Dzisiaj wieczorem zamykam rejestrację, oraz dodawanie komentarzy, a do środy będziemy już śmigać na nowym HMT v2006 :]
Dzisiaj pracuję jeszcze nad skinem old_hmt, z którego prace zamieszczam poniżej, a jutro popracuję jeszcze nad shoutboxem.
Mam nadzieję że to już ostatni mój post na ten temat
Czy ktoś coś wie na temat pierwszego od 350 dni działania portalu włamania, przez które zniknęła ze strony galeria (na szczęście była zrobiona kopia) ?
A może to któryś admin?
Z tego powodu wszystkich starych adminów juz usunąłem, także teraz na podstronie Team możecie poznać nowy skład.
Zobaczcie jakież cuda da się zrobić z php. Nowy BBcode dla adminów umozliwia dowolną zmianę rozmiaru obrazków z serwera. Pierwszy obrazek jest oryginałem, nastepny to miniaturka, nastęny jeszcze mniejsza, następny to ten sam ale z jakością 1 (bardzo rozmazany), a następny wyświetla się w razie jakiegoś błędu (gdy podany obrazek pochodzi z innego serwera lub ne jest obrazkiem jpg). Fajne co ? Zabawę tę przeprowadziłem w ramach kończenia modułu galeria. Na obecnym HMT jak zauwazyliście, przy za duzych obrazkach pisze... o kurde ktoś skasował galerię, powyrywam jaja jak się dowiem kto. Nie mniej jednak zbyd dużych obrazków nie wyświetlało a teraz w widoku galeri będą miniaturki nawet dla tapet, bo nowy skrypt zrobi z nich lekkie obrazki.