Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
13821 Wysłany: 13 Cze 06 20:18 • Temat postu: Zażalenia
irish napisał(a):
no dobra spoko, w sumie to mi tak nie zalezy na tych minusach nie ma dla mnie wiekszego znaczenie xD, ale tak troche glupio wyglądają

jak dokończę ten moduł z bananami, to ci je zabiorę, bo teraz mi sie nie che ręcznie w bazie grzebać
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
13805 Wysłany: 13 Cze 06 18:37 • Temat postu: Zażalenia
o jejku, masz aż 3 minusy, czy to takie straszne? jeszcze masz 7 do wykorzystania więc się nie martw minusy są po to aby je przyznawać
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
13359 Wysłany: 29 Maj 06 14:53 • Temat postu: eFusion Farm Tycoon v. 1.0.2 PL
Postaram się sprawdzić czy można to bezpośrednio ściągać na komórki i wrzucić do naszego serwisu wap (tak istnieje taki, a juz wkrótce go uaktualnimy )
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
13254 Wysłany: 26 Maj 06 11:37 • Temat postu: pielgrzymka papieża
Ja też uważam, że to faworyzowanie niemca, z drugiej jednak strony jak 1 września 1939 przyjechali do nas niemcy to też było wolne od szkoły...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
13229 Wysłany: 24 Maj 06 20:23 • Temat postu: Zażalenia
będzie będzie wszystko ładnie, ale narazie musze szkołę załatwić :/
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
13159 Wysłany: 20 Maj 06 14:35 • Temat postu: gnysek arts
http://gnysel.deviantart.com/ - w końcu założyłem

Najnowszy rysunek w duuuużej rozdzielczości:
http://www.deviantart.com/view/33550774/
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
13155 Wysłany: 20 Maj 06 10:24 • Temat postu: Petycja do Administracji
No cóż zaskoczyliście mnie Jak tylko dokończę brakujące dodatki na HMT albo na urodziny strony dam nowy regulamin, zatem za 2-3 tygodnie już będziecie się cieszyć z nowego regulaminu, przy okazji dodam opcję kasowania swojego konta, odzyskiwania hasła a także masowego wysyłania mejli dla adminów, dzięki czemu wyślemy nowy regulamin każdemu użytkownikowi, i zachęcimy do korzystania z forum
Od 3 urodzin HMT znikają też z naszej strony reklamy (co zapewne was ucieszy), a także pojawi się dział Tapety, w którym pojawi się kilka nowości w stosunku do tego co ma konkurencja. Niestety do urodzin nie ruszy HMRPG, a to z tego prostego powodu, że musiałbym zawalić naukę w szkole, i zimować, a do tego robię jeszcze dwa inne portale a i na wakacje już mam ofertę na następne. Ale po wystawieniu ocen do szkoły chodzić już nie trzeba, zatem zacznę nad hmrpg pracować.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
13142 Wysłany: 19 Maj 06 23:04 • Temat postu: Jatsutsappari titkarilallan titkaritillan :D
http://czari.info/fkreeca/
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
13140 Wysłany: 19 Maj 06 22:30 • Temat postu: Zażalenia
Eer!0n napisał(a):
@gnysek:
Uważasz zę ta wypowiedź nie była godna minusa?
Jak dla mnie to ejst warta co njamniej 3 -.-'
Ale nie ja tutaj ejstem moderatorem.
Minus został przyznany, jak słyszę to większość uznałą to za słuszne.
Jak powiedziałem - nie śledziłem tematu.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
13138 Wysłany: 19 Maj 06 22:22 • Temat postu: Zażalenia
pomyślę, może jutro posiedzę nad nowinkami, chociaż mam dużo innych zajęć ostatnio (naprzykład jedynka na koniec roku z matmy).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
13136 Wysłany: 19 Maj 06 22:16 • Temat postu: Zażalenia
Każdy ma prawo do swojej wypowiedzi i co prawda całego tematu nie sledziłem, ale wydaje mi się że tym razem minus został przyznany niesłusznie (nie pierwszy zresztą raz), zatem chciałem przypomnieć o mniej surowym traktowaniu użytkowników, a takżę nie zamykanie każdego tematu, a zmianę jego statusu na [Rozwiązany], a zamyka się te w których jjest już taki bałagan że lepiej nic do niego nie dokładać.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
13101 Wysłany: 19 Maj 06 14:32 • Temat postu: Zażalenia
Oj moderatorzy ja wam chyba musze przeskolenie zrobić :/
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
13077 Wysłany: 18 Maj 06 21:55 • Temat postu: gnysek arts
Dziś nowy rysunek i do tego w super rozdzielczości 2133x1359 !!
Zapraszam http://gnysek.wow.net.pl/index.php?p=galeria&album=alb_100 (Obydwa Colossi).
Proszę też o ocenę wczorajszego Ico i Yorda.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
13037 Wysłany: 18 Maj 06 16:38 • Temat postu: Harvest Moon : Great Villige Diary
Heh a kopii zapasowej nikt nie nauczył robić? Ja mojego FF zawsze trzymam gdzieś w zapasie, przynajmniej raz na jakiś czas kopię robię, chociażby na FTP wrzucam, tym bardziej że pliki GMD mało zajmują (chyba kompresja w nich jest).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
13011 Wysłany: 17 Maj 06 23:12 • Temat postu: gnysek arts
Ico i Yorda:
http://gnysek.wow.net.pl/index.php?p=galeria&album=alb_100

kto grał w grę ICO na pewno ich zna.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.