Wysłany: 02 Wrz 05 21:20 • Temat postu: Kosmetyczne zmiany
Logo solidarności już zniknęło.
Wprowadziłem na czas weekendu w celach statystycznych link stat4u, ale po weekendzie on zniknie. Chcę poprosru sprawdzić jak duzo ludzi odwiedza strone.
to ze widac rozszerzenie jpg nie oznacza, że to rzeczywiście jest JPEG.
Postaram się go zaraz odszyfrować ;]
Widze tylko jedno rozwiązanie - ktoś zamienił rozszerzenie (np. bmp gif lub png) na jakieś inne, zamiast zmieniając typ pliku (czyli może to nadal być bmp gif lub png i dlatego go nie widać).
Przy okazji to dziwne, bo obrazek ma 0 bajtów.
Radzę otworzyć go w paincie i zapisać pod inną nazwą jako JPG, ew. wysłać go do mnie na mejla.
Wysłany: 31 Sie 05 15:06 • Temat postu: Osoba godna naśladowania
No ja trochę pojadę w bardziej egzotyczne klimaty, bo ostatnio wzoruje się na Hideo Kojimie (Ojcu Metal Gear Solid). Wiadomo, człowiek nie zrobił nic wielkiego, natomiast podoba mi się jego filozofia życiowa - kto grał w MGS3 zauważył zapewne, że mowa jest tam o okresie zimnej wojny, ale także o klonowaniu, o filmach itp. Jego gry niosą ze sobą głębsze przesłania, i trzeba się naprawdę wczuć aby wszystko zrozumieć. Mistrz niekonwencjonalnych rozwiązań, czyli tego co przyjąłem sobie za życiowy cel - zmieniać schematy (bo w końcu czy w każdej grze musisz być superbohaterem, a nie mógł byś być przypadkowym kolesiem, który nie ma wcale żadnych specjalnych zdolności, i przezywa tylko dzięki kolegom i szczęściu ??).
Wysłany: 30 Sie 05 15:25 • Temat postu: Pływająca Częstochowa
aha znalazłem: http://chrabja.pl/powodz/
Radze spojrzeć na te fotke
Jak większość dobrze wie, dworzec znajduje się prawie metr nad nasypem kolejowym, zatem wyobraźcie sobie le musiało spaść wody!
i drugi obrazek:
Wysłany: 30 Sie 05 15:19 • Temat postu: Pływająca Częstochowa
E tam w gdańsku po takiej właśnie ulewie utopił się facet w samochodzie - na jedym ze skrzyzowań było podobno 2 metry wody!!! Nie wiem czy to było mozliwe, bo pzejeżdzam tamtym skrzyzowaniem prawie codziennie, ale tak mówili w wiadomościach.
Wysłany: 29 Sie 05 22:40 • Temat postu: Jean Michel Jarre
W telewizorze nie było wogule widac tych efektów. Zznaczę tutaj, ze mieszkam na 5 piętrze, na wrpsot stoi pełno bloków od 5 do 10 pieter, a ja i tak widziałem większość fajerwerków w czasie koncertu, pomimo, że to ponad 10 km w linii prostej.
Wysłany: 29 Sie 05 21:31 • Temat postu: Moja strona wystartowała!
Dobra, możecie znowu zaglądac na stronę http://gnysek.wow.net.pl/ . Dodałem tam dzisiaj Encyklopedię, do której nalezy wrzucać jak najgłupsze hasła. Mam nadzieję, że pozostawicie po sobie ślad
Stronka jest raz na tydzień aktualizowana.
Wysłany: 26 Sie 05 23:51 • Temat postu: ściągnąć se chciałem :P
To jest ten sam błąd co z Internet Explorerem. Zainstaluj dodatek FlashGot do Firefoxa, oraz pobierz program FlashGet, i po kliknięcu w link dojdzie opcja pobierz za pomocą Flash Get. Tym programem ściągniesz 99% plików.
Wysłany: 26 Sie 05 16:59 • Temat postu: Jean Michel Jarre
NO wczoraj dał 10 sekundowy pokaz ogni, więc zostało jeszcze jakieś 1,5 tony sprzetu pirotechnicznego (to nie jest wartośc samego prochu). Pozatym dźwig uzywany będzie do trzymania kawałku statku uzywanego jako TELEBIM.
Ogólnie w tym koncercie zostaną uzyte najtańsze telebimy na świecie - nie skladają się z ani 1ednego centymetra elektrycznych części (są to sciany i kawał blachy).
Wysłany: 26 Sie 05 16:56 • Temat postu: FTP Problem part II
No tak jak pisze: Append/Restart Not Premitted Try Again.
Możesz mieć złe hasło do serwera. Pozatym probuj tylko Total Comanderem (Windows Commander) lub Cute FTP.
Wysłany: 26 Sie 05 14:45 • Temat postu: Jean Michel Jarre
20.50 najwcześniej, bo najpierw wystąpi Stanisław Soyka.
Koncert jest wyjeb*ny w kosmos, efekty świetlne jeszcze bardziej, jak dotychaczas zastanawialiscie się jak wygląda hologram - dzisiaj poznacie odpowiedź - bowiem w czasie koncertu zostanie użyte niezwykłe zielone światełko wygladające jak tafla wody przeszywające przez publiczność od dołu do góry. Uzywane będą też lampy które święcą aż na 6 kilometrów w niebo. Nie zabraknie filmów o solidarności, naszego papieża, wystąpi też Jarek Wałęsa (taki przypał że szok, koleś jest takim luzakiem, że AliG wysiada).