Wysłany: 05 Sie 05 16:20 • Temat postu: HMT V3 - postępy
no wykonanie wcale nie jest takie łatwe, dzisiaj z gadu gadu tlenem i płciami bawiłem sie pół dnia. Teraz zacznę wprowadzać działy, a potem będe musiał wymyslić system konwertujący obecne posty i artykuły na nowe.
Wysłany: 03 Sie 05 21:08 • Temat postu: Dziweczyny w AWL
Pozostałe dzieciaki trzeba przymuszać do nauki obu zawodów, bo sami się ich nie nauczą. Natomiast większość pozostałych zdolności jest przeznaczona dla poszczególnych dzieci. Część dzieci też nie preferują, ale pod naciskiem stają się dobre.
Wysłany: 03 Sie 05 20:57 • Temat postu: niech ktos da mnie strone
Chodziło akurat o link do romu.
Zgodnie z polskim prawem, jedyna wersja jaką możesz trzymać dłużej niż 24 godziny to ORYGINAŁ.
Oznacza to, że wszystkie piraty w Twoim domu powinny zostać wywalone po 24 godzinach od ich nabycia.
A skoro tego nie robisz (a zakładam, że tak jest) - to i wtym przypadku 24 godziny powinny Cię gilać. Trzymaj tak długo aż przyjdzie Policja - wtedy przez balkon