Wysłany: 01 Lut 08 08:41 • Temat postu: HMBTN Prosze o pomoc szanownych Ekspertów
1. Tylko zwierzęta które wygrały festiwale dają złote produkty. Ich potomstwa tyczy się ta sama zasada.
2. Coś obiło mi się o uszy.
3. Nie.
4. Nie słyszałem jeszcze o takiej osobie - bynajmniej nie widziałem screena, który by to potwierdził jednoznacznie.
Wysłany: 30 Sty 08 21:01 • Temat postu: Problem z historyjką. Czy coś złego się stanie?
Ja z którąś z dziewczyn raz miałem tak, że przez rok nie zmieniało się serce, już zacząłem inne nawet podrywać i potem nagle ruszyło i w końcu miałem dwie czy trzy kandydatki Zapisałem sobie i sprawdziłem ślub z każdą z nich
Wysłany: 24 Sty 08 14:25 • Temat postu: Która lepsza Karen czy Elii???
Elli jest po prostu skromną babeczką i cichusią i milusią, a Karen lubi sobie popić i pewnie wciągnąć ją do wyra w prawdziwym świecie to by była kwestia 15 minut... oj to by była niezła imprezowiczka
Wysłany: 21 Sty 08 00:18 • Temat postu: papier do pisania listów!!! hm btm psx1
Co ??? Nie ma czegoś takiego...
Natomiast ten papier co tam leży jest do pakowania prezentów - podchodzisz z czymś i naciskając :spsx_x: możesz zapakować to i zamienić w prezent.
Wysłany: 19 Sty 08 20:40 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
Eer!0n napisał(a):
Cytat:
Dobra, spoko Jak ktoś wpłacał na poczcie to co innego, bo w banku - zwłaszcza w tym samym - przelew idzie kilka minut, bo to elektronicznie w końcu.
To ja wracam do prac nad HMTv4 bo lekką przerwę miałem i robiłem dla kumpla coś
Owszem, ale bank dokonuje zaksięgowań bodajże 3 razy dziennie. Często pieniądze są anstępengo dnia dopiero realnie na koncie
Też racja, ale jak wujek to pisał, to był poniedziałek, więc było 15 okazji do zaksięgowania Dlatego sie pytałem, czy ktoś wpłacał, czy nie, bo dostałem sygnały, że kasa ma być a jej nie ma i wolałem wiedzieć czy jej szukać czy spokojnie czekać
Wysłany: 19 Sty 08 15:39 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
Eer!0n napisał(a):
Jest sobota, banki przez weekend nie pracują.
Moja kasa też powinna być w poniedziałek/wtorek.
<Troche się rpzeciagnął termin nadania, ale mam zapalenie krtani, a zanim kogos pośle na maisto z tym to mija czas xD>
Dobra, spoko Jak ktoś wpłacał na poczcie to co innego, bo w banku - zwłaszcza w tym samym - przelew idzie kilka minut, bo to elektronicznie w końcu.
To ja wracam do prac nad HMTv4 bo lekką przerwę miałem i robiłem dla kumpla coś