Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
15110 Wysłany: 03 Sie 06 15:19 • Temat postu: PS2 - emulacja wreszcie możliwa
ta czestotliwości, czyli niejako czasu nie chciałem tłumaczyć już dokładnie, ale na elektronice wałkowaliśmy to w przebiegach czasowych (były tez przesunięcia fazowe i takie tam )
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
15108 Wysłany: 03 Sie 06 14:51 • Temat postu: PS2 - emulacja wreszcie możliwa
Hz [Hertz] to jednostka czasu [1Hz = 1/s], w niej się nie mierzy prędkość a nie pojemność, tak więc 1Gb ramu.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
15103 Wysłany: 03 Sie 06 14:06 • Temat postu: PS2 - emulacja wreszcie możliwa
ta ja znam każdego usera na tej stronie, jest ich zaledwie 8200 więc co to za problem się nauczyć ich wszystkich i ich rozróżniać :bad:
do tej pory udało mi się uruchomić gry REZ i HM:AWL-SE na emulatorze PS2, ale nie pozatym, że się uruchomiły więcej nic nie zrobiłem... może mam za słaby sprzęt, a może jak testowałem to jeszcze taki niski poziom był.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
15093 Wysłany: 02 Sie 06 20:32 • Temat postu: Jak zapisac grę?
zapisc przy łóżku (save diary), barzędzia są w skrzynce przy telewizorze, chowasz je którymś z guzików L czy R nie pamiętam (R2 chyba), kora bambusa jest przy wodospadzie, trawę sadzisz, pizzę popcorn i omlety musisz ugotować, grzyby trufle i muchomory są jesienią w lesie, a chwasty masz na polu.
torchę popróbuj i ponaciskaj na padzie co sie da a nie pytaj o wszystko... w crasha bandicoota też nie umiesz grać ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
15073 Wysłany: 02 Sie 06 09:13 • Temat postu: Geje i lesbijki
rodzice z punktu widzenia prawa to matka i ojciec - a rodzina to wg. prawa przynajmniej 3 osoby mąż, żona i spokrewnione z obojgiem dziecko, zatem dwóch facetów/dwie kobiety rodzicami zostać nie mogą. Może i fakt że dla dziecka lepsi są opiekunowie niż sierociniec, ale wyobraź sobie jak dziecko będzie cierpieć w szkole gdy będą mu wytykać że ma dwóch ojców, "tatę i tatę", albo teksty "widziałem twoich starych - fajni faceci". Dzieciak dostanie wtedy skrzywień na psychice na całe życie i znienawidzi swoich jednopłciowych rodziców i nic z tego dobrego nie wyjdzie. Prędzej czy później albo popęłni samobójstwo, zacznie palić, pić, co gorsza ćpać i nigdy nie skończy żadnej porządnej szkoły, nie znacznie pracować, nie założy rodziny i nie dożyje nawet 50 lat, a pieniądze podatników będą zamiast na porzyteczne cele marnowane na jego leczenie i naprawy wywołane wandalizmem takich jak oni. To że dwoje ludzi tej samej płci ma do siebie pociąg - no dobra da się zrozumieć, ale na miłość Boską, dlaczego od razu ślub, chociażby cywilny? Nie mówiąc o tym ile ustaw trzeba by w prawie pozmieniać... Nie dajmy się zwariować, tyle tysięcy lat nikt nie narzekał, tylko nagle teraz wolność słowa się zrobiła to każdy by chciał legalizować swoje związki, inne od tradycyjnych. Tylko patrzeć jak się zaczną swatać ze zwierzętami
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
15019 Wysłany: 29 Lip 06 19:16 • Temat postu: Atlas Gallery
nom ładnie, ładnie, ja ostatnio robiłem projekt i jest to coś takiego http://gnysek.wow.net.pl/tikori/hrp4/hrp4/index.php - więc przy twoich wysiadam lekko
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14961 Wysłany: 27 Lip 06 10:20 • Temat postu: Userbars by Mr. Am/Pm
Wsyzstkie pixelfonty wyglądają podobnie, więc nie ma to większego znaczenia :]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14653 Wysłany: 19 Lip 06 10:49 • Temat postu: HMAWD na PC
HBO napisał(a):
Witam mam pytanko czy da sie odpalić harvest moon a wandyrful day(jakoś tak) na pc?? licze na was z gury wielkie THX

Harvest Moon A WONDERFUL LIFE

a słowa wanyrful nie ma w angielskiem ]:->
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14610 Wysłany: 18 Lip 06 10:49 • Temat postu: Zażalenia
stary ile ty masz postów napisane, jesteś 6 na stronie spośród 8000 użytkowników pod wzgledem ich ilości, to chyba jasne że piszesz za duzo i się dziwisz że masz minusy.
W tematach odpowiada sie jak się ma coś mądrego do powiedzenia a nie żeby odpowiadać, nikt tutaj za największą ilośc postów nie płaci
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14601 Wysłany: 17 Lip 06 20:25 • Temat postu: Zażalenia
Co drugi post Irisha dotyczy tego że dostał minusa, więc niech się nie dziwi że je dostaje skoro tylko zaśmieca forum
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14600 Wysłany: 17 Lip 06 20:23 • Temat postu: Nowy Regulamin v3 - Propozycje
No tak, z przeczytaniem tego problemu nie będzie, ale mało jasny ten regulamin
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14535 Wysłany: 16 Lip 06 22:34 • Temat postu: Nowy Regulamin v3 - Propozycje
farmerek napisał(a):
Nie wiem czy to już było bo jest tego troche a nie chce mi sie wszystkiego czytać.

Minus za pisanie tego samego na forum i w shoutboxie oraz powtarzanie co kilka dni tej samej wypowiedzi w shoutboxie np. gdzie kupić truskawki

tak pytanie o truskawki będę traktować specjalnymi bonusami
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14526 Wysłany: 16 Lip 06 10:52 • Temat postu: Blounts Gallery
Nie mola nie bo on ma te kwiatki i takie tam... no chyba że malujesz w "perpektywie powietrznej" czy jakoś tako, to faktura paieru idealnie się do tego nada bez moczenia jak ma to miejce w przypadku zwykłej karki
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14525 Wysłany: 16 Lip 06 10:43 • Temat postu: Nowy Regulamin v3 - Propozycje
I dokładnie dla tego wolę nie zamykać tematów. Ale odkopywanie powinno tyczyć się prawde mówiąc tylko działów z pytaniami o serię Harvest Moon i River King, bo odkopywanie tematów w innych działach... no to jednak będize spore przegięcie.
Tak samo pisanie na gg do autopra tematu jest zbędnym fragmentem.

Co do pisania WIEKIMI LITERAMI, to nie wiem czy to krzyk czy też nie, ale wygodniej czyta mi sie jeżeli tekst nie jest wersalikiem.

Usuwanie minusa tylko przez osobę która go wystawiła równiez jest bezsensem, jak już pisałem.

Podoba mi się też bardzo punkt o nIe UżYwAnIu t4|<!e&0 stylu pisma. Tego do tej pory nie było czegoś takiego w regulaminie.

Cieszy mnie natomiast, że rozumiecie co w regulaminie znaleźć się powinno i czego oczekujecie, bo ja sam w momencie gdy przychodzi do spisania regulaminu nieraz czegoś zapomnę i potem wygląda to jak wygląda.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
14499 Wysłany: 15 Lip 06 10:27 • Temat postu: Nowy Regulamin v3 - Propozycje
Minusa może zabrać każdy moderator, z tym że teraz będzie trzeba napisać z jakiej okazji one są. Trudno, napiszę więcej kodu i modułów, ale tak będzie sprawiedliwiej. Będzie można sprawdzić jakiego posta dotyczy dany minus, i kto go postawił.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.