Wysłany: 21 Sie 06 13:59 • Temat postu: Smycze, koszulki
Komar napisał(a):
A redaktorzy mogą brać udział? =P
Ja myślę że mogą Najwyżej szmyczy nie będzie, czkolwiek ja naprzykład muszę takową mieć
Jak już będziemy mieli wzór roześlemy mejla do userów i zrobię specjalną podstronę - sklepik, na której będą mogli złożyć zamówienie, o ile wujek ma konto w banku gdzie dało by się zrobic jakies przelewy.
Moja propozycja jest też taka, aby złotówka (albo 50 gr) z każdej smyczy były przeznaczone na utrzymanie domeny hmt.pl - w styczniu musimy zapłacić 122 złote aby ją przedłużyć o kolejny rok.
Ostatnio edytowany Poniedziałek, 21 Sierpnia 2006, w całości zmieniany 2 raz(y).
Wysłany: 17 Sie 06 08:54 • Temat postu: Fotografia cyfrowa.
Zalezy jaka cyfrówka - taką za 500 złotych przy 4 megapikselach no to może zrobisz ładne zdjęcie, ale tylko w dzień przy ładnej pogodzie. Jak tylko będzie ciemniej to lampa błyskowa okaże się za słaba, albo aparat drgnie i wszystko jest rozmazane. Taka koło 1000 złotych dodatkowo może ci umożliwić w opcjach zmienianie czasu naświetlania kliszy i przesłony - tak jak mój aparat sony, ale ma tylko dwie przesłony. Dopiero takie za 2000 Minolta czy inne, które mają regulacje naświetlania przesłon i wsystkiego innego w pokrętłach obiektywu, a sama lampa błyskowa musi być dołączana osobno i do tego posiadać własne baterie, dzięki czemu jej zasięg jest dużo większy niż w tańszym aparacie (a ten zazwyczaj ma 2-3 metry) jest aparatem który napewno każde wykonane zdjęcie zrobi lepsze niż zwykły tradycyjny aparat. I nie chodzi o 7megapikseli, a o właśnie funkcje które posiada, umozliwające dokładne określenie parametrów naświetlania, przesłon, czy dodanie filtrów.
Jeszcze jedna ciekawa rzecz na temat aparatów cyfrowych - aby zdjęcie formatu 9x13 wywołać jako normalne, potrzeba aparatu z ponad 2megapikselami - inaczej widoczne mogą być piksele.
Wybierz w opcjach pluginu LIMIT FPS (albo SKIP FPS) - wtedy będzie tyle klatek ile trzeba (jeżeli nie znajdziesz tego pola do zaznaczenia, tak jak mówią koledzy wyżej - naciśnij FAST a potem NICE i zobacz w rubryczce FPS które pole jest zaznaczane ptaszkiem - to właśnie te masz zaznaczyć aby gra nie wariowała, przy ustawieniach FAST).
Wysłany: 14 Sie 06 12:46 • Temat postu: Tłumaczenie
z BTNem próbowało już wiele osób i rozmowy są chyba zakodowane w jakiś arcy ciekawy sposób, szukałem już informacji na psxpl.prv.pl i tam też parę osób próbowało.
Wysłany: 14 Sie 06 12:44 • Temat postu: Harvestowy konwent
Playstation Expirience coraz bliżej i już jestem prawie pewny że tam będę, postaram się do tego czasu zrobić sobie koszulkę z logo HMT, tak aby na targach było mnie łatwiej znaleźć, ewentualnie poznacie mnie po koszulce z białym G na czerwonym tle, bo w takowej też mogę się tam pojawić, a w ostatczności w koszulce ligi playstation.
Wysłany: 12 Sie 06 23:24 • Temat postu: Uzależnienie od komputera
Hmm powiedziałbym że nie jestem uzależniony, bo wyjechałem na wakacje na dwa tygodnie bez żadnego ale i mi nie przyszkadzało że brakuje mi kompa, ale jak tylko jestem w domu, to zaraz do niego siadam. To trochę tak jak z alkoholikiem, który pewnego dnia stwierdza że przestaje pić, ale mijają dwa tygodnie i kupuje sobie flaszke po czym wraca do nałogu.
Wyróżnić można trzy rodzaje nałogu
- ciągłe przesiadywanie aby rozmawiać z ludzmi na czatach/gg/skype
- ciągłe przesiadywanie przed grami
- i trzecja, najgorsza forma: uzależnienie od gier MMORPG, do tego stopnia że świat zewnętrzny staje się większą fikcją niż sama gra
Ja niestety nie zaliczam się do żadnej z tych grup, bo przez większość dnia coś na kompie dłubię, albo stronkę, albo grę, próbuję stworzyć coś ciekawego, aczkolwiek jeszcze wielu prostych zjawisk opisać nie potrafię i moje tworzenie nieraz kończy się szybciej niż zaczyna. Aczkolwiek przed kompem na bank spędzam za dużo czasu, ale świat zewnętrzny (czyli ten poza Lanem) jakoś nie chce mi zaoferować niczego ciekawego (no bo ciągle siedzę w domu to i nie znajduję) więc skoro nie ma nic lepszego do roboty - to siedzę i klepię w tę klawiaturę. Do czasu aż się zakocham
Kurde patrzalam na to co napisaliscie o truskawkach w temacie HMBTN lecz i tak ich nie mam ....!!!!
Mam warzyw z wiosny ponad 160(razem wszystkich czyli ogorkow, ziemniakow i rzepy) i truskaw nie ma dalej nie ma ich w supermarkecie .... Mam dwie wersje gry angielska i niemiecka i to samo jest
Moze wiecie co jest ...... Jakis BUG czy cus albo blad ??
razem musi być przynajmniej 400 - po 100 każdego
Ostatnio edytowany Czwartek, 03 Sierpnia 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).