Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11829 Wysłany: 06 Kwi 06 09:30 • Temat postu: Dowcipy
Tak sobie dzisiaj wczesnie rano wyszedlem do pracy
i (pod 'wpływem' przechodzacych obok panow) uswiadomilem sobie,
że Polska jest (na szczęscie) krajem gdzie jak widzisz 2 kolesiów
spacerujących z wozkiem dziecięcym... to na pewno są to złomiarze


od eloo: Waaaaaa nawet gnysek kradnie txty z basha...ehhhhh,gnysek gnysek,jak tak można XD bash.org.pl
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11828 Wysłany: 06 Kwi 06 09:21 • Temat postu: Harvestowy konwent
Hmm nie wiem jak będzie wyglądała u mnie kwestia wakacji, bo chciałbym sobie kupić PSP i importować z Japoni HM:Innocent Life, więc potrzebuję na to jakieś 1200 złotych i niestety będę musiał iść do pracy (dobrze że konsola kosztuje już tylko 777 złotych, ale trzeba jeszcze kupić MSDuo, bo te duże które mam w aparacie nie pasują do PSP, oraz jakąś jedną przynajmniej gierkę).

Tak więc wyjazdy gdzieś w tym roku raczej odpadają, chyba że będzie Extreme Party - wtedy mnie nie zabraknie :]
Jedyna opcja to Warszawa i targi PE.

Ostatnio edytowany Czwartek, 06 Kwietnia 2006, w całości zmieniany 2 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11827 Wysłany: 06 Kwi 06 09:18 • Temat postu: Wierszyk powitalny
W końcu to dział humor, więc wierszyk może być i przyznaję Ci plusik
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11826 Wysłany: 06 Kwi 06 09:17 • Temat postu: ile sie gra
Chodzi zapewne o HM:BTN. Tak da się grać w nieskończoność (najprawdopodobniej 255 lat bo tyle wynosi maksymalna liczba w trybie szesnastkowym a w takim pracuje konsola). Yarn ball, Cheese i Mayonaise robimy za pomocą Makerów które kupisz u Saibary (musisz mieć kamień z zimowej kopalni, najprawdopodobniej było to Orichalcum, ale nie grałem już ze 100 lat więc nie pamiętam ). Są to Yarn Ball Maker, Chesse Maker i Mayonaise Maker. Dwa pierwsze stoją w oborze, a ten trzeci w kurniku. Są to najlepsze źródła zarobku poza sezonem jesieni gdy można zarobić wiele również na sadzonkach.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11811 Wysłany: 05 Kwi 06 20:54 • Temat postu: Czassss :O:O:O:O
albo jak naciskamy :spsx_square: , bo pauza sie za długo wczytuje
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11789 Wysłany: 05 Kwi 06 16:21 • Temat postu: konewka
Przyciskiem :spsx_triangle: włączasz plecak i przyciskiem :spsx_triangle: sprawdzas opis przedmiotu.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11778 Wysłany: 05 Kwi 06 14:58 • Temat postu: Festiwale
Są 4 festyny razem, tyle że nigdy nie uczestniczy w nich więcej jak 5 osób. Są to raczej spotkania jak festyny, ale są.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11657 Wysłany: 03 Kwi 06 17:28 • Temat postu: Fotki z filmów
Komar napisał(a):
A może Print Screen? Taki fajny klawisz jest to

Nie bo film jest wyświetlany na innej warstwie, i prnt screeny nic nie dają.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11533 Wysłany: 02 Kwi 06 12:02 • Temat postu: Harvestowy konwent
Ja w warszawie będę na 99%, jako prasa (tak jak wczoraj w Multikinie na konwencie Tolkiena), i będę się szwędał gdzieś po wystawie, bliżej października powiem wam co i jak, może będzie konsola i będzie okazja pograć w AWL-SE i STH
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11524 Wysłany: 02 Kwi 06 09:57 • Temat postu: ryby i won
zzz napisał(a):
czy to prawda ze w hm_mfomt wersja dla dziewczyn mozna hodowac ryby w stawie i sprzedawac produkty wonowi? jesli tak to jak sie karmi ryby i kiedy mozna mu to sprzedawac?
W BTN się da, o pozostałych częściach nic nie wiem.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11523 Wysłany: 02 Kwi 06 09:40 • Temat postu: River King
Już wkrótce na naszej stronie pojawią się gry z serii River King (Harvest Fishing). Zdecydowałem tak dla tego, że wydawcą również jest Natsume, a same gry graficznie i fabularnie przypominają Harvest Moona.
W część na PS2 miałem już okazję grać, dlatego też niedługo można się jej spodziewać w dziale download.
Pozostałe części na GBC pojawią się również niebawem, i mam nadzieję że w te części większość z was zagra, bo przecież są emulatory
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11522 Wysłany: 02 Kwi 06 09:23 • Temat postu: Harvestowy konwent
Misie moje kochane, ja mam 19 lat a bym pojechał się z wami spotkać
Nie mniej jednak taki konwent chyba nie wypali, może jedynie w październiku na targach Playstation Expirience w Warszawie - tam mnie spotkacie, postaram się do tego czasu załatwić sobie koszulkę z logo HMT i moim avatarem, tak żebyście mnie poznali
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11479 Wysłany: 01 Kwi 06 18:52 • Temat postu: Chciałbym kupic grę pomocy
Tutaj

[obrazek]Komar :locked:



Ostatnio edytowany Sobota, 01 Kwietnia 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7458 Wysłany: 29 Mar 06 16:19 • Temat postu: HMT v2006
a ja coś na stronie głównej ojednym dniu czytałem ;]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
7455 Wysłany: 26 Mar 06 22:33 • Temat postu: HMT v2006
Niniejszym rejestracje wstrzymane
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.