Znacie może jakąś dobrą polską stronę o grze FIFA 2006 na PlayStation2? I jakby ktoś wiedział gdzie zdobyć polską wersję FIFY 2006 World Cup bo narazie mam english tylko :/
Wysłany: 03 Maj 06 22:22 • Temat postu: gnysek arts
W japoni wyszła już klikanaście dni temu, na siriusmag.pl masz nawet jej recenzję i dostała 10/10 od nikogo innego jak mnie. A wilka mam zamiar namalować wkrótce, wraz z klikoma innymi pracami, zatem w tym tygodniu szykuje się kilka nowych rysunków.
Wysłany: 03 Maj 06 20:58 • Temat postu: problem z uruchomieniem
Ustaw inny plugin - widocznie ten nie działa z twoją kartą graficzną. Spróbuj jakieś z D3D DX6 lub OpenGL w nazwie (ale ten trzeci tylko z kartami obsługującymi opengl).
Jeżeli na liście tematów nie ma kłódki to powinno się dać na nie odpowiadać, a jeżeli się nie da to nie mam pojęcia czemu, powinno wszystko działać i pomimo że jako administrator mogę odpowiadać w zamkniętych tematach, to u mnie również pojawia się ikonka zamknięty bądź kłódka w widoku listy tematów.
Wysłany: 03 Maj 06 20:49 • Temat postu: Technologia AJAX na HMT
1.5 Nie obsługuje co zostało jasno powiedziane, a .0.3 w nazwie oznacza tylko kolejną kompilację (po prostu poprawiono kilka dziur, ale zarówno silnik wygląd jak i możliwości programu nie uległy zmianie). Także zarówno 1.5.0.2 jak i 1.5.0.3 albo też 1.5.0.1506969696 opcji nowych nie posiądą, natomiast obsługa nowych standartów jest na tyle wielką zmianą, że będzie to albo 1.6 albo 2.0 ;]
Ostatnio edytowany Środa, 03 Maj 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 03 Maj 06 18:15 • Temat postu: Technologia AJAX na HMT
Ja się pytam czy link wygląda podobnie a nie czy działa Pozatym powinno wszystko być OK, mi wchodzi panel i nie zauważyłem żadnych problemów z jego działaniem.
Wysłany: 03 Maj 06 14:58 • Temat postu: Z kad kurczaka
Kurczaka kupisz, a także sprzedasz wraz z innymi towarami w wieżyce obok domu ;] Przełączasz się L2/R2 lub podchodzisz do innego przedmiotu aby zrobić/sprzedać inne rzeczy. W widoku sprzedaży warto pamiętać że Lewy analog przełącza nas pomiędzy nasionami/warzywami (można także przełączyć klikając odpowiednią ikonkę).
W tym też miejscu dzień później odbiera się kasę.
Wysłany: 03 Maj 06 14:48 • Temat postu: gnysek arts
Pod wpływem opętania przez pewną grę znaną też jako Okami namlowałem najfajniejszą postać (moim zdaniem) z tejże produkcji - Ushikawę. Do obejrzenia pod adresem: http://gnysek.wow.net.pl/?p=galeria&album=alb_100
Wysłany: 01 Maj 06 22:54 • Temat postu: Technologia AJAX na HMT
Dobra kilka poprawek wleciało do naszego Shoutboxa. Działają już poprawnie polskie literki i są też emotki. Można też wyświetlić wszystkie shouty klikając "więcej".
Wysłany: 01 Maj 06 17:37 • Temat postu: Technologia AJAX na HMT
Komar napisał(a):
Ajax musi być! Napewno obsługuje polskie znaki na IE Coś źle Gnyzek musiałeś wykonać Bo wiele jest polskich stron an Ajaxie i nie mają tego problemu . A co do poprawności kodu, do sprawdzaj to na Operce 9 Beta. Jest to w tej chwili najbardziej zgodna przeglądarka ze standardami W3C oraz jako 1. przeglądarka zaczęła wpełni obsługiwać CSS 2 (test ACID). Ponadto już zaczyna obsługiwać CSS 3 . Firefox przy Operce to gów@# Sam mam kod HTML, dzięki któremu mogę naszkodzić użytkownikowi Firefoxa .
od eloo: odwal się od firefoxa! ;( firefox jest kochany nie lubisz lisów? :s Komar: Stwierdzam tylko, że jest nie dorobiony . Masz w nim Bit Torrenta wbudowanego? Nie, a opera ma .
btw. Widać że strony błędów 404 dodałeś - kontakt z adminem?
to ze opera obsluguje acid test to nic nie znaczy, najlepiej z CSS radzi sobie teraz FFox, a w nowych wersjach ma być również CSS 3, do tego silnik Gecko obsługuje więcej selektorów niż ten od opery.