Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16542 Wysłany: 01 Paź 06 20:05 • Temat postu: do komara...
Jak zakładasz nowy temat, to chociaż powiedz od poczatku do końca o co chodzi, bo ja nie mam zamiaru zgadywać.
A rozwiązanie problemu masz tutaj: https://hmt.pl/viewtopic.php?t=2771

Ostatnio edytowany Niedziela, 01 Października 2006, w całości zmieniany 2 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16535 Wysłany: 30 Wrz 06 19:56 • Temat postu: Wasze Pulpety
A to moja tapetka - made in home
http://img179.imageshack.us/img179/6141/pulpetzg4.jpg
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16493 Wysłany: 28 Wrz 06 14:57 • Temat postu: HM:STH
Angielskim
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16478 Wysłany: 26 Wrz 06 22:24 • Temat postu: Smycze - projekt
Jak chcecie inny kolor smyczy, to ja zmienię tło oczywiście ale takie czerwone są naprawdę ładne, sam na codzień używam takiej Toshiby fajowskiej i przyczepiam doń legitymację prasową.
Za jakis czas, postaram sie dodać sklepik na HMT i masowe mejle, ale ostatnio u mnie z czasem kiepsko...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16469 Wysłany: 25 Wrz 06 12:59 • Temat postu: Prace Daryśki
Jak nie pokemony to inne szamany
PIerwsza praca zdecydowanie lepsza.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16468 Wysłany: 25 Wrz 06 12:57 • Temat postu: Luka or what?
było zabezpieczone, ale chyba przy robienu nowej wersji gdzieś zniknęło zabezpieczenie no chyba że skopiował z paska adresu, to wtedy wszystko możliwe (zwłaszcza jak sie nie uzywa ciasteczek).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16399 Wysłany: 17 Wrz 06 10:29 • Temat postu: Gallery of CrS (rotfl)
Workbench to jest program do tworzenia i projektowania układów elektronicznych na płytkach drukowanych nawiasem mówiąc.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16372 Wysłany: 13 Wrz 06 17:55 • Temat postu: Smycze, koszulki
o o ja zapomniałem, zaraz coś sklecę
tak mnie męczą w tej szkole, ze o wszystkim zapominam.

Ostatnio edytowany Środa, 13 Września 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16304 Wysłany: 07 Wrz 06 17:47 • Temat postu: Smycze, koszulki
http://gnysek.wow.net.pl/hmf.tff
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16211 Wysłany: 03 Wrz 06 16:14 • Temat postu: Nintendo Wii
Kazinho napisał(a):
Ja własnie kupuje WII tylko dla nowego HM-a.
A tak przy okazji Gnysek czy mogłbyś mi zmienić nick na forum na Duninho?
nowa baza danych trochę mi utrudnia to zadanie, bo tam jest jakieś egoztyczne szwedzkie kodowanie i dopuki nie zrobię poprawki do panelu admina (tydzień - dwa), to nie za bardzo - chyba że chcesz mieć dziwne krzaki w nicku
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16207 Wysłany: 03 Wrz 06 14:35 • Temat postu: Nintendo Wii
Premiera na świecie w listopadzie, więc nikt nie ma, ale ja pracując w serwisie o grach mogę ci powiedzieć, że może nie będzie to tak mocna konsola jak XboX360 czy PLAYSTATION 3, ale będzie dzięki temu tańsza, a najciekawsze w całej konsoli jest sterowanie w grach - otóż odbywa się ono przy pomocy czegoś na wzór pilota od telewizora z czujnikiem wychyleń - jak skręcasz w prawo, to postać skręca w prawo i tak dalej (oczywiście będzie też działać jak normalny pad, bo ma gałke i guziki) - zatem jeżeli zabawy typu skakanie przed telewizorem jak przy EYe Touy od sony cię rajcują WII jest kosnolą wartą polecenia zakupu, zwłaszcza jeżeli żal ci kasy na droższe sprzęty (naprzykład ja kupuję PLAYSTATION 3 tylko dla jednej gry, ale dopiero pod koniec roku 2007).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16184 Wysłany: 02 Wrz 06 10:23 • Temat postu: Po co jest ta druga kopalnia na wodzie??
junior_5 napisał(a):
Po co jest ta druga kopalnia na wodzie??
DOstajesz ostrzeżenie bo to drugi temat który zakładasz aby o to zapytać.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16108 Wysłany: 29 Sie 06 23:01 • Temat postu: Smycze, koszulki
było jedno zamówienie, ale kasy za nie do dziś nie zobaczyłem.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16062 Wysłany: 29 Sie 06 13:53 • Temat postu: Fotki, foteczki
Ja pokażę, mój wyjazd w góry na początku sierpnia (z okazji tegoż wyjazdu strona dostała też nowy wygląd)

http://gnysek.wow.net.pl/index.php?p=galeria&album=alb_021

a matizo dostał zdjęcia dopiero wczoraj

Ostatnio edytowany Wtorek, 29 Sierpnia 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16055 Wysłany: 29 Sie 06 12:47 • Temat postu: Smycze, koszulki
ja smycz HMT to bym chciał bardzo bardzo, a koszulkę to już w ogóle, taką z napisem "Admin główny" albo "gnysek" zwłaszcza
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.