Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9363 Wysłany: 10 Sty 06 22:55 • Temat postu: Harvestowy konwent
To powiedz że poznałeś mnie w telewizji
Brałem udział w dwóch nagraniach "Od przedszkola do opola" jako widownia, to samo w "lokatorach", byłem kiedyś teleexpresie, wiadomościach TVP1 i panoramie, więc nie kłopot . Pozatym jak jedziesz na kolonie to tez nikogo nie znasz. Takie głupie gadanie rodziców. Równie dobrze mógłbyś pojechać sam i ciekawe co by wtedy wymyślili. Myslę ze poważniejszym argumentem niż to że się o Ciebie boją byłby brak kasy.
Pozatym gdyby taka wycieczka doszła do skutku podam wam pełne namiary na ośrodek więc będziecie mogli go sprawdzić.

A nawet znalazłem już:
http://www.123noclegi.info/zakopane/pokoje_szymanowskiego-zeromskiego.html

Antonina Stopka
Zaryckiego 39
tel. 207 05 18

Ten sam telefon mam na mojej komórce więc to napewno ta sama osoba
Pani Tosia to naprawdę przesympatyczna kobieta.
A tutaj zdjęcia:
http://gnysek.my-album.us/album/704747/?os=704870
http://gnysek.my-album.us/album/704747/?os=704873
I włascicielka:
http://gnysek.wow.net.pl/portal/images/photoalbum/99.jpg
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9361 Wysłany: 10 Sty 06 21:12 • Temat postu: Harvestowy konwent
Wiesz ja mam 19 lat więc jak patrzę na młodsze dziewczyny to już jest pedofilia No cóż jezeli będzie jechało więcej osób, to akurat nie ma takiej mozliwości, natomiast jeżeli będzie to mniejsze grono jestem w stanie do rodziców zadzwonić w celu potwierdzenia że jesteście bezpieczni (a przynajmniej że ja wam nic nie zrobię).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9426 Wysłany: 10 Sty 06 20:00 • Temat postu: Kolejne zdjęcia gnyska
Jezeli macie ochotę dwa bardzo świeże zdjęcia (oba zrobione dzisiaj).
Pierwsze na warsztatach przy projektowaniu płytek
http://gnysek.wow.net.pl/portal/images/photoalbum/96.jpg
Drugie na polskim w trakcie sprawdzianu (chociaż nie wygląda), gdzie rozsiadłem się w fotelu który ktoś postawił mi zamiast zwykłego krzesła (chyba nauczyciel powinien na nim siedzieć...)
http://gnysek.wow.net.pl/portal/images/photoalbum/97.jpg
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9359 Wysłany: 10 Sty 06 19:10 • Temat postu: Harvestowy konwent
A tutaj macie nawet mapę zakopanego:
[obrazek]
Na mapce są zaznaczone:
Szymona Zaryckiego - tutaj znajduje się pensjonat
Krupówki - głowna ulica zakopanego
Gubałówka - najblizszy szyczyt w zakopanym (mają tam taki tęgi nadajnik więc zasięg komórek jest naprawdę boski).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9358 Wysłany: 10 Sty 06 19:01 • Temat postu: Harvestowy konwent
Myślałem kiedyś o PSX Extreme Party, ale przestali organizować.
Natomiast ja jestem jak najbardziej za. Myslę że na wiosnę powrócimy do tego tematu, z okazji 3 urodzin HMT można by zrobić zjazd. Moje propozycje: Zakopane lub Mazury.

W zakopanym byłem w październiku i mam namiary na domek w którym mieszkałem za 30 PLNów za nockę. Blisko Krzeptówek (dwa skrzyżowania), blisko gubałówki (na końcu ulicy), blisko Żabki i ABC , blisko Chaty Sabały, więc znaleźć trudno nie będzie. Na krupówki będzie z pół godziny jak nie będziemy zmęczeni (ale raczej po gurach byśmy nie chodzili, poza wejściem na gubałówkę bo tam jest 20 minut drogi asfaltówką). Domek jest duzy, więc spokojnie 20-30 osób by się tam mogło zwalić.

Natomiast na mazurach nigdy nie byłem...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
8444 Wysłany: 10 Sty 06 16:30 • Temat postu: skin do gg z hm
Jak ktoś nie umie skinów robić...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7365 Wysłany: 09 Sty 06 19:26 • Temat postu: HMT v2006
No to sobie zmienisz skin na aktualny.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7363 Wysłany: 09 Sty 06 17:44 • Temat postu: HMT v2006
To właśnie Komar zrobił
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7359 Wysłany: 08 Sty 06 16:31 • Temat postu: HMT v2006
Tym razem artykuły, które są już na ukończeniu (muszę tylko wprowadzić bbcode tabeli i kometarze). Stronka jest już w 80% ukończona, jezeli chodzi o wykonane strony, natomiast od strony kodu będzie to jakieś 50%, bo jeszcze dużo zabezpieczeń i ukończyć panel admina ...
[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9246 Wysłany: 08 Sty 06 12:58 • Temat postu: Odwiedziny na HMT grudzień 2004 - grudzień 2005
Edeta napisał(a):

Gdzie cie niby obrazam?! o.O nie jesteś ty przewrazliwiony? cóz, jeśli poczuleś sie urazony moimi wątpliwościami co do sensu przedstawiania niepewnych danych to wybacz, nie miałam tego na celu ;p a w zwiazku z przemeczeniem radze sie porzadnie przespać i jeść dobrze, pomaga, sama wiem po sobie
a, regulamin przeczytałam jakby co ;)

Edytowany przez: Edeta 2006-01-08 00:36:01
Przez te 3 lata nie spotkałem się z nikim ko by wogule podważał moją opnię, bo jakoś jako do admina głównego mają szacunek, no ale widzę że świat idzie do przodu i bedzimy rozdawać ostrzeżenia :afro:
A przewrażliwona jest cała redakcja na punkcie łamania regulaminu.
I radzę uważać, bo jeżeli myślisz, że możesz sobie robić co chcesz na tym forum to jesteś w błędzie, bo przy napisaniu każdego postu zostawiasz po sobie ślady, takie jak informacja o tym że korzystasz z usług TP.SA (czyżby kolejne dziecko świątecznej promocji nesotrady?) i w bardzo prosty sposób możemy ci przyblokować dostęp do strony.
Pozdrowienia, i mam nadzieję że będziemy już żyć w zgodzie ... :aniol:
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9379 Wysłany: 07 Sty 06 14:19 • Temat postu: Regulamin
Tan regulamin lada dzień przestanie obowiązywać więc nie marudź.
Jak ukończę HMT v2006 to zrobię nowy regulamin i na pewno skorzystam z waszych pomysłów.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9244 Wysłany: 07 Sty 06 10:23 • Temat postu: Odwiedziny na HMT grudzień 2004 - grudzień 2005
Oj widzę że regulamin u Ciebie leży.
Przypominam - zakazuje się obrażania redakcji HMT.
Pozatym nikt się papierami nie tłumaczy bo ja dyslekcji nie mam natomiast jestem ciągle przemęczony i potem takie hocki-klocki mi wychodzą.
Ogółnie zmyślone oznacza, że mniej więcej tak to wyglądało, bo jak było naprawdę nie wiem, pamiętam tylko, że w pierwszym mesiącu było 300 odwiedziń a jakoś w listopadzie było ich razem 100000. Na tej podstawie zrobiłem sobie średnią i podnosiłem odwiedziny od czerwca 2003 tak aby do grudnia 2004 systematycznie wzrastały. A od grudnia 2004 są już pomierzone przez stat4u, więc są dokładne. Potem od kwietnia 2005 do września 2005 znowu zrobiłem na oko, bo w tym czasie nie było statystyk na stronie, a od września 2005 proadzone są do dziś.

Jak ktoś chce obejżeć:
http://stat.4u.pl/?hmt
hasło: harvest
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
8442 Wysłany: 07 Sty 06 10:17 • Temat postu: skin do gg z hm
Nie bo gg 7.0 jest głupie i nie mam zamairu go instalować, żeby zapoznać się z systemem skinów (od tego z 6.x różni się chyba tym że doszły dwie bitmapy). Pozatym zrobienie skina do gg to jest 15 minut zabawy w paincie i po kłopocie. Możecie sami przerobić. Jak ktoś go wykona to proszę podesłać na adres gnysek@wow.net.pl i napewno dam go na stronę.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9242 Wysłany: 06 Sty 06 21:09 • Temat postu: Odwiedziny na HMT grudzień 2004 - grudzień 2005
To tak na otuchę dodałem już w miarę proporcjonalne statystyki od początku działania strony (część jest na oko zliczona):
[obrazek]

Edytowany przez: gnysek 2006-01-07 10:24:34
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9377 Wysłany: 06 Sty 06 19:05 • Temat postu: Regulamin
1. Administratorzy i moderatorzy forum dbają o porządek na stronie, a podjęte przez nich decyzje nie powinny być podważane przez użytkowników.
2. Nie spamuj, nie reklamuj stron internetowych, nie wklejaj linków do gier online (w tym linków z numerem referencyjnym nabijającym statystyki).
3. Zabronione są doubleposty (dwa posty z rzędu w tym samym temacie), nabijanie postów, czy floodowanie (pisanie kilkunastu postów w różnych tematach w krótkich odstępach czasu). Wyjątkiem jest tutaj bump (odświeżenie tematu), który może nastąpić nie wcześniej niż po dwóch tygodniach od ostatniego postu i tylko przez autora tematu.
4. Nie pisz bzdurnych postów, które nic nie wnoszą do tematu, lub nie zawierają nawet jednego rozbudowanego zdania. Nie powielaj tego co już napisano, nie pisz WIELKIMI literami, nie pisz, że jesteś "pierwszy". Sprawdź, czy ktoś nie udzielił takiej samej odpowiedzi jak ta którą chcesz napisać.
5. Dbaj o ortografię! To, że masz zaświadczenie od lekarza nie zwalnia z pilnowania zasad ortografi - wręcz przeciwnie, masz jeszcze bardziej zwracać uwagę na to jak piszesz. Jeżeli masz problemy z ortografią zainstaluj przeglądarkę która sprawdza pisownię ( Firefox 2 i nowsze, Opera 10 i nowsze ).
6. Nie obrażaj innych użytkowników. Każdy ma prawo do własnych poglądów, a jeśli łamią one regulamin lub są niezgodne z prawem - zgłoś post do moderacji.
7. Nie baw się w moderatora. Jeżeli uważasz, że jakiś post łamie regulamin i powinien zostać usunięty, zgłoś go za pomocą przycisku Raport w prawym górnym rogu postu.
8. Nie rób sygnatury większej niż 150px wysokości i 600px szerokości. Większe sygnatury utrudniają wczytywanie forum.
9. Zanim zadasz jakieś pytanie, sprawdź, czy ktoś inny go nie zadał.
10. Nie nazywaj postów "Pomocy!", "Help!" - tytuł tematu powinien być mówiący. Pamiętaj też, że treść posta powinna dokładnie wyjaśniać problem, zwroty typu "pytanie jak w temacie" są zakazane.
11. Nie edytuj swojego posta, aby odpowiedzieć na tego poniżej ( tzw. @down ), lepiej napisz następnego. Forum działa tak, że po wyświetleniu tematu pokazuje pierwszy nieczytany post, ktoś może więc przeoczyć Twoją wiadomość.
12. Prywatne wiadomości mogą być odczytywane przez administratorów, nie są jednak dostępne dla pozostałych użytkowników (poza nadawca i adresatem).
13. Nie oferuj i nie proś o pirackie oprogramowanie. Nie tolerujemy takich zachowań.
14. Nie podawaj w shoutboxie linków do tematów na forum, nie zadawaj w nim też pytań na temat gier itd. Shoutbox jest formą mikro-czatu, od pytań jest forum.
15. Nie wstawiaj ogromnych ilości emotikonek w poście! Jedna stanowczo wystarczy na wyrażenie Twoich uczuć.
16. Dzielenie jednego konta przez kilka osób powinno być zgłaszane administratorom. Staraj się, aby do Twojego konta nie miały dostępu osoby trzecie, pamiętaj, że mogą działać na Twoją niekorzysć co może się skończyć np. blokadą konta.
17. Włamanie czy próba włamania na konto jakiegokolwiek użytkownika jest niezgodna z prawem i może być ścigana z urzędu, gdyż działa na niekorzyść serwisu.
18. Zabronione jest używanie słownictwa powszechnie uważanego za wulgarne, czy publikowanie treści pornograficznych.
19. Wstawianie w tresci posta facepalmów, lolów i demotywatorów które mają ośmieszyć autora tematu lub przedmówcę jest zabronione.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.