Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16738 Wysłany: 21 Paź 06 22:24 • Temat postu: Gra życia
O ja mam duzo takich gier. Na pewno będzie to Medal of Honor i Medal of Honor Underground. Na granie w obie poświęciłem tyle czasu co i na Harvest Moona. Będzie to również Metal Gear Solid i Metal Gear Solid 3, bo w te gry również grałem setki razy, do tego mają niesamowitą fabułę i taki "filmowy klimat", oraz chyba najdłuższe przerywniki w grach video. Przez pewien czas dużo grałem też w Digimon World 2 (fajna gierka, takie RPG z nabijaniem EXP itp. jak w Final Fantasy, tyle że w klimacie gorszym ), albo Tenchu 2 (o tak, tworzenie mapek ). Lubię też Crasha i Spyro, to są po prostu kultowe gry i dziesiątki tysięcy graczy posiadających PlayStation na nich się wychodowało.

Natomiast gra, która miała największy wpły na moje życie, to Terra Incognita. Jest to gierka na playstation, z serii Net Yarooze - gier, które za pomocą specjalnej konsoli PlayStation One były tworzone przez amatorów. Nad gierką pracowało raptem 3 ludzi (grafik, muzyk i programista) i pomimo, że nie jest zbyt długa, to jak na domową produkcję posiada niesamowitą grafikę i klimat. I to właśnie grając w tą grę, postanowiłem, że sam zajmę się kiedyś tworzeniem gierek, i stworzę coś takiego. Coprawda w trzecim wymiarze narazie nie mam zbyt wiele do powiedzenia, nie mniej jednak programistą zostałem a i gry tworzę... i myślę, że pomimo, że grę przechodzi się 10 minut, a cała mieści się w 2Mb pamięci ram konsoli, to właśnie tę pozycję należy uznać za grę życia.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16735 Wysłany: 21 Paź 06 20:04 • Temat postu: Czas powiedzieć dowidzenia
Ale nie jako redaktor.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16729 Wysłany: 20 Paź 06 19:58 • Temat postu: Odwiedziny za ostatnie 3,5 roku
Poniżej macie liczbę odsłon naszego serwisu w ciągu ostatniego 3,5 roku. Jak widać, ostatnio przestała wzrastać liczba odwiedzin, mam tylko nadzieję, że nie zacznie spadać, bo szkoda by było zwijać ten interes za rok.
[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16728 Wysłany: 20 Paź 06 19:26 • Temat postu: Nasz rząd
śmiech na sali


oni są kompletnie nie poważni, ja nawet nie wiem jak to się dzieje, że cała ta władza jeszcze trzyma się u koryta. Oni są jak noworodki, którym lekarz nie spieszy się odciąć pępowiny i siorbią jak tylko mogą dla siebie, oraz robią porządki z tymi którzy w siorbaniu moga im przeszkodzić. Mam nadzieję, że to wszystko szybko się rozpadnie, i ani PiS ani LPR ani też Samoobrona do rządu nigdy więcej nie wejdą. Są tam może ludzie, którzy naprawdę mają dobre pomysły, ale ich nazwiska są tak samo znane jak przeciętnego Kowalskiego, bo reszta ma rozgłos tylko dzięki tym głupim pomysłom i wybrykom.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16725 Wysłany: 20 Paź 06 18:54 • Temat postu: Wasze ulubione piwo
Co to? winko?
btw. apropo tanich rzeczy, to bekę mam z ludzi co piją piwa z biedronki, w takich plastikowych butelkach na przykład, albo jak ktoś mówi, że karmi jest dobre (aczkolwiek nie piłem)

Ostatnio edytowany Piątek, 20 Października 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16709 Wysłany: 19 Paź 06 16:26 • Temat postu: Wasze ulubione piwo
Hmm... Lech, zdecydowanie A bynajmniej najczęsciej go pijam.
btw. w Holandii mają takie piwo Bavaria, co ma 5 procent - pije się to tak samo jak wodę - kumpel wypił 10 a zachowywał się jak po 2-3
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16662 Wysłany: 15 Paź 06 22:10 • Temat postu: Farmer Fran
Na gg czasem bywam, ale dzisiaj na przykład spałem 16 godzin, a przez ostatni tydzień byłem w Holandii, zatem się nie odzywałem.
Pozatym warto zawsze napisać o co chodzi, bo bardzo dużo osób pisze do mnie tylko "cześć, odezwij się jak będziesz" i zazwyczaj jeżeli są niedostępne jak włączam gg to po prostu zamykam okienko i nie odpowiadam.
Także napisz na gnysek@wow.net.pl i na pewno odpowiem, albo próbuj na gg w godzinach 18-22.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16659 Wysłany: 15 Paź 06 16:39 • Temat postu: co po 3 roku
albo gra się skończy, albo będzie imprezka i będziesz grać dalej.
Ann
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16595 Wysłany: 05 Paź 06 18:26 • Temat postu: Ann
A czytałeś regulamin strony?
Jak nie, to zapraszam, wyraźnie pisze tam o składaniu zrozumiałych zdań.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16586 Wysłany: 05 Paź 06 16:45 • Temat postu: HM:STH
farm_knight napisał(a):
Mamoooo co za pytanie hh:
Mogła by być w japońskim
Ann
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16582 Wysłany: 05 Paź 06 16:14 • Temat postu: Ann
Rider napisał(a):
Wszyscy sie mylicie ja odkrylem sposob ruznic kazda dziewczyna sie rozni gralem i odkrylem jak sie z Kren zerwie dzieciaka zostawia i masz tydzien a dziecko ma na maks serc i idziesz do Karen domu i wla la masz unikatowa scenke i wraca do ciebie Ann ma inna scenke przeprosin a za to ta Lekarka zapomialem jak sie nazywa to ona dzieciaka bieze ze soba hehe moja teoria na temat roznic
Moja teoria jest taka, że nie umiesz dobrze złożyć zdania po polsku. I jak tu budować jaką kolwiek Rzeczpospolitą z takim poziomem edukacji w szkołach.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16581 Wysłany: 05 Paź 06 16:13 • Temat postu: mam problemos
Jak wrzucasz żarcie do konia to tak samo jakbyś je sprzedawał.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16559 Wysłany: 03 Paź 06 14:55 • Temat postu: Co wolisz
PC bo ma większego kopa (jeszcze)
Propan czy Butan
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16552 Wysłany: 02 Paź 06 18:59 • Temat postu: Co wolisz
peeting - bo jest bezpieczniejszy (chociaz wolę sex)
tramwaj czy trolejbus

Ostatnio edytowany Poniedziałek, 02 Października 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16543 Wysłany: 01 Paź 06 20:10 • Temat postu: ePSXe - problem ze zbyt szybkim działaniem
Ponieważ dużo ludzi ma ten problem - wystarczy zaznaczyć to pole, aby emulator działał z normalną prękością:
[obrazek]

Ostatnio edytowany Czwartek, 22 Lutego 2007, w całości zmieniany 2 raz(y).
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.