lip 05 15:36 • Temat postu: Farmer Fran
Forum Farmera Frana już dziala.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5073 Wysłany: 28 Lip 05 19:16 • Temat postu: Problemy z waszym serwisem ?
Też jestem ciekaw, czemu mejle się nie wysyłają. Sam wysłalem wczoraj subskrypcję do wszystkich uzytkowników i co ? Nie doszła...

Napisz na gnysek@wow.net.pl i podaj nick oraz adres e-mail z ktorego nastapiła rejestracja. Aktywujemy w ciągu 24 godzin. (Jak wyslesz do północy to jeszcze dzisiaj).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4208 Wysłany: 26 Lip 05 13:18 • Temat postu: Status poprawek
Jak zauważyliście zaczynają działać ostrzeżenia, więc uważajcie - za 10 ban :szatan:
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4350 Wysłany: 25 Lip 05 15:53 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
ja miałem prędkość od 0.1kb/s do 2kb/s i ściągałem 10 dni 24 godziny na dobę.

Przypominam, że należy posiadać konsolę PS2 i nagrać płytę na DVD !! Na emulatorach nie działa !!
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4905 Wysłany: 24 Lip 05 17:34 • Temat postu: Farmer Fran
Problem w tym, że jest limit 1024 polygonów (trójkątów) na planaszę (płaski prostokąt składa się z dwóch) inaczej zaczyna zwalniać, dlatego tak to wyglada. A noc jest ciemna jak na 24 w nocy przystało. Trzeba iść spać w końcu no nie ?? Pozatym to jest screen JPG i rozmazało trochę.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4901 Wysłany: 23 Lip 05 21:06 • Temat postu: Farmer Fran
nie wiem właśnie co się z nim stało...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4899 Wysłany: 23 Lip 05 20:32 • Temat postu: Farmer Fran
[obrazek]
http://farmerfran.pwii.pl - zawsze najświeższe informacje o grze

Ostatnio edytowany Sobota, 20 Stycznia 2007, w całości zmieniany 3 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4837 Wysłany: 23 Lip 05 12:52 • Temat postu: Nie rośnie mi Trawa w Oh! AWL
W AWL rośnie sama.

W OH!AWL trzeba nawieść ją (Nawóz - 40G) zanim zacznie rosnąć. Potem już rośnie.

Fajnie to wiedzieć, szkoda, że tak późno, bo moja owca zdechła... przy okazji wyglada to najfajniej z wszystkich części HM - owca nagle się wywraca i lezy na boku
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4835 Wysłany: 23 Lip 05 11:06 • Temat postu: Nie rośnie mi Trawa w Oh! AWL
eee... grafika nie jest popsuta tylko źle opracowana, na filmikach awl wyglada tak samo...
Pozatym gdyby były uszkodzenia kodu, gra by się zawieszała,a nawet nie wczytywala, bo moja konsola jest na to wrażliwa, a jak narazie OH!WL jest jedyną grą, która nie zawsiesila się na mojej konsoli.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4833 Wysłany: 22 Lip 05 15:14 • Temat postu: Nie rośnie mi Trawa w Oh! AWL
Nie potrafię wyjaśnić tego zjawiska, ale nie chce mi rosnąć trawa na pastwisku w Oh! AWL. Cały czas jest niska, zwierzęta są głodne,a ostatnio owca mi się przekręciła. Nie mam ich jak nakarmić. Moze ktoś wie co jest przyczyną ??
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
2080 Wysłany: 20 Lip 05 23:20 • Temat postu: MANGA
pff ja tam tylko lubie hentai
Great Teacher Onizuka, Fushugi Yugii (Tajemnica przeszłosci), Vampire Princess, Hellsing - tytuły ktore ogladełem. Fajne było też Last Exile, ale jakoś mnie nie wciągnęło.

Kiedyś jeszcze był "Capitan Tsubasa", "Daimos" i "Yattaman" na Poloni1

Edytowany przez: gnysek 2005-07-20 23:24:33
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4348 Wysłany: 16 Lip 05 10:19 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
Juz mam i działa.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4347 Wysłany: 15 Lip 05 21:06 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
tylko admin sie spóźnia - będę miał za jakieś 30 minut
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4345 Wysłany: 15 Lip 05 18:49 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
No płyta znajduje się u mojego admina w nagrywarce, pozostaje tylko czekać do 20.20 aż wam powiem czy wszystko działa.

Dla zainteresowanych: niespakowana płyta (dvd) zajmuje 1.29 GB (1 320 mb), spakowana 499 mb. Z oczywistej przyczyny, nie bedzię można jej pobrać z naszej strony.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4344 Wysłany: 14 Lip 05 22:27 • Temat postu: Ściągnij sobie HM:AWL na PS2
ale wiecie co, liczyłem, że ktoś z was tez będzie ściągał. Bo tera muszę czekać w kolejce do jakiegos ruska i chińczyka - i to od rana...
ostatnie 3 procenty sciągają mi się już 12 godzin...
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.