Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16904 Wysłany: 04 Lis 06 10:11 • Temat postu: Czas powiedzieć dowidzenia
wujek_kolacz napisał(a):
prosze człowiek odchodzi to nawet o urodzinach niepamietaja musze powiedzieć że jest mi przykro
Ja się bawiłem na innych urodzinach wczoraj Ale wszystkiego najlepszego i tak
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16886 Wysłany: 02 Lis 06 19:47 • Temat postu: Muzyka hm btn
Zalezy od ustawień przeglądarki. Jak masz quicktime albo coś, to faktycznie się odtwarza, ale możesz uzyć opcji Zapisz stronę jako (w menu plik) i zapisać na dysk.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16879 Wysłany: 01 Lis 06 15:52 • Temat postu: Jak rozwiązać problem z save'ami.
Bardzo ładny artykuł
Co prawda przydała by się polska wersja artykułu o tej pamięci Ferromagnetycznej bo poza rysunkiem z pętlą histerezy nic nie zrozumiałem, ale i tak mi się podoba

Ostatnio edytowany Środa, 01 Listopada 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16843 Wysłany: 29 Paź 06 17:18 • Temat postu: Moje aukcje na Allegro
Eer!0n napisał(a):
Gnysek.
z tego co wiem płyty przysyłąne do recenzji są na innych prawach i nie mogą być sprzedawane.
Sprzedawane nie, ale o odsprzedaży nikt nic nie mówił Pozatym można to potraktować jako przedmiot kolekcjonerski, a nie jako grę i wtedy też mogę sprzedać - to tak jak ze sprzedażą dwuzłotówek w wyższej cenie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16841 Wysłany: 29 Paź 06 16:38 • Temat postu: Moje aukcje na Allegro
No, też się zdziwiłem, wchodzę po obiedzie na allegro, a patrzę - gry nie ma! Myślałem, że mi aukcję zdjęli
No i jestem 90 złotych zarobiony
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16839 Wysłany: 29 Paź 06 15:00 • Temat postu: Moje aukcje na Allegro
Za pobraniem bo konta nie mam, a nie ufam ludziom
A nowość sprzedaję, bo ja to tylko do recenzji dostałem od EA Games, płyta zwiedziła nagrywarkę, więc jest mi już zbędna. A kasa się przyda, bo mam długi
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16831 Wysłany: 29 Paź 06 09:48 • Temat postu: Moje aukcje na Allegro
Tym razem do sprzedania:
FIFA 07 PL !

http://allegro.pl/show_item.php?item=138045057

[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16806 Wysłany: 26 Paź 06 16:40 • Temat postu: "Obiecanki cacanki"
Wiesz jak się wstaje do szkoły o 5.30 a wraca się o 20.00, to potem każdy termin się przesunie. Zbliża się weekend, więc pewnie będę pracował intensywnie (między innymi chcę zorganizować na innej stronce konkurs przy współpracy CDProjektu lub EAGames).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16791 Wysłany: 25 Paź 06 22:03 • Temat postu: festyn
A pod postami to kiedyś zerkałeś co się znajduje? numery gg i takie tam
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16788 Wysłany: 25 Paź 06 19:23 • Temat postu: Piszcie
To wszystko te kaczory, wolność słowa się skończyła to też nikt nie komentuje...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16774 Wysłany: 24 Paź 06 22:21 • Temat postu: "Obiecanki cacanki"
O ja jestem mistrzem w tym temacie. Najlepszym przykładem jest hmt. Obiecam coś na 14 marca, a dodaję 1 kwietnia. Obiecam na poczatek lipca, a nie dodałem do dzisiaj. I tak jest trochę w każdej mojej dyscyplinie życia niestety, na wszystko brakuje czasu i chęci i koniec końców takie poślizgi mam zawsze, że jakby tramwaj tak długo hamował, to może lepiej jakby wcale nie ruszał
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16771 Wysłany: 24 Paź 06 20:53 • Temat postu: Bajki młodzieńczych lat
Jak byłem w holandii i jechaliśmy autokarem do Amsterdamu z holendrami z wymiany, to nam to puścili, żeby wszyscy zrozumieli o co biega
??
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16763 Wysłany: 23 Paź 06 22:00 • Temat postu: ??
a przeczytałem krowę, sory
??
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16760 Wysłany: 23 Paź 06 19:38 • Temat postu: ??
a myć i doić nie łaska ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16739 Wysłany: 21 Paź 06 23:01 • Temat postu: Bajki młodzieńczych lat
Któż z was nie pamięta pingwina Pik-Poka, misia Coralgola, Krecika czy Uszatka, Gumisów, muminków, Puchatka, Smerfów, czy mniej znanych Yattamanów, Daimosa, Ulyssesa czy Tajemnicze Złote Miasta? Ach, to były czasy... ciekaw jestem, jak wy wposminacie te bajki i co z nich pamiętacie, oraz jak je oceniacie.

A na początek dla przypomnienia: http://youtube.com/watch?v=7KlCbWMm2R8
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.