Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12273 Wysłany: 15 Kwi 06 21:36 • Temat postu: Palarnie w szkołach
Nie. Jeżeli będzie wszystko dobrze pilnowane to nie zapali. Jakby cię wywalali ze szkoły za przyłapanie z papierosem albo dawali mandaty to zaraz by się oduczyli wszyscy. U nas jednego dnia wpuścili straż miejską i w kiblach było jakoś pusto nagle.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12270 Wysłany: 15 Kwi 06 20:52 • Temat postu: Nowe emoty
Kiedy będą emotki ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12269 Wysłany: 15 Kwi 06 20:50 • Temat postu: Farmer Fran
Trailer gry znajdziecie na stronie: http://gmclan.org/up23_4_ff_trailer1_low.html
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12236 Wysłany: 15 Kwi 06 13:54 • Temat postu: Palarnie w szkołach
Osobiście nie palę i wkurza mnie to że jak się wchodzi do kibla na przerwie żeby się odlać to do wyskości pół metra jest gęty dym, a powyżej to samo ale w wersji półprzepuszczającej światło. Jak myślicie, czy zamiast walczyć z palaczmi w szkołach co i tak się nauczycielom nie udaje nie lepiej by było zrobić palarnię?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12234 Wysłany: 15 Kwi 06 13:52 • Temat postu: Radyjo Maryjan
A ja uważam że ma rację.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12215 Wysłany: 15 Kwi 06 09:40 • Temat postu: Radyjo Maryjan
Oh jak ja romana nie cierpię, jakby tak zleciał po schodach! Ale by było... A za PO jestem jak najbardziej za, w moim mieście PO rządzi już prawie 10 lat i to co się ostatio zaczęło tutaj wyprawiać... chyba w żadnym innym mieście w polsce włącznie ze stolicą nie remontuje się aż tyle rzeczy i nie polepsza wprowadzonych już systemów. Moje miasto nęka juz tylko jeden problem - przestępczość - ale i z tym zaczynają się rozprawiać montując monitoring na mieście (inna sprawa że administracje osiedli same montują monitoringi w blokach). W jednej z dzielnic przestępczość spadła o 70% - gdzie inni politycy zrobili coś takiego? Miasto znajduje też zatrudnienie dla studentów, udziela im nisko oprocentowanych pożyczek na start firmy - ba pomaga jej nawet się rozkręcić. O reszcie nawet pisać nie będę bo bym potrzebował jeszcze conajmniej pół godziny i szkoda mi bardzo że niestety kadencja naszego prezydenta miasta dobiega już końca bo jak Formela z PISiorów obejmie władzę to będzie koniec Wolnego Miasta Gdańska...
Ha, powiem najfajniejszą rzecz - w naszym mieście jest nadwyżka budżetowa! Nie pamiętam aby nasze piękne i wspaniałe państwo coś takiego miało, bo by lekarze nie musieli strajkować...
Pozostaje mieć nadzieję, że nadal będzie rządził ktoś kto pójdzie w ślady obecnego prezydenta i będzie kontynował jego politykę i jestem pewien że gdyby Tusk dorwał się do władzy to całe państwo miało by tak dobrze jak w naszym mieście.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12205 Wysłany: 14 Kwi 06 22:04 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Grego napisał(a):
a ja sobie gram w bitwe o śródziemie 2 bardzo fajna gierka przeszedłem jedynke teraz pora na drugą część tej świetnej strategii :cool:
Mój komp to by nawet nie pociągnął instalatora do tej gry
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12204 Wysłany: 14 Kwi 06 22:03 • Temat postu: MOH European Assault
Ludziska, mam problem. Jak do jasnej anielski zabić ostatniego kolesia w Medal of Honor European Assault? Próbowałem już kilkanaście razy, ale przeciwnicy odradzają się w nieskończoność i nim zdołam go trafić kończą mi sie wszystkie apteczki. Wymyśliłem dzisiaj posób trafienia go z Bazooki, ale nie wiem czy będę miał wystarczająco wiele czasu aby zamienić ją z maszynówką i nie zginąć.
Może macie jakąś strategię ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12182 Wysłany: 14 Kwi 06 14:18 • Temat postu: Radyjo Maryjan
Jak to na co? Jak kupisz sobie samochód (jak misztal) który pali 30 litrów/100 kilometrów to taka kasa jest potrzebna.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12178 Wysłany: 14 Kwi 06 14:02 • Temat postu: Radyjo Maryjan
Pierwszy temat reaktywowanego działu dotyczyć będzie denerwującego mnie dość mocno problemu, a mianowicie Imperium Ojca Dyrektora. Ostatnimi czasy zastanawiam się, kto w tym kraju rządzi tak naprawdę - prezydent jego brat czy ojciec dyrektor? A może tak wygląda nowa wersja trójcy przenajświętszej? W naszym kraju sytacja jest niestety taka, że wyjątkowo co pan prezydent powie, to się stanie, bowiem pan prezydent może się zamienić z bratem iście jak w powieści "Książe i żebrak" i wymyślić sobie jakąś ustawę, a następnie telefon do Torunia i już pół polski stwierdza że pomysł pana prezydenta jest wspaniały, następnie telefon do OBOPu żeby wesoły Romek i Jędzrzej Lepień zaczęli robić w galoty i zgodzili się na podpisanie wszystkiego i tym oto jakże prostym sposobem bracia K i ojciec R mogą mieć wszystko.

A co wy powiecie na ten temat (ja nic więcej nie mówię, bo regulamin zabrania używania wulgaryzmów).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12175 Wysłany: 14 Kwi 06 12:49 • Temat postu: hm wszytko pieknie ładnie
F1 -> save na danym slocie (1-5)
F2 -> zmiana slotu ePSXe (1-5)
F3 -> wczytanie z danego slotu (1-5)

W ten sposób można zapisywać w dowolnym momencie gry.
Można też zapisywac używając karty pamięci, robimy to tak jak na zwykłym playstation w trakcie gry.

Jeżeli zapomnisz obsługi, w trakcie gry naciskasz ESC i w menu URUCHOM wybierasz odpowiednie opcje.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12172 Wysłany: 14 Kwi 06 11:12 • Temat postu: Farmer Fran
Zapraszam na stronę http://farmerfran.pwii.pl/index.php?id=galeria&lang=pl, jest kilka nowych screnów

Ostatnio edytowany Piątek, 14 Kwietnia 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12154 Wysłany: 13 Kwi 06 22:13 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
No dobrze misie moje kochane, teraz wasz kochany adminek przyzna się w co grywa...
a gra w ICO, Shadow of the Colossus, Blacka i Brother in Arms, a na dniach zacznie w Okami na które czeka z niecierpliwością.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12082 Wysłany: 11 Kwi 06 18:57 • Temat postu: Dowcipy
Idzie facet ulicą patrzy a tam strzałka z napisem: "burdel u sióstr
"Urszulanek". Hmmm, myśli facet, tego jeszcze nie było, wszedł, a
tam za ciężkim dębowym biurkiem siedzi stara zakonnica i pyta: -
czego chciał? - n... No... skorzystać z, z, z U-U-usług... - płaci
tu 500,- zł i idzie w te drzwi po prawej, zapłacił i poszedł. a tam
na końcu korytarza kolejna, już młoda zakonnica siedzi przy
zwyczajnym biurku. - witam pana, - witam, chciałem... - tak, tak
wiem, 300,- zł i drzwi po lewej,
zapłacił, poszedł, i na końcu korytarza widzi nowicjuszka siedzi
przy stoliczku... - dzień dobry, - dzień dobry, chciałem skorzystać
z usług, - ach, tak... 100,- zł i te drzwi za mną, OK, zapłacił, już
tyle wydał, to stówa go nie zbawi pomyślał i wszedł, drzwi się
zatrzasnęły, a facet stoi na dworze, nie można już wrócić, bo klamki
z tej strony nie ma... rozgląda się (nieco skołowany), a tu mała
tabliczka z napisem: "właśnie zostałeś wyruchany przez siostry
urszulanki".
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
12063 Wysłany: 11 Kwi 06 09:31 • Temat postu: Egg Song
Pozotawię bez komentarza


http://y.wimp.com/file/bcfee11a8b0491b04d60a3affff7544a/443b4cf3/f/egg.swf

od eloo:macie,poprawiłem i macie samego linka,może to podziałą :3
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.