Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5639 Wysłany: 06 Sie 05 15:36 • Temat postu: Quiz lub test!!
Dostaeś ostrzeżenie za dublowanie postów.
Raczej nie zrobię, bo to za duzo programowania, a juz mi się chce żygać algorytmiką
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4910 Wysłany: 06 Sie 05 15:34 • Temat postu: Farmer Fran
zima 2005
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5508 Wysłany: 05 Sie 05 16:20 • Temat postu: HMT V3 - postępy
no wykonanie wcale nie jest takie łatwe, dzisiaj z gadu gadu tlenem i płciami bawiłem sie pół dnia. Teraz zacznę wprowadzać działy, a potem będe musiał wymyslić system konwertujący obecne posty i artykuły na nowe.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5586 Wysłany: 05 Sie 05 16:18 • Temat postu: Pomoc z Nickiem
Zmieniony na Ryżu
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4597 Wysłany: 05 Sie 05 10:14 • Temat postu: Wrócilem z wakacji
Zhadza się Kai, za to dostajesz 3 ostrzeżenia ;]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4594 Wysłany: 04 Sie 05 23:25 • Temat postu: Wrócilem z wakacji
Łamiesz regulamin, to po pierwsze.
Zły dział to po drugie.
SKonfiguruj sobie - to po trzecie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5506 Wysłany: 04 Sie 05 15:57 • Temat postu: HMT V3 - postępy
Zamknąłem stary temato bo był offtop.

Ostrzegam, że na screenach nie uświadczycie aktualnego wyglądu strony, ale gwarantuję, że będzie on taki sam jak teraz. Oto screeny z nowej wersji HMT:
http://gnysek.wow.net.pl/files/dev1.jpg
http://gnysek.wow.net.pl/files/dev2.jpg
http://gnysek.wow.net.pl/files/dev3.jpg
http://gnysek.wow.net.pl/files/dev4.jpg

Jeszcze dużo do zrobienia jak widać, ale duzo jest też zrobione.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5448 Wysłany: 04 Sie 05 12:29 • Temat postu: Problem z załadowanie AWL
Kurwa! Szlag mnie trafi!

Max to 3FPS na kazdym sprzęcie.

Dolwin nie odpala wogule.
Dolphin -> http://www.dolphin-emu.com/lookup.php?gameid=183 - 3klatki na sekundę jak widać - przynajmniej 10 razy za wolno.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5382 Wysłany: 04 Sie 05 11:51 • Temat postu: HMT V3 w przygotowaniu
Kai - za 5 postów offtopicu powinieneś dostać 5 ostrzeżeń, więc juz nie dyskutuj, odsyłam cię pod adres https://hmt.gry-online.pl/regulamin.php?mode=show .

Po południ dam pierwsze screeny z tego co zrobiłem dotychczas z nowym HMT.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5416 Wysłany: 03 Sie 05 21:08 • Temat postu: Dziweczyny w AWL
Pozostałe dzieciaki trzeba przymuszać do nauki obu zawodów, bo sami się ich nie nauczą. Natomiast większość pozostałych zdolności jest przeznaczona dla poszczególnych dzieci. Część dzieci też nie preferują, ale pod naciskiem stają się dobre.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5445 Wysłany: 03 Sie 05 21:05 • Temat postu: Problem z załadowanie AWL
Max to 3FPS na najelpszym sprzęcie, i brak literek. O ile mowa o wersji na GC.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5456 Wysłany: 03 Sie 05 21:00 • Temat postu: Twoja lista przebojów
No a potem się pyta za co ostrzeżenia.

Nie lubię tematów typu: "Podaj imiona swoich wszystkich 4 kotów z łatą tylko na lewej nodze i bez ucha".
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5098 Wysłany: 03 Sie 05 20:57 • Temat postu: niech ktos da mnie strone
Chodziło akurat o link do romu.

Zgodnie z polskim prawem, jedyna wersja jaką możesz trzymać dłużej niż 24 godziny to ORYGINAŁ.
Oznacza to, że wszystkie piraty w Twoim domu powinny zostać wywalone po 24 godzinach od ich nabycia.
A skoro tego nie robisz (a zakładam, że tak jest) - to i wtym przypadku 24 godziny powinny Cię gilać. Trzymaj tak długo aż przyjdzie Policja - wtedy przez balkon
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5372 Wysłany: 03 Sie 05 16:52 • Temat postu: HMT V3 w przygotowaniu
Dostałeś załamanie regulaminu


eloo
kai jest taki bezczelny że edytuje uwagi moda i se skasował moją uwage!!cham bezczelny!!

Edytowany przez: eloo_gosciu 2005-08-03 22:18:03
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5434 Wysłany: 03 Sie 05 16:46 • Temat postu: Help
Tak więc ostrzeżenie dodane cwaniaku
A drugie za to, że nie czytałeś regulaminu - zasady działania działu informacje były tam wyraźnie zaznaczone :]
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.