Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9373 Wysłany: 06 Sty 06 19:04 • Temat postu: [WAŻNE !] Do redaktorów
Proszę wszystkich redaktorów o jaknajszybsze wejście w panel admina (jakbyście nie byli świadomi - napis "Administruj stroną" na górze strony), oraz przeczytanie i zastosowanie się do mojej notatki.
Redaktorzy którzy nie wezmą sobie tego do serca od lutego mogą sobie szukać pracy w innym portalu.

Przypominam, że do redakcji należą:
gnysek (admin)
wujek_kolacz (admin)
Blondi (st. redaktorka)
Blount (st. redaktor)
Matizo (st. redaktor)
Tidus (st. redaktor)
eloo_gosciu (redaktor)
Felixia (redaktor)
Tomek_btn (redaktor)

Informuję też, że od lutego 2006 w szeregi redakcji włączony zostanie Komar. Jeżeli ktoś z redakcji ma do tego zastrzeżenia, to wie co robi od lutego

Zaznaczam też, że po wprowadzeniu nowego systemu znanego też jako HMTv2006, na stronie pojawią się moderatorzy, oraz postaram się zmodyfikować chat. Na stronę trafą też zapowiadane przeze mnie MP3 oraz sporo nowych tapet, a w ferie dojdą opisy HM:AWL-SE oraz mozliwe że dojdzie też obraz tej gry do wypalania na nagrywarki DVD.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9239 Wysłany: 05 Sty 06 18:29 • Temat postu: Odwiedziny na HMT grudzień 2004 - grudzień 2005
A bo siedizałem przedtem kilka godzin nad HMT v2006 i mnie śpioch brał.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9236 Wysłany: 01 Sty 06 20:18 • Temat postu: Odwiedziny na HMT grudzień 2004 - grudzień 2005
Mie tylko dziwi, że luty to najkrutszy miesiąc a tu raptem więcej odwiedzin niż w styczniu czy marcu. Może spowodowane było to feriami.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9268 Wysłany: 01 Sty 06 14:10 • Temat postu: Sylwek 2005/2006
u nas szybami rzucano
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9264 Wysłany: 01 Sty 06 00:59 • Temat postu: Sylwek 2005/2006
http://gnysek.wow.net.pl/portal/photogallery.php?album=11
A tak to wszystko wyglądało w dzień
http://gnysek.wow.net.pl/portal/photogallery.php?album=10
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9234 Wysłany: 31 Gru 05 16:42 • Temat postu: Odwiedziny na HMT grudzień 2004 - grudzień 2005
Wykres przedstawia odwiedziny na naszej stronie w ciągu ostatnich 13 miesięcy. Dane za miesiące kwiecień - sierpień zostały mocno zaokrąglone ponieważ w tym czasie nie prowadziłem statystyk, ale myślę że nie są wygórowane i zauważalna są dwie tendencje - z końcem roku (zarówno 2004 jak i 2005) odwiedziny wzrastają, a w ciągu roku trzymają się na stałym poziomie.
Od teraz statystyki będą prowadzone stale i dwa razy do rku będziecie raczeni takim wykresem.

Na koniec dodam, że jeżeli odwiedziny spadną poniżej 10 000 miesięcznie zwijamy interes :king:
[obrazek]

Edytowany przez: gnysek 2005-12-31 16:43:58
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7357 Wysłany: 30 Gru 05 15:29 • Temat postu: HMT v2006
Z założenia ankiety miały być, ale wczoraj doszedłem do wniosku, że na forum ich narazie ni będzie. Natomiast na stronie - niewykluczone.
Przed chwilą skończyłem nowy moduł - będzie można teraz wyłączyć portal, tak aby tylko admini mieli do niego dostęp, z nowości warto wymienić też, że gdy dana strona nie istnieje (błędy 403,404,405,500) nie pojawia się już coś takiego jak tutaj https://hmt.gry-online.pl/xxx/yzb/, ale wczytuje się strona z błędem która wyglada identycznie jak portal, włącznie z tym że rozróznia wybrany przez nas skin.
Teraz zabieram się za zarządzanie plikami, a potem artykuły.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7352 Wysłany: 29 Gru 05 21:52 • Temat postu: HMT v2006
oj to chyba termin się zmieni
PW to nie taka łatwa sprawa, bo teraz pisanie postów tematów i ich edycja odbywa się na jednej tylko stronie skryptu a nie jak dotychczas na dziewięciu, więc wprowadzanie jakich kolwiek modyfikacji jest bardzo trudne bo zwiększa sie ilość linijek skryptu (teraz jest ich 416 a jeszcze kilka opcji nie wprowadziłem).

Edytowany przez: gnysek 2005-12-29 21:53:55
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7349 Wysłany: 29 Gru 05 21:02 • Temat postu: HMT v2006
Wujek może uda mi się wyrobić do uzgodnionego przez nas terminu Ale nic nie obiecuję bo jak zwykle coś może mi się przeciągnąć.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7347 Wysłany: 29 Gru 05 19:48 • Temat postu: HMT v2006
No prace nad nowym forum zostały w 90% ukończone, pozostało mi dodanie kilku bajerów takich jak stopki postów (guziki email, profil itp), oraz wyrobienie bloku avataru (ranga, itp.).
Potem dodac moderację, podglad postu, widok ostatnich 10 postów przy pisaniu odpowiedzi i forum ukończone. Powinienem to wszystko mieć skończone jutro.

Tymczasem prezentuję screen z panelu admina, przedstawiający zarządzanie forum. Na nowym forum doszły już 3 opcje - blokowanie całego forum, blokowanie pisania tematów (wszyscy, tylko zarejestrowani, tylko admini) i blokowanie odpowiedzi w tematach (wsyzscy, tylko zarejestrowani). Dzięki temu w dziale Info tematy będą tworzyć tylko moderatorzy i admini, a odpowiadać będą mogli wszyscy. Jak to będzie wyglądać w praniu, zobaczycie za kilka dni.
[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9043 Wysłany: 29 Gru 05 14:32 • Temat postu: Filmik AWL-SE dostępny na video.google.com
Jeszcze nie jeden filmik nakręcimy.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7345 Wysłany: 28 Gru 05 10:46 • Temat postu: HMT v2006
Gigaman napisał(a):
Aby z strony głównej forum mozna było wejśc w ostatni nieprzeczytany temat na forum (a la przemo)
Niestety tego sposobu się pozbywamy, bo skoro mamy 5000 userów, to w momencie gdy dodaję ten post do bazy danych dodaje się 5000 rekordów no i baza szybko zostaje zapchana, przez co strona dłużej się wczytuje.
Średnio raz w tygodniu z bazy usuwam około 4 000 000 zbędnych rekordów, a nowa strona będzie te dane zapisywała na twoim dysku w ciasteczkach, i gdy zamkniesz przegladarkę dane zostaną usunięte. Usprawni to działanie strony.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9140 Wysłany: 27 Gru 05 22:37 • Temat postu: Mundial
POLAND- GERMANY World Cup `06
(źródło: http://sport.onet.pl/1,16,11,16513607,46535054,1948424,0,forum.html )
SZARANOWICZ: Dobry wieczór państwu. Ze studia w Warszawie kłania się nisko Włodzimierz Szaranowicz i jak zawsze znakomici goście: byli trenerzy naszej reprezentacji Jacek Gmoch i Jerzy Engel

GMOCH: Dobry wieczór he he

ENGEL: Witam serdecznie.

SZARANOWICZ: oraz golkiper krakowskiej Wisły Radek Majdan z żoną.

DODA: Nie golkiper tylko bramkarz, a poza tym chciałam powiedzieć że Radzio jest świetny w łóżku

SZARANOWICZ: ???

MAJDAN: Dobry wieczór.

SZARANOWICZ: Tradycyjnie jest z nami także przy swoim kominku w Wiśle Antek Piechniczek.. Witamy Cię Antoni.

PIECHNICZEK: Halo nic nie słyszę??

SZARANOWICZ: Jakieś problemy na łączach mam nadzieję że zaraz będzie wszystko w porządku. A wracając do meczu. Po zwycięstwie 3:1 z Ekwadorem apetyty nam niewątpliwie wzrosły. Czy mamy dziś szanse na pokonanie Niemców? Jerzy?

ENGEL: Szalenie istotne będzie przygotowanie kondycyjne u zawodników. Jeśli wytrzymają 90 minut to możemy być spokojni. Zresztą Niemcy to zdecydowanie łatwiejszy rywal niż np. Korea czy Portugalia

SZARANOWICZ: A co z formą bramkarzy? Radek jak oceniasz grę Dudka w pierwszym spotkaniu?

MAJDAN: No nie da się ukryć że dobrze zrobiła mu ta

DODA: Krystyna z gazowni hihihihiha

MAJDAN: ( uspokój się} ta przeprowadzka do Benfiki Lizbona.

SZARANOWICZ: Dostałem właśnie informację że mamy już połączenie z Signal Iduna Park. A więc przenieśmy się na stadion. Mecz komentują dla państwa Darek Szpakowski i Maciek Kozłowski znany wszystkim z roli Jaroszego z `M jak miłość'

DODA: A ja myślałam że Rysia z `Klanu'

SZARANOWICZ: ??? Halo halo Darku, halo halo Maćku

SZPAKOWSKI: Halo halo Włodku słyszę Cię dobrze! Witam wszystkich w studiu i przed telewizorniami. Dariusz Szpakowski i Maciej Kozłowski. Będziemy mieli przyjemność relacjonować dla państwa drugi mecz Polaków na tym Mundialu: Niemcy- Polska. Za chwilę skład Polaków. Ale najpierw hymny obu państw.

HYMN POLAKÓW
HYMN NIEMCÓW

SZPAKOWSKI: Pięknie odśpiewane hymny. Mandaryna zaintonowała Mazurka. Jej mąż Michał Wiśniewski odśpiewał hymn gospodarzy. Ale o mało nie doszło przed meczem do skandalu. Prezydent FIFA zaproponował żeby zamiast hymnów zaśpiewano `Keine Grenzen'
nie poszli jednak na to polscy kibice. Tymczasem sędzia rozpoczął spotkanie. Polska w bramce Dudek, dalej w obronie Jop Kłos Bąk Baszczyński, w pomocy od lewej Krzyżówek Kosowski Szymkowiak Smolarek i atak Żurawski Frankowski. Niemcy: .. ..

16min
SZPAKOWSKI: długa piłka od Jopa, pędzi Żurawski ile sił w piętach ale nie zdąży już do tej piłki

KOZŁOWSKI: Jak to się mówi w żargonie piłkarskim podanie na zapalenie płuc

23min
SZPAKOWSKI: oj co tam było chyba ręka któregoś z polskich obrońców, ajajaj No i niestety od 23 minuty Polska będzie grała w 10 bo czerwoną kartkę za zagranie ręką obejrzał Kłos

KOZŁOWSKI: Jak to się mówi w żargonie piłkarskim: dostał czerwień

31min
SZPAKOWSKI.: Minęła właśnie 30 mi szszszszs gry szszszszszsz

(studio}
SZARANOWICZ: No nie mamy dzisiaj szczęścia do łączy satelitarnych najpierw Antek teraz Darek. No nic może podsumujmy pierwsze pół godziny gry

DODA: O matko jak to beztalencie zawyło nasz hymn

SZARANOWICZ: Cicho Doda!!!

DODA: Dla Ciebie Pani Doda Mrugaczu jeden hihihihiha

GMOCH: Ale Ci Pani Doda pojechała Włodek he he a ja wiem od jakiego płynu tak mrugasz he he

SZARNOWICZ: yyy to może Antek. Halo Wisła???

PIECHNICZEK: Moim skromnym zdaniem

SZARANOWICZ: Może o tym za chwile. Bo mam informację że słyszymy się z Darkiem. Halo Darek.

SZPAKOWSKI: Mam nadzieję że państwo mnie słyszą. Postaram się przejść na komentarz radiowy, bo przez 20 lat pracowałem w radiu. 38 minuta nic się nie zmieniło Polacy w 10 Niemcy w 11 Kosowski, Szymkowiak ZNAKOMITE DOŚRODKOWNIE JEST TAM FRANKOWSKI STRZELA GOOOOOOOOOL GOOOOOOOL GOOOOOL!!!!

STUDIO: JEEEEEST!!!

SZPAKOWSKI: 1:0!!! szkoda że państwo tego nie widzą jaki on jest skromny. Schował twarz w rękach jakby chciał ukryć swoją rado . yyy.. przepraszam to była jednak boczna siatka

KOZŁOWSKI: Mówiąc w żargonie piłkarskim spudłował.

(już z wizją}
45min
SZPAKOWSKI: Sędzia dolicza symboliczną minutę już chyba nic się nie zmieni. Jedna z ostatnich akcji pierwszej połowy Smolarek klepką rozgrywa z Szymkowiakiem, prostopadłe podanie ŻURAWSKI, ŻURAWSKI Z ZIMNĄ KRWIĄ MIJA KAHNA . SŁUPEK, DOBITKA, GOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOOL GOOOOOOOL!!!!!!
Gwizdek końcowy. Jak pięknie. Jak ślicznie.

KOZŁOWSKI: Tak. W żargonie piłkarskim to się nazywa gol do szatni. Na pewno im Paweł w szatni pogratuluje.

SZPAKOWSKI: Dziękujemy za uwagę i zapraszamy za 15 minut na drugą część tego wspaniałego widowiska.

(po reklamach wracamy do studia)

SZARANOWICZ: No jak nam się pięknie ta gra dzisiaj układa. Ale może zanim przejdziemy do komentarzy zobaczmy powtórkę. Jak on to ślicznie zrobił jak profesor. proszę mija Kahna podcina ja, dobija Antek może pokusisz się o komentarz?

PIECHNICZEK: Tak, ale ja chciałem zauważyć jedno: z jaką gracją przyjął ta piłkę Żurawski wykończył tą piłkę w swoim stylu

SZARANOWICZ: Słusznie zauważyłeś Antoni. A co do gracji Żurawskiego to może Doda tzn. Pani Doda coś powie?

DODA: No. Ale Radzio ma większą grację szczególnie w łóżku hihihihhe

GMOCH: he he

SZARANOWICZ: To ja może przypomnę nasz konkurs audiotele: Kto zdobył koronę Króla strzelców na MŚ`74 w RFN: a} Grzegorz Piecha b} Grzegorz Lato c} Grzegorz Rasiak d} Emanuel Olisadebe? Nagrodą jest `Słownik żargonu piłkarskiego' i piłka z autografem Trenera Tysiąclecia Kazimierz Górskiego. Przy okazji zdrowia życzymy Panie Trenerze. Numer macie państwo na dole ekranu.

GMOCH: To ja sobie numerek wykręce

DODA: Ty? Z kim?

SZARANOWICZ: ??? yyy Dobrze Jurku a co Ty sądzisz o naszej obronie?

ENGEL: Szalenie ważne jest abyśmy potrafili zagrać trójką w obronie

GMOCH: Coś się połączyć nie chce.

SZARANOWICZ: Zdaje się że coś Antek chce powiedzieć.

PIECHNICZEK: Pamiętaj Jacku 0-kierunkowy

GMOCH: A jaki jest?

DODA: 997 hihihihe

GMOCH: Dziękuję.

PIECHNICZEK: A pamiętasz Jacku jak żeśmy w `80 grali z San Marino, jak Cię Granzo walnął w szczękę piłką i też dostał czerwoną kartkę, tak jak dziś Kłos?

SZARANOWICZ: Zdarza się

PIECHNICZEK: Tak ale Jacek siedział wtedy na ławce trenerskiej..

SZARANOWICZ: Na pewno Jacek pamięta te stare piękne czasy.

GMOCH: Taaa. A pamiętasz Antoni jak byliśmy w Grecji i zg .

PIECHNICZEK: Przepraszam Cię Jacku ale czy prostytutkę można zgwałcić według ciebie?

GMOCH: he he ale ja nie o tym. Jak zgrzewkę spirytusu w hotelu

PIECHNIICZEK: a tak, żeśmy wypili i potem Jędrek Strejlau na waleta po Atenach ganiał

GMOCH: Nie, to ty biegałeś, a my Cię próbowaliśmy złapać. He he

SZARANOWICZ: Tak panowie ale zdaję się że zaraz rozpocznie się druga połowa zatem przenieśmy się już może na stadion na stadion.

TEL. GMOCHA : Proszę czekać na przyjęcie zgłoszenia .

SZPAKOWSKI: Witamy serdecznie z Signal Iduna Park w Dortmundzie, dosłownie przed kilkudziesięcioma sekundami rozpoczęła się druga odsłona tego spektaklu.

KOZŁOWSKI: W niemieckim żargonie piłkarskim ten stadion nazywany jest Westfalenstadion

59min
KOZŁOWSKI: Dobre podanie. Długa piłka. Ale nie przyjął Kosowski. Chyba nastąpi zaraz tzw. zmiana. tzn. piłkarze się zmienią.

SZPAKOWSKI: Rzeczywiście do wejścia szykuje się Mila, kogo zmieni? Zapewne zmęczonego Żurawskiego.

KOZŁOWSKI: Jednak nie, schodzi Mirek Szymkowiak

SZPAKOWSKI: No, to dość zaskakująca decyzja trenera Janasa żeby nie powiedzieć kontrowersyjna.

73min
SZPAKOWSKI: Podolski Podolski, jaki on ma ciąg na bramkę, mija Bąka, Jopa, cudowny rajd UDERZA, DUDEK WYCIĄGA SIĘ JAK DŁUGI ALE JEST BEZ SZANS Gol niestety no i znów mamy remis wszystko zaczyna się od początku Jurek coś krzyczał do kolegów pewnie że nie widzi piłki Podolski musiał zrozumieć i zaryzykował strzał. Opłaciło się.

86min
SZPAKOWSKI: Wszyscy Polacy zamknięci we własnym polu karnym, bronią tego wyniku, to się w żargonie piłkarskim nazywa zapewne `hokejowy zamek' prawda Maćku?

KOZŁOWSKI: No nie do końca to raczej hokejowy żargon. W piłkarskim żargonie to się nazywa Obrona Częstochowy.

SZPAKOWSKI: No tak Maćku he he. Ale może popatrzmy bo Polacy znów ruszyli do przodu. stały fragment gry z lewej strony boiska piłkę ustawia Mila. Kto będzie uderzał? Zapewne Sebastian chociaż tam się jeszcze czai Żurawski. MILA!!! Piłka w pole karne Niemców, RĘKA! KARNY! Tak tak panie sędzio tam była ręka! Arbiter nie wahał się ani chwili zdecydowanym ruchem ręki wskazał na 11 metr boiska. No i teraz wojna nerwów kto ją wytrzyma. ŻURAWSKI- KAHN, KAHN- ŻURAWSKI, ŻURAWSKI, ŻURAWSKI GOOOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOOOOOOL GOOOOOOL. JUŻ SIĘ NIEMCY NIE PODNIOSĄ

KOZŁOWSKI: Zgadzam się z Tobą Darku

SZPAKOWSKI: Jeszcze tylko 2 minuty i będziemy w piłkarskim raju. Ta niedziela będzie dla nas.

93min
SZPAKOWSKI I KOZŁOWSKI: KONIEEEEEC!!!

SZPAKOWSKI: Kto by się tego spodziewał? Po raz pierwszy w historii ogrywamy Niemców i to w jaki sposób: na ich terenie, w 10, na mundialu. Była dramaturgia, nie ma co ukrywać sam mistrz Alfred Hitchcock by się tego nie powstydził. Jak oni się cieszą tam pod szatnią stoi Rafał Patyra chce zrobić wywiad ale to naszym chłopcom to na razie nie w głowie pozwólmy się im nacieszyć tym zwycięstwem. Cóż to by było na tyle z Signal Iduna Park żegnają państwa: Dariusz Szpakowski i

KOZŁOWSKI: Maciej Kozłowski.

SZPAKOWSKI: Do zobaczenia, do usłyszenia.

(po reklamach, w studiu}
SZARANOWICZ: Uff możemy wreszcie odetchnąć z ulga. Jeśli Kostaryka straci punkty dzis wieczorem z Ekwadorem

DODA: Dziś wieczorem to my z Radkiem

SZARANOWICZ: Ekhm albo w środę a nami, wtedy awansujemy do kolejnej rundy tych mistrzostw. Czas nas nagli to może krótko podsumujmy. Jacku?..... Jacku?

GMOCH: chr chr

SZARANOWICZ: JACKU?

DODA: Nie spać, zwiedzać!

GMOCH: E tak? Aha już po meczu? Wygraliśmy? Tak he he no więc chciałem zwrócić uwagę na tego blondynka z 7

ENGEL: Bodajże Mila, tak Sebastian rozegrał dziś doskonała partię.

GMOCH: No to ten Sebastian to on dobry jest. Można by go w Olympiakosie sprawdzić He he
SZARANOWICZ: To jeszcze może typy na Kostarykę?
ENGEL: 2-1 będzie szalenie ciężko ale wierzę wygramy
DODA: Sześć do jaja hihihihe
MAJDAN: 0-0
PIECHNICZEK: 3-0 jak będziemy grać tak jak żeśmy dzisiaj grali
GMOCH: Ile mam czekać na to przyjęcie zgłoszenia???
SZARANOWICZ: yyy Na koniec proponuje państwu jeszcze sondaż, kogo zprosić do studia jako naszych ekspertów. A więc do środy. Dobranoc państwu. Życzę dobrej Niedzieli i udanego Sylwestra.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7342 Wysłany: 27 Gru 05 22:23 • Temat postu: HMT v2006
eloo_gosciu napisał(a):
podwójna cytacja?a nie poprawnie gramatycznie powinno być podwójne cytowanie? XD
nie bo to od quotacja
Wiem że to nie jest poprawnie gramatycznie ale taką nazwę kodową ten problem otrzymał.
Komar napisał(a):
Jak byś mógł zrób cytowanie w stylu IBP 2.0. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie
Komar -> to zależy o jaką wersje IPB chodzi, i o którą rzecz - to że z boku pojawia się link do cytowanego postu czy może jakiś inny bajer ?

Edytowany przez: gnysek 2005-12-27 22:23:43
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7339 Wysłany: 27 Gru 05 21:53 • Temat postu: HMT v2006
testy cytowania na forum (działa również edycja)
[obrazek]
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.