Wysłany: 24 Wrz 05 10:24 • Temat postu: Moja szkoła
Lepsze zdjęcia dopiero wrzucę. Wczoraj bawiliśmy się w szkole palnikiem i nagraliśmy z tego film A potem kupiliśmy denaturat Mało brakowało, a kumple zrobily by koktail mołotowa. Niestety tych zdjęć jeszcze nie mam, bo w moim telefonie nie ma aparatu, więc kumple wysyłają swoje zdjęcia (ale już nie długo, bo kupuję sobie cyfrowy za półtora miesiąca).
Wysłany: 22 Wrz 05 22:17 • Temat postu: Moja szkoła
Jak ktoś jest ciekwawy, jak wyglada moja nauka w szkole, to zapraszam na stronę http://klasa-the.cba.pl/ .
Na stronie znajdziecie mnie na dwóch zdjęciach. Pierwsze poniżej, a drugie to to z Maryną Wojciechowską (jestem po lewej oczywiście, zrobiłem taki dziwny usmiech ).
No a więc moja nauka w kole wygląda mniej więcej tak:
Wysłany: 20 Wrz 05 18:46 • Temat postu: Moderatorem byc!
Napewno moderatorem nie zostanie ktoś, kto zadaje głupie pytania na forum (patrz: "Jak zrobić obrazek sobie?"). Naboru na moderatora nie było nogdy, poprostu zazwyczaj zostawali moderatorami ci gostkowie, którzy w danym dziale udzielali się najmądrzej i na temat.
Wysłany: 14 Wrz 05 16:34 • Temat postu: HM:AWL-SE (PS2)
Na dwa tygodnie przed premierą HM:AWL-SE, na kilku stronach pojawiła się informacja o rzekomej premierze dopiero na początku października.
Zatem wysłałem dzisiaj do natsume e-mail z zapytniem, kiedy w końcu jest premiera tej gry, oraz przy okazji zapytałem się, czy gra wyjdzie w europie. Nadmieniłem też, że data premiery jest dla nas ważna, bo zadna część HM nigdy nie ukazała się w Polsce (ukazał się FOMT ale nie musza tego wiedzieć), i że musimy gry sprowadzać zza granicy .
Jak tylko list dojdzie opublikuję go na stronie głównej po polsku.
Wysłany: 10 Wrz 05 21:08 • Temat postu: Zrób nam skin, zostań moderatorem
Zatem wygrał Komar, nagrodę wręczę, gdy ukończę nową wersję portalu a jestem już coraz bliżej końca. Skin jest dosyć ładnie wykonany, ale screena załącze potem, bo muszę to wpasować w HMT.
Wysłany: 03 Wrz 05 23:06 • Temat postu: Liceum śmiechuwarte ogólnokształcące
Wychodzac z takiego założenia, do nauczycieli powinieneś mówić panie magistrze, a ja do swojego dyrektora profesorze magistrze doktorze habilitowany... . Są zasady w naszym kraju i nic tego nie zmieni. Wyobraź sobie, że ktoś nagle chciałby jeździć lewą stroną ulicy, bo jemu się tak bardziej podoba. Tu nie chodzi o tytuł profesroa jako taki, a poprostu zwyczaj jaki w polsce jest już od dawna - po prostu w podstawówce i gimnazjum przestało się tak mówić ładne lata temu... ale z 40 a może 60 lat temu napewno uczyli tylko profesorowie.
Wysłany: 03 Wrz 05 14:03 • Temat postu: Liceum śmiechuwarte ogólnokształcące
No właśnie - w kazdym liceum/technikum do nauczyciela mówi sie profesorze, nas uczyli tego już w gimnazjum. Zwłaszcza w takich szkołach do jakiej chodzę ja lub jaką ukończył wujek_kołacz - gdzie nauczyciele to w większości inzynierowie.