Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9527 Wysłany: 17 Sty 06 16:43 • Temat postu: Rozszerzamy zakres działalności
No więc gierka to tak jakby rozszerzenie harvest moona awl, dotycząca jedynie łowienie gierek. Któregoś dnia chłopak postanawia złowić legendarnego króla rzeki i od tego czasu łowimy rybki. W grę nie grałem, ale wiem że wyprodukowała ją ta sama firma (MMV-I).
Dzisiaj wieczorem powinienem ją już mieć.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9525 Wysłany: 17 Sty 06 15:34 • Temat postu: Rozszerzamy zakres działalności
Od przyszłego tygodnia zamierzam rozszerzyć zakres działalnosci naszej strony o nową grę - Harvest Fising (Legend of River King) na PS2. Oczywiście gra będzie dostępna do pobrania na naszej stronie.

Postaci występujące w grze prowadzą kanał pod strzałką w dół w serii A Wonderful Life.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7388 Wysłany: 17 Sty 06 15:32 • Temat postu: HMT v2006
Przewidziałem złosliwe dodawanie minusów, dlatego moga je dodac tylko moderatorzy. A raportowanie postów jest, ale jeszcze nie zaaplikowane.

Edytowany przez: gnysek 2006-01-17 15:34:00
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7380 Wysłany: 16 Sty 06 21:18 • Temat postu: HMT v2006
A tutaj jeszcze na dodatek screen
Pierwszy post dostał minusa, dostępne są zatem dwie ikonki [+] i [0]. Pierwsza dodaje plus do postu, druga przywraca post do normalnego stanu.
W drugim poście sytuacja jest odwrotna.
[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7379 Wysłany: 16 Sty 06 21:09 • Temat postu: HMT v2006
Nowy portal jest napisany tak, że administratorów nie dotyczą żadne zakazy Tzn. możecie pisac w zamkniętych tematach, wchodzić na zamknięty portal, edytowac usuwać i wogule co tam chcecie, poza zmianą konfiguracji i kilkoma bajerkami w panelu admina.

Oakzuje się jednak że pisanie odatkowych modułów wcale proste nie jest, bo dzisiaj chyba po raz dziesiąty natknąłem się na bład wyświetlania zablokowanych tematów... temat jest otwarty i wyświetla się link "zablokowany"... no ale mam nadzieję że już większość z błedów wyłapałem.

Edytowany przez: gnysek 2006-01-16 21:10:53
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7377 Wysłany: 16 Sty 06 19:36 • Temat postu: HMT v2006
Przeniosę. Po prostu poczyścimy trochę ręcznie

Puki pamiętam, napisałem tez opcję Plus/Minus. Jest to rozszerzona wersja ostrzeżeń o trochę innym działaniu.
Plusy, dostajemy za pomoc w udzieleniu odpowiedzi na jakiś temat, minusy są to inaczej ostrzeżenia.
Plusy mogą rozdawać
-autorzy tematu
-moderatorzy
Minusy mogą rozdawać
-moderatorzy
Status normalny (czyli usunięcie jednego z powyzszych) mogą rozdawać
-autorzy tematu
-moderatorzy

Tak więc szykuje się ciekawa zabawa
Mam tylko nadzieję, że nie będą przyznawane plusy za nic, bo będziemy wtedy rozdawali minusy
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7375 Wysłany: 16 Sty 06 18:36 • Temat postu: HMT v2006
Klika nowych funkcji o których chyba nie wpominałem:
-na stronie głównej można włączyć ogłoszenie
-dojdzie galeria avatarów
-można wyłączyć stronę, tak aby dostęp mieli tylko admini
-pojawią się wreszcie przyklejone i ogłoszenia
-jezeli temat/post/forum nie istnieje zostaniemy o tym poinformowani
-forum jest w stanie odnaleźć temat znając tylko jeden post z tematu (odszukuje pozostałe posty, oraz temat i dzieli to odpowiednio na strony, tak aby wszystko było prawidłowo jak podczas czytania normalnego tematu)
-redaktorzy mogą zmienić autora artykułu na KAŻDEGO uzytkownika na stronie, włącznie z anonimem
-sesje są teraz inaczej zbudowane, dzięki czemu ci bez obsługi ciasteczek też będą mogli się logować na stronce
-fora posiadają zezwolenia (naprzykład informacje będą zablokowane na pisanie nowych tematów, ale już odpowiadać może każdy).

a kolejne udogodnienia nadal są w produkcji
Ponieważ zaliczylem już półrocze (całe szczęście), więc będę teraz miał duzo czasu na dokończenie portalu (prawde mówiąc to została mi już tylko galeria i profile) więc do końca tygodnia będzie on już w pełni sprawny, potem będę musiał dokończyć panel admina (żebyśmy tez mogli zarządzać wszystkim co możliwe). Potem kilka dni potestujemy na moim serwerze z redakcją wszystko co się da robiąc na stronie totalny burdel i jezeli wyszstko będzie nadal działało bez żadnych problemów i nie znajdziemy żadnych sytuacji które może wywołać przeciętny użytkownik (np. podmiana zmiennych w adresie strony) na naszą niekorzyść, portal powinien pod koniec stycznia, początek lutego zostać podmieniony.

Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć na screenach jakieś konkretne opcje portalu, to proszę pisać na gnysek@wow.net.pl a z chęcią je podeślę.[/url]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7373 Wysłany: 15 Sty 06 12:36 • Temat postu: HMT v2006
A to nie wiedziałem
Taką nazwę wymyśliłem sobie grająć w HM:AWL - tak ma na imię moja krowa.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7371 Wysłany: 14 Sty 06 20:01 • Temat postu: HMT v2006
Teraz ten system nazywa się Tikori Portal. Mam nadzieję, ze szybko go ukończę bo niedługo Extremy w PSX Extreme i licze na reklamę (bo wygra pewnie znowu gameonly.pl)

Edytowany przez: gnysek 2006-01-14 20:03:16
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7367 Wysłany: 14 Sty 06 15:53 • Temat postu: HMT v2006
A jak podoba wam się coś takiego?
Pod spodem dojdzie jeszcze link "Recenzja" i "FAQ". W końcu dodam te działy
[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9371 Wysłany: 13 Sty 06 18:59 • Temat postu: Harvestowy konwent
Ultima napisał(a):
Noooo, wiedzę, że temat chwycił Ja mieszkam w Bydgoszczy więc do Zakopanego trochę daleko... No i dochodzi kasa+nadopiekuńczy rodzice hh: Ale coś by się jakoś dało chyba zrobic :aniol: Nas, Harvest Moonowców, nic nie powstrzyma A w ogóle, jak już, to ile by kosztował wstęp?
Pisze u góry - 30pln za nockę
A ja jestem z gdańska więc zakopane nie jest daleko
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9434 Wysłany: 13 Sty 06 15:06 • Temat postu: Kolejne zdjęcia gnyska
Dobra ale jak u nas połowa uczniów pochodzi z PGRów a a reszta z miasta to by się odróżniali za bardzo Wyobraź sobie jak by przychodzili ci wiochmeni ubrani do szkoły Mundur to dobra sprawa jeżeli chodzi właśnie o to na jakie ciuchy kogo stać, natomiast pod względem wygody to tak sobie jest. Idzie się przyzwyczaić.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9432 Wysłany: 12 Sty 06 16:37 • Temat postu: Kolejne zdjęcia gnyska
W niektorych szkołach uczniowie sami prosza o wprowadzenie stroju szkolnego. Pozatym w naszej szkole od 52 lat nie znalazł się nikt komu się mundurki nie podobają
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9430 Wysłany: 11 Sty 06 20:54 • Temat postu: Kolejne zdjęcia gnyska
A sam od siebie byś załozył takie coś?
TO jest niestety wymóg.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
9368 Wysłany: 11 Sty 06 18:26 • Temat postu: Harvestowy konwent
No przykra sprawa ale rozumiem. Moi dopiero co skończyli spłacać samochód.

Wracając do tematu wyjazd wypadł by najwcześniej 21 czerwca - czyli w wakacje.

Edytowany przez: gnysek 2006-01-11 18:27:18
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.