Wysłany: 02 Lis 06 19:47 • Temat postu: Muzyka hm btn
Zalezy od ustawień przeglądarki. Jak masz quicktime albo coś, to faktycznie się odtwarza, ale możesz uzyć opcji Zapisz stronę jako (w menu plik) i zapisać na dysk.
Wysłany: 01 Lis 06 15:52 • Temat postu: Jak rozwiązać problem z save'ami.
Bardzo ładny artykuł
Co prawda przydała by się polska wersja artykułu o tej pamięci Ferromagnetycznej bo poza rysunkiem z pętlą histerezy nic nie zrozumiałem, ale i tak mi się podoba
Ostatnio edytowany Środa, 01 Listopada 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 29 Paź 06 17:18 • Temat postu: Moje aukcje na Allegro
Eer!0n napisał(a):
Gnysek.
z tego co wiem płyty przysyłąne do recenzji są na innych prawach i nie mogą być sprzedawane.
Sprzedawane nie, ale o odsprzedaży nikt nic nie mówił Pozatym można to potraktować jako przedmiot kolekcjonerski, a nie jako grę i wtedy też mogę sprzedać - to tak jak ze sprzedażą dwuzłotówek w wyższej cenie.
Wysłany: 29 Paź 06 15:00 • Temat postu: Moje aukcje na Allegro
Za pobraniem bo konta nie mam, a nie ufam ludziom
A nowość sprzedaję, bo ja to tylko do recenzji dostałem od EA Games, płyta zwiedziła nagrywarkę, więc jest mi już zbędna. A kasa się przyda, bo mam długi
Wysłany: 26 Paź 06 16:40 • Temat postu: "Obiecanki cacanki"
Wiesz jak się wstaje do szkoły o 5.30 a wraca się o 20.00, to potem każdy termin się przesunie. Zbliża się weekend, więc pewnie będę pracował intensywnie (między innymi chcę zorganizować na innej stronce konkurs przy współpracy CDProjektu lub EAGames).
Wysłany: 24 Paź 06 22:21 • Temat postu: "Obiecanki cacanki"
O ja jestem mistrzem w tym temacie. Najlepszym przykładem jest hmt. Obiecam coś na 14 marca, a dodaję 1 kwietnia. Obiecam na poczatek lipca, a nie dodałem do dzisiaj. I tak jest trochę w każdej mojej dyscyplinie życia niestety, na wszystko brakuje czasu i chęci i koniec końców takie poślizgi mam zawsze, że jakby tramwaj tak długo hamował, to może lepiej jakby wcale nie ruszał
Wysłany: 21 Paź 06 23:01 • Temat postu: Bajki młodzieńczych lat
Któż z was nie pamięta pingwina Pik-Poka, misia Coralgola, Krecika czy Uszatka, Gumisów, muminków, Puchatka, Smerfów, czy mniej znanych Yattamanów, Daimosa, Ulyssesa czy Tajemnicze Złote Miasta? Ach, to były czasy... ciekaw jestem, jak wy wposminacie te bajki i co z nich pamiętacie, oraz jak je oceniacie.