Wysłany: 23 Gru 05 10:40 • Temat postu: Jak stać się
Najpierw trzeba się zarejestrowac, potem trzeba mieć nieskalaną opinię, potem muszę mieć ochotę nająć nowych moderatorów.
Ty już odpadasz - skoro zadajesz takie głupie pytania. Mogę ci obiecać że w przeciągu najbliższych 10 lat nikt nie zostanie moderatorem dlatego że chce.
Natomiast kilka osób po nowym roku dostanie takową propozycję, ale będą to osoby które znam jeszcze z HMMT bądź nawet z gnysek.republika.pl .
Wysłany: 20 Gru 05 19:10 • Temat postu: Wsyzstkiego najlepszego Matizo!
W dniu 14 urodzin starszy brat życzy Ci jak najwięcej zdrówka, szczęścia, dobrych ocen w szkółce, zwiększenia przez babkę od matmy poziomu (bo na obecnym byłeś 10 lat temu ) i spełnienia wszystkich marzeń.
Ale ludzie mają trochę pomyśleć zanim napiszą a to wymaga czasu, więc szybka odpowiedź jest nie wskazana pod względem dydaktycznym.
Skoro ja wkładam wysiłek w tworzenie strony - wy też w coś włóżcie.
Niedpoatrzenie
Nie zamknąłem </object> (pewnie dlatego, że FFox uzywa embed).
Nowe HMT ?? A kiedyś tam będzie... Dzisiaj kupiłem sobie Eksperta PLUS gdzie jest trochę artów o programowaniu w PHP może znajdę coś fajnego.
Aktualnie siędzę nad skryptem Forum (mam już pisanie nowych postów i tematów z rozróżnianiem zalogowanych i nie, brakuje jeszcze blokowania, edycji uprawnień i ogólnych zabezpieczeń typu bany i zablokowane fora.)
Do świąt raczej nie ma co liczyc, ale wielce prawdopodobne że do nowego roku coś będzie. Jak 1 stycznia nie zobaczycie zmian to będą one już na 100% 1 lutego (chyba że umrę, ale na to się nie zapowiada). O postępach będę wkrótce pisał na mojej stronie ( http://gnysek.wow.net.pl/portal/ ).
No to się nie kłućcie.
Prawda jest taka, że edycję forum mogę przeprowadzać tylko ja, poniewaz wymaga ona ręcznej ingerencji w bazę danych jak zresztą połowa rzeczy na tej stronie, dlatego wszystko wygląda jak wyglada. Jak już w końcu nowe HMT zostanie ukończone, problemy te zakończą się, bo wsyzstkie możliwe ustawienia strony (które nie będą wymagały zmiany engine portalu) bedzie się dało wykonać z panelu admina. Teraz np. na forum, bądź w dziale download redakcja może tyle samo co pozostali użytkownicy (no poza kasowaniem i edycją postów).
Będzie nowe HMT - wszstko się załatwi. A narazie radzę cierpliwie czekać.