Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24266 Wysłany: 19 Sty 08 12:30 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
wujek wpłacałeś? Bo patrzę na konto dzisiaj i nic nie ma, a kilka dni już minęło... i nie wiem czy się gdzieś zapodziała ta kasa czy po prostu zapomniałeś
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24254 Wysłany: 18 Sty 08 16:10 • Temat postu: HM STH Pcsx2 problem !!!
Kup PS2. Taniej.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24205 Wysłany: 14 Sty 08 16:25 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
wujek_kolacz napisał(a):
spoko to wieczorem coś prześle jeśli tak mówisz Jak tam po studniówce

zobacz fotki, wiesz w którym temacie https://hmt.pl/viewtopic.php?t=2577&start=90#24182

Ostatnio edytowany Poniedziałek, 14 Stycznia 2008, w całości zmieniany 2 raz(y).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24195 Wysłany: 14 Sty 08 09:40 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
wujek_kolacz napisał(a):
ja tam jak obiecałem tak wpłace czekam tylko na odpowiednia chwilę

obawiam się, że już możesz nie zdążyć, albo będziemy mieli wtedy nadmiar
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24182 Wysłany: 13 Sty 08 20:39 • Temat postu: Fotki, foteczki
Obiecałem, to daję - foty ze studniówki:

[obrazek]
[obrazek]
[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24135 Wysłany: 12 Sty 08 10:06 • Temat postu: Rune Factory: Mapa Kardii
Nie przesadzaj Może skąpo w informacje, może mapa faktycznie nie jest najwyższych lotów, ale jest
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
24132 Wysłany: 11 Sty 08 22:52 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
Kolejna wpłata, tym razem Rovena. Za wpłatę oczywiście bardzo dziękuję !!

A redakcja niech się wstydzi bo nawala
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23991 Wysłany: 03 Sty 08 21:27 • Temat postu: Fotki, foteczki
girl23 napisał(a):
pFFFF... Bardzo ciekawe ... ;] Teraz tylko pokazałeś jaki żałosny jesteś ... Ty i twój sposób myślenia.Prawie każdą ? Jakoś ja i moje koleżanki nie pijemy i nie czujemy takich potrzeb, żeby komuś obciągnąć, a jeśli przebywasz w obecności takich pustych lalek to jest mi Ciebie żal .. ;/

Popieram. Poza tym nie obciąganie i cycki są najważniejsze w życiu. Jak będziecie mieć moje lata to może zrozumiecie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23984 Wysłany: 03 Sty 08 19:04 • Temat postu: Dirty Dancing
Ryzy napisał(a):
Wolę Grease i Gorączkę Sobotniej Nocy ; )
Stayin alive, stayin alive...

Kurde, toż Grease chyba pod koniec roku w TV dało sie obejrzeć... kiedy to leciało, że przegapiłem, chociaż chciałem obejrzeć ?
A Dirty Dancing 1 muszę gdzieś poszukać na necie chyba, bo to ulubiony film mojej partnerki na studniówkę, warto wiedzieć dla czego (część 2 oglądałem i ok była, ale wiadomo jak to z drugimi częściami filmu o tym samym - jedynka musi być lepsza)
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23972 Wysłany: 02 Sty 08 20:20 • Temat postu: HMT w wikipedii
ja nic nie mówię, ze dawno temu wszystkie linki stron nieoficjalnych przeniesiono do dyskusji... niech tam pozostaną :]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23903 Wysłany: 30 Gru 07 15:34 • Temat postu: Zbiórka na domenę hmt.pl na 2008 rok
no ostatnio coś wpłat brak a faktura czeka
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23891 Wysłany: 29 Gru 07 21:09 • Temat postu: Najdziwniejsze życzenia!
Matizo napisał(a):
Myślę że nie tylko on, bo jednak czuję że coś z tym światem jest nie tak, kiedy w barze dostaję niezamawiane piwo, a mężczyzna siedzący przy stoliku obok do mnie macha...xD

mam kumpla który już dostał kilka takich propozycji
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23830 Wysłany: 28 Gru 07 11:54 • Temat postu: nagrywanie na PS2
Najlepiej ? ALcoholem 120%. Ale nero też da radę tylko bardzo ważne - nie przerzucasz tych plików bezpośrednio na płytę, tylko używasz opcji nagraj obraz płyty - bo te pliki to tak jakby spakowany harvest moon i po nagraniu na płycie powinny być całkowicie inne niż te pliki (na pewno jest przynajmniej jeden folder po nagraniu). Wtedy zarówno na PSX jak i PS2 )o ile są przerobione - gra będzie działać. Prędkość nagrywania - dla PSX 1x, 2x dla PS2 12x, ostatecznie 16x - szybciej może laser nie wyrobić.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23804 Wysłany: 26 Gru 07 23:36 • Temat postu: FORUM
ePSXe najlepiej
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
23727 Wysłany: 25 Gru 07 00:17 • Temat postu: Fotki, foteczki
ja tam nigdy nie mówiłem, że ona mi się podoba - wręcz przeciwnie, nic w tej babce nie widzę ciekawego.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.