Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9038 Wysłany: 25 Gru 05 21:37 • Temat postu: Filmik AWL-SE dostępny na video.google.com
No jak masz popsute głośniki to może faktycznie białko ci się tam gotuje i dlatego nie słychać.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9036 Wysłany: 25 Gru 05 09:36 • Temat postu: Filmik AWL-SE dostępny na video.google.com
Sorka że zmieniłem nazwę tematu, ale tatma tak przerażająco brzmiała jakby na stronie był wirus czy co

Zgadza się kilka dni temu wrzuciłem na google filmik, ale zapuełnie o nim zapomniałem. Wkrótce pojawi się ich tam więcej - aby odciążyć naszą stronę.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
8836 Wysłany: 23 Gru 05 10:42 • Temat postu: Wsyzstkiego najlepszego Matizo!
Shaman napisał(a):
Jeszcze raz i ja wszystkiego najlepszego,dnia dobrego,wigili super i prezentów dużo Nowy rok niech będzie tylko twój :szacunek:

A teraz to już leci ostrzeżenie za SPAM. I zmiejsz sobie avatar albo ci go usunę.

Edytowany przez: gnysek 2005-12-23 10:42:36
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
8938 Wysłany: 23 Gru 05 10:40 • Temat postu: Jak stać się
Najpierw trzeba się zarejestrowac, potem trzeba mieć nieskalaną opinię, potem muszę mieć ochotę nająć nowych moderatorów.
Ty już odpadasz - skoro zadajesz takie głupie pytania. Mogę ci obiecać że w przeciągu najbliższych 10 lat nikt nie zostanie moderatorem dlatego że chce.
Natomiast kilka osób po nowym roku dostanie takową propozycję, ale będą to osoby które znam jeszcze z HMMT bądź nawet z gnysek.republika.pl .
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
8865 Wysłany: 21 Gru 05 21:22 • Temat postu: Moherowe Berety
http://gnysek.wow.net.pl/portal/downloads.php?cat_id=3

Zapraszam do słuchania.

[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
8822 Wysłany: 20 Gru 05 19:10 • Temat postu: Wsyzstkiego najlepszego Matizo!
W dniu 14 urodzin starszy brat życzy Ci jak najwięcej zdrówka, szczęścia, dobrych ocen w szkółce, zwiększenia przez babkę od matmy poziomu (bo na obecnym byłeś 10 lat temu ) i spełnienia wszystkich marzeń.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7338 Wysłany: 20 Gru 05 16:29 • Temat postu: HMT v2006
Ale ludzie mają trochę pomyśleć zanim napiszą a to wymaga czasu, więc szybka odpowiedź jest nie wskazana pod względem dydaktycznym.
Skoro ja wkładam wysiłek w tworzenie strony - wy też w coś włóżcie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7335 Wysłany: 19 Gru 05 22:59 • Temat postu: HMT v2006
Niedpoatrzenie
Nie zamknąłem </object> (pewnie dlatego, że FFox uzywa embed).

Nowe HMT ?? A kiedyś tam będzie... Dzisiaj kupiłem sobie Eksperta PLUS gdzie jest trochę artów o programowaniu w PHP może znajdę coś fajnego.
Aktualnie siędzę nad skryptem Forum (mam już pisanie nowych postów i tematów z rozróżnianiem zalogowanych i nie, brakuje jeszcze blokowania, edycji uprawnień i ogólnych zabezpieczeń typu bany i zablokowane fora.)

Do świąt raczej nie ma co liczyc, ale wielce prawdopodobne że do nowego roku coś będzie. Jak 1 stycznia nie zobaczycie zmian to będą one już na 100% 1 lutego (chyba że umrę, ale na to się nie zapowiada). O postępach będę wkrótce pisał na mojej stronie ( http://gnysek.wow.net.pl/portal/ ).

To tyle.
Nawracajcie się i wierzcie w HMT!
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
8745 Wysłany: 18 Gru 05 08:56 • Temat postu: Jak zdobyć range z nowicjusza na farmera itd.
A ja radze nie pisac zbędnych postów.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
4942 Wysłany: 15 Gru 05 08:50 • Temat postu: Farmer Fran
To jest pomysł zapożyczony z AWL-SE.
Coprawda zasianie zajmuje więcej czasu, ale nie trzeba się martwić że potem jedna z roślin nie zostanie podlana
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
8632 Wysłany: 13 Gru 05 17:12 • Temat postu: Fantasmagoryczny powrót :-)
Popuri nie zauwazyła napisu MODERATOR
Co się działo?? Hmm. Powstaje nowe HMT v2006 które już za kilka tygodni zastąpi obecną wersję
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7330 Wysłany: 12 Gru 05 19:50 • Temat postu: HMT v2006
No to się nie kłućcie.
Prawda jest taka, że edycję forum mogę przeprowadzać tylko ja, poniewaz wymaga ona ręcznej ingerencji w bazę danych jak zresztą połowa rzeczy na tej stronie, dlatego wszystko wygląda jak wyglada. Jak już w końcu nowe HMT zostanie ukończone, problemy te zakończą się, bo wsyzstkie możliwe ustawienia strony (które nie będą wymagały zmiany engine portalu) bedzie się dało wykonać z panelu admina. Teraz np. na forum, bądź w dziale download redakcja może tyle samo co pozostali użytkownicy (no poza kasowaniem i edycją postów).
Będzie nowe HMT - wszstko się załatwi. A narazie radzę cierpliwie czekać.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
8056 Wysłany: 12 Gru 05 19:45 • Temat postu: Propozycja dla działu "info"
A jak ktoś nie wie co miałem na myśli:
[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
8315 Wysłany: 12 Gru 05 18:20 • Temat postu: Richard Burns nie żyje [*]
REd napisał(a):
Hmm.
Czy to dziwne, że nawet nie słyszałem o gościu?
No nawet gra o jego nazwisku jest o ile wiem.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
8629 Wysłany: 12 Gru 05 17:14 • Temat postu: Lekko przyspieszona
Strona została dzisiaj "lekko przyspieszona" co objawia się podziałem na strony na liście tematów. Na pewno przydatny bajerek .
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.