Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
17745 Wysłany: 28 Gru 06 13:35 • Temat postu: Mała petycja do Gnyska
Może miałeś avatarek ze starego HMT
Dobra, już zrobione userzy mają 100x100, admini 100x150 (tak było )
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
17736 Wysłany: 28 Gru 06 11:22 • Temat postu: Mała petycja do Gnyska
hmm, zwiększę rozmiar avatara do 100x100px, zaraz się tym zajmę, nie mniej jednak ograniczenia do 10kb nie zmienię
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
17688 Wysłany: 27 Gru 06 17:03 • Temat postu: AWL-SE Poradnik
Jeżeli skończysz, to na bank z chęcią go opublikujemy w dziale artykuły.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
17631 Wysłany: 23 Gru 06 13:09 • Temat postu: Z kąd ściąnąć..
Pytaj Mike'a, on jest autorem - http://hmtown.yoyo.pl
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
17483 Wysłany: 12 Gru 06 18:14 • Temat postu: Czy zabicie człowieka jest zgodne z prawem??
Źle to interpretujesz. Chłopacy uciekali samochodem i nie chcieli dać się zatrzymać pomimo wielu prób policjantów - tak robią tylko ludzie którzy mają coś na sumieniu (napad, zabójstwo, albo jadą pod wpływem) - zatem postanowiono zatrzymać ich za wszelką cenę, zanim przyczynią się do jakiejś tragedii. A ponieważ chłopakom zatrzymać się nie chciało, policjanci zdecydowali się na użycie broni. A to, że jednego z nich zastrzelili - to już przypadek, do obiektu będącego w ruchu nie tak prosto się strzela, tym bardziej jak nie masz czasu dobrze wymierzyć, żeby nie zwiał.
Ja postąpił bym w takiej sytuacji identycznie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
17469 Wysłany: 10 Gru 06 14:57 • Temat postu: czy da się...(btn)
https://hmt.pl/arts.php?id=96
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
17464 Wysłany: 10 Gru 06 14:40 • Temat postu: czy da się...(btn)
Nie - trzeba robić wszystko po kolei
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
17424 Wysłany: 04 Gru 06 20:50 • Temat postu: ePSXe 1.52
Settings>Pad Configuration lub po polsku Ustawienia>Pad 1
Albo coś bardzo podobnego to będzie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
17353 Wysłany: 02 Gru 06 10:48 • Temat postu: Download
Pomyślimy bliżej świąt, na razie musze poprawić dział download lekko
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
17348 Wysłany: 02 Gru 06 10:18 • Temat postu: Download
u mnie w sieci jest koło 200 osób, więc jak wchodzę na rapidshare to pisze ze albo coś pobieram, albo przekroczyłem limit i mam wpaść za 40 miunt
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
17345 Wysłany: 01 Gru 06 20:41 • Temat postu: Download
No to wiesz co masz robić, ściągnąć pasek Poza tym pisanie posta po poście jest niezgodne z regulaminem - chcesz dostać ostrzeżenie?
Nie mogę wrzucić nigdzie indziej, bo znaleźć miejsce na 300 parę mega nie jest tak łatwo (jakby było, to bym dawno taki myk zrobił).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
17338 Wysłany: 01 Gru 06 13:06 • Temat postu: Download
A to moja wina? Jest nas 36 milionów (z czego dwóch na dziesięciu jeszcze na terenie kraju), a slotów jest 500 co ja na to poradzę Jak znajdziesz nam serwer 250 mb to wtedy wrzucimy na inny i nie będzie problemu, bo jak dam na ten, to po ośmiu ściągnięciach transfer wykorzystamy miesięczny i stronka będzie nieczynna

A poza tym skoro już jesteśmy w Polsce to używaj polskich wyrazów...

Ostatnio edytowany Piątek, 01 Grudnia 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
17327 Wysłany: 30 Lis 06 13:35 • Temat postu: Dziecko w AWL SE
krowa daje mleko około 4 miesięcy od poczęcia dziecka
a ślub następuje pomiędzy 1szym a drugim rozdziałem, więc jak dasz piórko to po prostu musisz zaczekać do końca rozdziału (jak nie dasz i tak będzie ślub z tą która ma najwięcej serc).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
17013 Wysłany: 17 Lis 06 13:39 • Temat postu: HM:STH
Pewnie tak, aczkolwiek w kilku egzemplarzach zapewne
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
16984 Wysłany: 13 Lis 06 15:12 • Temat postu: River King Ps2 Download
Może na Boże Narodzenie wrzucę na stronkę
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.