Wysłany: 19 Sty 08 12:30 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
wujek wpłacałeś? Bo patrzę na konto dzisiaj i nic nie ma, a kilka dni już minęło... i nie wiem czy się gdzieś zapodziała ta kasa czy po prostu zapomniałeś
Wysłany: 03 Sty 08 21:27 • Temat postu: Fotki, foteczki
girl23 napisał(a):
pFFFF... Bardzo ciekawe ... ;] Teraz tylko pokazałeś jaki żałosny jesteś ... Ty i twój sposób myślenia.Prawie każdą ? Jakoś ja i moje koleżanki nie pijemy i nie czujemy takich potrzeb, żeby komuś obciągnąć, a jeśli przebywasz w obecności takich pustych lalek to jest mi Ciebie żal .. ;/
Popieram. Poza tym nie obciąganie i cycki są najważniejsze w życiu. Jak będziecie mieć moje lata to może zrozumiecie.
Wysłany: 03 Sty 08 19:04 • Temat postu: Dirty Dancing
Ryzy napisał(a):
Wolę Grease i Gorączkę Sobotniej Nocy ; )
Stayin alive, stayin alive...
Kurde, toż Grease chyba pod koniec roku w TV dało sie obejrzeć... kiedy to leciało, że przegapiłem, chociaż chciałem obejrzeć ?
A Dirty Dancing 1 muszę gdzieś poszukać na necie chyba, bo to ulubiony film mojej partnerki na studniówkę, warto wiedzieć dla czego (część 2 oglądałem i ok była, ale wiadomo jak to z drugimi częściami filmu o tym samym - jedynka musi być lepsza)
Wysłany: 29 Gru 07 21:09 • Temat postu: Najdziwniejsze życzenia!
Matizo napisał(a):
Myślę że nie tylko on, bo jednak czuję że coś z tym światem jest nie tak, kiedy w barze dostaję niezamawiane piwo, a mężczyzna siedzący przy stoliku obok do mnie macha...xD
mam kumpla który już dostał kilka takich propozycji
Wysłany: 28 Gru 07 11:54 • Temat postu: nagrywanie na PS2
Najlepiej ? ALcoholem 120%. Ale nero też da radę tylko bardzo ważne - nie przerzucasz tych plików bezpośrednio na płytę, tylko używasz opcji nagraj obraz płyty - bo te pliki to tak jakby spakowany harvest moon i po nagraniu na płycie powinny być całkowicie inne niż te pliki (na pewno jest przynajmniej jeden folder po nagraniu). Wtedy zarówno na PSX jak i PS2 )o ile są przerobione - gra będzie działać. Prędkość nagrywania - dla PSX 1x, 2x dla PS2 12x, ostatecznie 16x - szybciej może laser nie wyrobić.