Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5531 Wysłany: 26 Sie 05 14:18 • Temat postu: HMT V3 - postępy
Chodziło mnie o pisanie kodu do wyświetlania artykułów.... bo wszystko zostaną przekonwertowane na taki tekst aby był on czytelny dla phpbb2.
chyba że znacie się dobrze na php
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5890 Wysłany: 25 Sie 05 15:33 • Temat postu: Big Konkurs czyli narsuj blondynke :D
Mie sie najbardziej podobała odpowiedź blondi dla GFO .
Blondi, ja tesh coś skrobnę jutro albo w ciągu najbliższych dni ale t nie będzie byle gówno i nawet tidus będzie się mógł schować (ale tylko na chwilę bo zaraz i tak mnie przbije )
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5527 Wysłany: 25 Sie 05 14:39 • Temat postu: HMT V3 - postępy
tak artykuły przerabiam
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
6153 Wysłany: 25 Sie 05 10:34 • Temat postu: Avatar :[
100 mb, ale nowy portal zajmie jakieś dodatkowe 5 w porównaniu do aktualnego, pozatym pojawią się nowe pliki w dziale download. (największe 3 romy znajdują się na innych serwerach).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
6074 Wysłany: 25 Sie 05 10:26 • Temat postu: Jean Michel Jarre
Dobra teraz wam coś powiem:
mieszkam około 15 kilometrów od sceny, a wczoraj pomiedzy 21 a 23 było słychac u mnie w bloku jak Jarre sobie ćwiczy,a to Rendezvous a to Oxygene... tak jakby grali to w bloku naprzeciwko. To jest dopiero jazda!
Tak więc dzisiaj od 17.00 do końca dnia mnie nie złapiecie na żadnym z ustrojstw typu gg czy komórka.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
6151 Wysłany: 24 Sie 05 22:14 • Temat postu: Avatar :[
20kb x 2500 użytkowników = 50 mb !! Nie mamy aż tyle miejsca, gdyby wszyscy mieli avatary takiej wielkości już dawno puściłbym stronę z torbami.
Aktualnie strona zajmuje z wszyskimi grafikami 48Mb.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
6148 Wysłany: 24 Sie 05 17:57 • Temat postu: Avatar :[
bo ten drugi został pozbawiony połowy klatek ;]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
6145 Wysłany: 24 Sie 05 16:18 • Temat postu: Avatar :[
Ten drugi ma teraz 9.9kb:

[obrazek]

I nie dziw się, że jak ma jpg to nie wchodzi, bo zmiana rozszerzenia nic nie da, musisz go przkonwertować (tak samo jak z midi nie zrobimy mp3 i na odwrót, bądź z worda nie zrobimy filmu avi - bo są to całkiem inne typy plików).

Pliki gif sa zapisywane w 2-256 kolorach, w formacie bezstratnym (tz. zapisany jest kazdy piksel), natomiast jpg sa kompresowane i to stratnie - każda jego edycja może pogorszyć jego jakość. Nagłowek pliku gif to zazwyczaj GIF89a a tekiego JP to zazwyczaj JFIFF. Obydwa pliki charakteryzują się inną strukturą i zmieniając samo tylko rozszerzenie pozostaja tym samym plikiem (większość programów jest w stanie je odtworzyć, ponieważ odczytuje nagłówek a nie rozszerzenie).

Edytowany przez: gnysek 2005-08-24 16:22:31
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
6144 Wysłany: 24 Sie 05 16:10 • Temat postu: Avatar :[
Blondi twój ma 2.25 kb.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5524 Wysłany: 24 Sie 05 10:50 • Temat postu: HMT V3 - postępy
Bo to musi być *.jpg a nie *.JPG.
Wielkośc liter ma znaczenie wbrew pozorom.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5672 Wysłany: 23 Sie 05 15:52 • Temat postu: Błędy na stronie...
tylko, że tam jest napisane "DA SIĘ NIE DA SIĘ" ;]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
6067 Wysłany: 22 Sie 05 21:00 • Temat postu: Jean Michel Jarre
Poprostu muszę się wam pochwalić
W ten czwartek uczestniczyl będę w generalnej próbie koncertu J.M.Jarre - jak zapewne wiecie, koncert ten odbywa się w piątek ;]
Zapewne część z was nawet nie wie o co chodzi, zatem po krótce opowiem.
Koncert francuskiego artysty jest uwiecznieniem 25 lat działania solidarności, która powstała 31 sierpnia własnie w Gdańsku.


Edytowany przez: gnysek 2005-08-22 21:00:39
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
6061 Wysłany: 22 Sie 05 20:46 • Temat postu: Kosmetyczne zmiany
Jak zauważyliście, na stronie głównej wprowadzilem kosmetyczne zmiany:
-można zamknąć reklamę, klikając na X po prawej stronie logo strony (niestety nie mogę wyłączyć jej całkiem, bo z niej utrzymujemy stronę)
-pojawiły się 3 wersje logo, związane z tym, że w przyszłym tygodniu obchodzona jest 25 rocznica powstania Solidarności, a jak wiecie wydarzyło się to w moim mieście...

Edytowany przez: gnysek 2005-08-22 20:47:55
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
6022 Wysłany: 21 Sie 05 20:19 • Temat postu: kiedy wreszcie będzie ?
Najlepoej powołać się na stronę playstation w ameryce - pierwsze dni paźdzernika 2005.
http://www.us.playstation.com/games.aspx?id=SLUS-21171
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
5646 Wysłany: 20 Sie 05 12:36 • Temat postu: Quiz lub test!!
Na tej nie.
Na poprzedniej ;]
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.