Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14475 Wysłany: 14 Lip 06 11:24 • Temat postu: Nowy Regulamin v3 - Propozycje
Proszę was o składanie swoich propzycji odnośnie nowego regulaminu HMT.
Nie musi to być cały regulamin może to być jedna z jego części.
Część A - Ogólne zasady panujące w Serwisie
Część B - Nakazy i Zakazy
Część C - Kary

Możecie tutaj dawać również lekko zmodyfikowane wersje zarówno tej która jest aktualnie, jak i innych propozycj które już padały (bądź je same).
Nowy regulamin zacznie obowiązywać za dwa tygodnie, jak mi nie pomozecie to go osobiście zaostrzę
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14455 Wysłany: 13 Lip 06 11:39 • Temat postu: Blounts Gallery
O blondi, ja miałem to samo skojarzenie.
Jedna rzecz, rysuj na białej kartce, bo kratki szpecą tak dobre prace.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14451 Wysłany: 13 Lip 06 10:35 • Temat postu: Skąd macie ksywe?
No to teraz poznacie trochę historii Skąd wziął się gnysek?
Ksywka powstała już dawno, danwo temu, bo chodziłem do pierwszej klasy, czyli jakieś 12 lat temu. Ponieważ ojciec był policjantem, no to znał więcej ludzi niż przeciętny człowiek, oraz sporą ilość innych policjantów z różnych referatów na mieście. No i tak się złożyło, że zona jednego z nich pracowała akurat w mojej szkole i na początku roku oni się spotkali i ona do mnie zdrabniając moje nazwisko (Gnys) - "Co gnysio, jak podoba się w szkole?" no i potem jej córka to podchwyciła, bo akurat byliśmy w jednej klasie (ale zbiegi okoloczności), no i też zaczęła tak mówić, i wsyzscy w klasie to podchwycili. Ale z czasem jak robiłem się coraz starszy, "gnysio" było zbyt dziecinne, a jej matka czasami mówiła też "gnysek" i z czasem przyjęła się ostatecznie druga wersja, i wszyscy począwszy od nauczycieli skończywszy na uczniach mówili do mnie gnysek, do tego stopnia się to przyjęło, że ostatnio wpisano mi gnysek jako nazwisko...
Najlepsze jest to, że jest to na tyle oryginalny nick, że nikt inny go nie uzywa, więc swojego czasu miałem takie hasło "jest tylko jeden na tym świecie...".
No i to koniec historii.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14444 Wysłany: 12 Lip 06 19:45 • Temat postu: Skrócenie filmu
No niestety ale to był ten sam keygen co wyżej, dotego jakaś obsermiona ta strona
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14441 Wysłany: 12 Lip 06 16:21 • Temat postu: Download
Otóż nie - jezeli masz quick time playera, to tak jak u mnie, otworzy ci się dany utwór, ale wybierz opcję z menu Zapisz stronę jako... i po kłopocie.

Ostatnio edytowany Środa, 12 Lipca 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14405 Wysłany: 11 Lip 06 13:28 • Temat postu: Skrócenie filmu
Ryzy napisał(a):
Tu Proszę bardzo.

to jest jakiś keygen, i nie da się tego uzyć, ja potrzebuję cracka :/
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14376 Wysłany: 06 Lip 06 23:29 • Temat postu: Skrócenie filmu
Raz mogę pójść na ustępstwo, jak ktoś mi znajdzie Cracka do Ulead Studio 9 bo fajny program ale demo się skończyło
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14365 Wysłany: 05 Lip 06 21:24 • Temat postu: Userbars by Mr. Am/Pm
żadna prośba o zmianę nicka do mnie nie wpłynęła..
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14307 Wysłany: 02 Lip 06 14:10 • Temat postu: Podajcie propozycje opowiadań
Właśnie uświadomileś mi pewny bolesny fakt - ja tu nie byłem newbie, nigdy, od początku istnienia strony



ps. codziennie mamy średnio 16 nowych newbie na stronie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14303 Wysłany: 01 Lip 06 23:35 • Temat postu: Podajcie propozycje opowiadań
ja chcę opowiadanie o tym "jaka była potrzeba zakładania tego tematu i chwalenia się na wysrost oraz jaki z tym związek mają dzieci neostrady". Praca nie może zawierać ani jednego ze słów "patelnia, że, drzem, twaróg, telekomunikacja, rasiak, kasztany, indoktrynacja, rasista, ketchup, biedronka, soja, tatry"
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14241 Wysłany: 28 Cze 06 11:33 • Temat postu: Świadectwa xD
o wujek będzie glizdy kopał, tylko uważaj na te radioaktywne !
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14156 Wysłany: 22 Cze 06 08:59 • Temat postu: Plusy i minusy-kolejne starcie XD
i tym samym pomyślę nad rozwiązaniem aby dodawać powód, żeby się ludzie nie pultali
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14074 Wysłany: 20 Cze 06 09:17 • Temat postu: pytanie
za RPG mi nikt nie płaci, a mam inne projekty za które kaska spłynie, także RPG się trochę opóźni. za to zamiast RPG pod koniec miesiąca może pojawić się demo Farmera Frana, a nad rpg wkrótce wznowie prace. Teraz mam trochę mało czasu bo zostałem ojcem chrzestnym i muszę pozałatwiać to i owo.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14063 Wysłany: 19 Cze 06 20:48 • Temat postu: Plusy i minusy-kolejne starcie XD
plusy może przyznawać autor tematu, ale chyba z tej opcji zrezygnujemy co nie ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
13982 Wysłany: 17 Cze 06 10:07 • Temat postu: Legend of the River King 2 PL (INFO)
ode mnie plusik :afro: Nawet jak nie skończysz tłumaczenia to i tak dobrze że zaczynasz, bo a nóż widelec dobrniesz do końca
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.