Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12062 Wysłany: 11 Kwi 06 09:06 • Temat postu: gnysek arts
Tidus napisał(a):
Fajne, ale z nosem coś nie tak i dłoń za mała - jak nie widzisz tego to zauważ, ze powinna dłoń być mniej więcej taka jak pierś :]
Nic nie mów bo pierwszy raz w życiu udało mi się tak bezbłędnie dłoń namalować (to co że jest troszkę za mała do ogółu rysunku).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12049 Wysłany: 10 Kwi 06 20:59 • Temat postu: gnysek arts
http://gnysek.wow.net.pl/index.php?p=galeria&album=alb_100 -> Ayame
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12044 Wysłany: 10 Kwi 06 18:04 • Temat postu: Tidus Art
Ani usta, ani broda - policzki są zbyt wklęsłe i przez to usta wydaję się być krzywe.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12008 Wysłany: 09 Kwi 06 21:07 • Temat postu: Proszę Administratora Strony!
Proszę o kontakt na gnysek@wow.net.pl.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11961 Wysłany: 08 Kwi 06 13:16 • Temat postu: gnysek arts
Zmienił się adres albumu jak i mój portal:

Album:
http://gnysek.wow.net.pl/index.php?p=galeria&album=alb_100

Portal:
http://gnysek.wow.net.pl/

Ostatnio edytowany Sobota, 08 Kwietnia 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11923 Wysłany: 07 Kwi 06 16:54 • Temat postu: Co się stało ?? POLECAM !!!
Nic nie mów bo ja po dwóch już zaczynam traciś równowagę
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11912 Wysłany: 07 Kwi 06 12:51 • Temat postu: HM:STH
Fajne jest, screeny tutaj:
HM:Save the Homeland
HM:A Wonderful life - SE

Natomiast AWL i AAWL są na GC więc istnieje tylko możliwość ich importu Ale wyglądają tak samo jak AWL-SE na PS2.

Ostatnio edytowany Piątek, 07 Kwietnia 2006, w całości zmieniany 2 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11901 Wysłany: 06 Kwi 06 21:40 • Temat postu: Co się stało ?? POLECAM !!!
Słyszałem ostatnio, że on ma 18 lat :kretyn:
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11900 Wysłany: 06 Kwi 06 21:39 • Temat postu: gnysek arts
Wkrótce postaram się coś naskrobać bo wracam do rysowania
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11874 Wysłany: 06 Kwi 06 17:36 • Temat postu: Powrót do przeszłości
Ja pamiętam taką grę tylko nie wiem czy to Commodore było czy Atari, że jeździłeź po planszy czołgiem i chroniłeś orzełka w środku i tam był eytor map i ja zawsze lubiłem mapy robić i wtedy jeździć po tej planszy z kumplami i tego orzełka chronić. Jak ktoś wie gdzie znajdę tę grę to będę wdzięczny
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11873 Wysłany: 06 Kwi 06 17:35 • Temat postu: Gierka
http://sy.vision.kz/games/nu_pogodi.swf
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11872 Wysłany: 06 Kwi 06 17:33 • Temat postu: SIEDZIBA SZATANA
to samo ale wpisujemy: bura suka

Kidyś działało jeszcze kretyn ale usunęli bo przecież to marszałek
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11870 Wysłany: 06 Kwi 06 17:27 • Temat postu: Co się stało ?? POLECAM !!!
Masz jakiś śrubokręt?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11866 Wysłany: 06 Kwi 06 17:12 • Temat postu: Technologia AJAX na HMT
W najbliższym czasie pranuję na HMT wprowadzić technologię AJAX. Jest to dość nowa technologia, możliwe że się z nią już spotkaliście. Najlepszym przykładem będą najnowsze wersje forum IPB, gdzie po kolknięciu przycisku Edytuj, wcale nie jesteśmy przenoszeni do strony Edycji, ale pole do edytowania pojawia się zamist naszego postu. Dzięki temu rozwiązaniu, nie trzeba przeładowywać całej strony, a specjalne skrypty JavScript wczytują tylko potrzebny kawałek kodu. Działanie technologi AJAX można też sprawdzić pod adresem www.start.com . Sami sprawdźcie, jak można przesuwać nagłowki w inne miejsca, albo spróbujcie dodać prognozę pogody swojego miasta Strona działa niemalże jak program.
Na naszym skromniejszym i mniej zaawansowanym technologicznie HMT technologia ta miała by głownie zastosowanie nie na forum, na samej stronie głównej. Naprzykład po wejściu w artykuły, wystarczyło by kliknąć pokaż FAQ, a strona wcale by się nie przeładowywała tylko dział FAQ wyświetlał by się na miejscu spisu artykułów. Albo komentarze. Po co mają się wczytywać od razu? Przecież nie każdy chce je czytać, a jednym kliknięciem strona doczytywała by ich treść do reszty strony.
Wprowadzenie takiej technologi nie jest jednak takie proste, mam jednak nadzieję że już wkrótce taka nowinka techniczna zawita i w nasze progi.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
11835 Wysłany: 06 Kwi 06 12:08 • Temat postu: gnysek arts
Haha, nadszedł czas żeby zmierzyć się z wielkim mistrzem rysnuków (czyli Tidusem) i pokazać moje najlepsze prace:
http://gnysek.wow.net.pl/index.php?p=galeria&album=alb_100

Ostatnio edytowany Sobota, 08 Kwietnia 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.