Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24592 Wysłany: 04 Lut 08 22:06 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
Żeby płacić na poczcie ? Nie...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24501 Wysłany: 01 Lut 08 08:41 • Temat postu: HMBTN Prosze o pomoc szanownych Ekspertów
1. Tylko zwierzęta które wygrały festiwale dają złote produkty. Ich potomstwa tyczy się ta sama zasada.
2. Coś obiło mi się o uszy.
3. Nie.
4. Nie słyszałem jeszcze o takiej osobie - bynajmniej nie widziałem screena, który by to potwierdził jednoznacznie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24471 Wysłany: 30 Sty 08 21:01 • Temat postu: Problem z historyjką. Czy coś złego się stanie?
Ja z którąś z dziewczyn raz miałem tak, że przez rok nie zmieniało się serce, już zacząłem inne nawet podrywać i potem nagle ruszyło i w końcu miałem dwie czy trzy kandydatki Zapisałem sobie i sprawdziłem ślub z każdą z nich
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24364 Wysłany: 26 Sty 08 00:05 • Temat postu: Skojarzenia!
Szymon Majewski - Magda. M
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24360 Wysłany: 25 Sty 08 22:12 • Temat postu: BTN legendarne ryby
Czyli się da :afro:
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24358 Wysłany: 25 Sty 08 22:11 • Temat postu: Ścięcie drzewa na Mother Hill bodajże...
A ja odpowiem, ze drzewa ściąć się nie da. Nie dostaniesz jagody mocy i tyle.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24349 Wysłany: 25 Sty 08 16:52 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
W pierwszym poście masz kto wpłacił
A portal się robi... tylko za bardzo powoli
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24323 Wysłany: 24 Sty 08 14:25 • Temat postu: Która lepsza Karen czy Elii???
Elli jest po prostu skromną babeczką i cichusią i milusią, a Karen lubi sobie popić i pewnie wciągnąć ją do wyra w prawdziwym świecie to by była kwestia 15 minut... oj to by była niezła imprezowiczka
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24319 Wysłany: 22 Sty 08 14:25 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
Ok, mamy już 100% kwoty.
Faktura zapłacona. Jak przyjdzie pocztą, dam skan na potwierdzenie

Ostatnio edytowany Wtorek, 22 Stycznia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24312 Wysłany: 21 Sty 08 12:20 • Temat postu: dzieciak
Dzieci dosratają tylko w HM:AWL i HM:AWL-SE
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24305 Wysłany: 21 Sty 08 00:20 • Temat postu: moja popuri
Wow, robota w paincie ? Znam lepsze sposoby na zmianę koloru jej włosów dużo szybciej i dużo ładniej...

@tsubasa: po co ja dałem ikonki płci przy nickach, żebyś do dziewczyny się zwracał w formie męskoosobowej ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24304 Wysłany: 21 Sty 08 00:18 • Temat postu: papier do pisania listów!!! hm btm psx1
Co ??? Nie ma czegoś takiego...
Natomiast ten papier co tam leży jest do pakowania prezentów - podchodzisz z czymś i naciskając :spsx_x: możesz zapakować to i zamienić w prezent.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24290 Wysłany: 20 Sty 08 19:09 • Temat postu: jak dodawa zdjecia
http://imageshack.us/
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24276 Wysłany: 19 Sty 08 20:40 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
Eer!0n napisał(a):
Cytat:
Dobra, spoko Jak ktoś wpłacał na poczcie to co innego, bo w banku - zwłaszcza w tym samym - przelew idzie kilka minut, bo to elektronicznie w końcu.
To ja wracam do prac nad HMTv4 bo lekką przerwę miałem i robiłem dla kumpla coś
Owszem, ale bank dokonuje zaksięgowań bodajże 3 razy dziennie. Często pieniądze są anstępengo dnia dopiero realnie na koncie

Też racja, ale jak wujek to pisał, to był poniedziałek, więc było 15 okazji do zaksięgowania Dlatego sie pytałem, czy ktoś wpłacał, czy nie, bo dostałem sygnały, że kasa ma być a jej nie ma i wolałem wiedzieć czy jej szukać czy spokojnie czekać
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24274 Wysłany: 19 Sty 08 15:39 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
Eer!0n napisał(a):
Jest sobota, banki przez weekend nie pracują.
Moja kasa też powinna być w poniedziałek/wtorek.
<Troche się rpzeciagnął termin nadania, ale mam zapalenie krtani, a zanim kogos pośle na maisto z tym to mija czas xD>

Dobra, spoko Jak ktoś wpłacał na poczcie to co innego, bo w banku - zwłaszcza w tym samym - przelew idzie kilka minut, bo to elektronicznie w końcu.
To ja wracam do prac nad HMTv4 bo lekką przerwę miałem i robiłem dla kumpla coś
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.