Wysłany: 29 Kwi 06 12:57 • Temat postu: Technologia AJAX na HMT
To jest wersja Beta, ale ponieważ na Internet Exploerze się krzaczy, będę musiał z Ajaxa zrezygnować A szkoda... ale chyba dam tak żeby te głupie reklamy Ajax wczytywał to strona będzie szybciej znacznie chodzić, tyle że one z opuźnieniem się pojawią ;]
Jak ja mam tam pisać? I dlaczego dałeś na główną strone?na forum daj i to na dole! (tak jak w phpbb czy innym szpilu) tak jest najwygodniej (BOSH oby nie było powrotu pudła rozpaczy ze stareeeego forum ;P)
Hehe, masz jakąś archaiczną przeglądarkę, nie obsługuje CSS 2.x, bo to jest styl overfloat który daje paski przewijania tak jakby to ramka była ;] ja używam tego skinu i wszystk jest si.
Wysłany: 23 Kwi 06 14:46 • Temat postu: Newsy i posty na forum w RSS
Teraz będę miał wolne od 26 kwietnia do 7 maja od szkoły w i w tym czasie planuję poprawić niedociągnięcia na HMT więc RSS napiszę, tymbardziej że ten moduł tak naprawdę istniał ale nigdy nie został włączony już na poprzednim HMT. Drobna modyfikacja kodu i myślę że wszystko będzie cacy.