Wysłany: 03 Sie 06 15:19 • Temat postu: PS2 - emulacja wreszcie możliwa
ta czestotliwości, czyli niejako czasu nie chciałem tłumaczyć już dokładnie, ale na elektronice wałkowaliśmy to w przebiegach czasowych (były tez przesunięcia fazowe i takie tam )
Wysłany: 03 Sie 06 14:06 • Temat postu: PS2 - emulacja wreszcie możliwa
ta ja znam każdego usera na tej stronie, jest ich zaledwie 8200 więc co to za problem się nauczyć ich wszystkich i ich rozróżniać :bad:
do tej pory udało mi się uruchomić gry REZ i HM:AWL-SE na emulatorze PS2, ale nie pozatym, że się uruchomiły więcej nic nie zrobiłem... może mam za słaby sprzęt, a może jak testowałem to jeszcze taki niski poziom był.
Wysłany: 02 Sie 06 20:32 • Temat postu: Jak zapisac grę?
zapisc przy łóżku (save diary), barzędzia są w skrzynce przy telewizorze, chowasz je którymś z guzików L czy R nie pamiętam (R2 chyba), kora bambusa jest przy wodospadzie, trawę sadzisz, pizzę popcorn i omlety musisz ugotować, grzyby trufle i muchomory są jesienią w lesie, a chwasty masz na polu.
torchę popróbuj i ponaciskaj na padzie co sie da a nie pytaj o wszystko... w crasha bandicoota też nie umiesz grać ?
Wysłany: 02 Sie 06 09:13 • Temat postu: Geje i lesbijki
rodzice z punktu widzenia prawa to matka i ojciec - a rodzina to wg. prawa przynajmniej 3 osoby mąż, żona i spokrewnione z obojgiem dziecko, zatem dwóch facetów/dwie kobiety rodzicami zostać nie mogą. Może i fakt że dla dziecka lepsi są opiekunowie niż sierociniec, ale wyobraź sobie jak dziecko będzie cierpieć w szkole gdy będą mu wytykać że ma dwóch ojców, "tatę i tatę", albo teksty "widziałem twoich starych - fajni faceci". Dzieciak dostanie wtedy skrzywień na psychice na całe życie i znienawidzi swoich jednopłciowych rodziców i nic z tego dobrego nie wyjdzie. Prędzej czy później albo popęłni samobójstwo, zacznie palić, pić, co gorsza ćpać i nigdy nie skończy żadnej porządnej szkoły, nie znacznie pracować, nie założy rodziny i nie dożyje nawet 50 lat, a pieniądze podatników będą zamiast na porzyteczne cele marnowane na jego leczenie i naprawy wywołane wandalizmem takich jak oni. To że dwoje ludzi tej samej płci ma do siebie pociąg - no dobra da się zrozumieć, ale na miłość Boską, dlaczego od razu ślub, chociażby cywilny? Nie mówiąc o tym ile ustaw trzeba by w prawie pozmieniać... Nie dajmy się zwariować, tyle tysięcy lat nikt nie narzekał, tylko nagle teraz wolność słowa się zrobiła to każdy by chciał legalizować swoje związki, inne od tradycyjnych. Tylko patrzeć jak się zaczną swatać ze zwierzętami
stary ile ty masz postów napisane, jesteś 6 na stronie spośród 8000 użytkowników pod wzgledem ich ilości, to chyba jasne że piszesz za duzo i się dziwisz że masz minusy.
W tematach odpowiada sie jak się ma coś mądrego do powiedzenia a nie żeby odpowiadać, nikt tutaj za największą ilośc postów nie płaci
Wysłany: 16 Lip 06 10:52 • Temat postu: Blounts Gallery
Nie mola nie bo on ma te kwiatki i takie tam... no chyba że malujesz w "perpektywie powietrznej" czy jakoś tako, to faktura paieru idealnie się do tego nada bez moczenia jak ma to miejce w przypadku zwykłej karki
Wysłany: 16 Lip 06 10:43 • Temat postu: Nowy Regulamin v3 - Propozycje
I dokładnie dla tego wolę nie zamykać tematów. Ale odkopywanie powinno tyczyć się prawde mówiąc tylko działów z pytaniami o serię Harvest Moon i River King, bo odkopywanie tematów w innych działach... no to jednak będize spore przegięcie.
Tak samo pisanie na gg do autopra tematu jest zbędnym fragmentem.
Co do pisania WIEKIMI LITERAMI, to nie wiem czy to krzyk czy też nie, ale wygodniej czyta mi sie jeżeli tekst nie jest wersalikiem.
Usuwanie minusa tylko przez osobę która go wystawiła równiez jest bezsensem, jak już pisałem.
Podoba mi się też bardzo punkt o nIe UżYwAnIu t4|<!e&0 stylu pisma. Tego do tej pory nie było czegoś takiego w regulaminie.
Cieszy mnie natomiast, że rozumiecie co w regulaminie znaleźć się powinno i czego oczekujecie, bo ja sam w momencie gdy przychodzi do spisania regulaminu nieraz czegoś zapomnę i potem wygląda to jak wygląda.
Wysłany: 15 Lip 06 10:27 • Temat postu: Nowy Regulamin v3 - Propozycje
Minusa może zabrać każdy moderator, z tym że teraz będzie trzeba napisać z jakiej okazji one są. Trudno, napiszę więcej kodu i modułów, ale tak będzie sprawiedliwiej. Będzie można sprawdzić jakiego posta dotyczy dany minus, i kto go postawił.