Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30517 Wysłany: 26 Cze 08 10:22 • Temat postu: Problem z save-ami w HM BTN. Pomocy!!!!!!
Karta musi być z PS1 i musi być wolne miejsce. 4 bloki.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30492 Wysłany: 25 Cze 08 11:25 • Temat postu: Problem
Znów nie ten temat... da się, któreś dwa na raz. Teraz nie pamiętam już które, ale na forum ostatnio o to pytano.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30289 Wysłany: 20 Cze 08 21:59 • Temat postu: Fotki, foteczki
A te małe żółte pokemonki w twojej sygnaturce to nie czasem dzieci patelni ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30268 Wysłany: 20 Cze 08 18:21 • Temat postu: Fotki, foteczki
Huh, dziady od razu Ja tam nie wypowiadam się, bo Domka to jest dla mnie jeszcze wiekowo jak dziecko, wiec nawet nie wypada..., ale myślę, że za parę lat całkiem niezła laska może z niej być Zobaczymy
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30255 Wysłany: 20 Cze 08 13:08 • Temat postu: Pytanie do HM: BTN
Kupić w TV shoppingu
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30231 Wysłany: 19 Cze 08 20:35 • Temat postu: gra www
A kropek w postach to nie umiesz wstawiać ? Jak tak szybko piszesz, to i szybko robisz, nie zastanawiasz się. A żeby programować, czasem trzeba się zatrzymać i pomyśleć.
Jest chyba taki silnik Valheru albo coś takiego.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30189 Wysłany: 18 Cze 08 19:19 • Temat postu: matura 2008
Było dość proste moim zdaniem. Badanie filtru aktywnego.
%
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30150 Wysłany: 17 Cze 08 18:02 • Temat postu: %
Zapytaj Mike'a na jego forum. A zapomniałem, pewnie po tej awanturze masz bana ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30148 Wysłany: 17 Cze 08 16:28 • Temat postu: Dlaczego???
Bo jak dajesz jako link https://hmt.pl/img519/7752/mmmmmmac6.png - to nie ma żadnego obrazka. Nie ma na HMT takiego folderu, wierz mi
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30147 Wysłany: 17 Cze 08 16:27 • Temat postu: Czy wiedzieliście??
hh:
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30121 Wysłany: 17 Cze 08 14:16 • Temat postu: pomocy z TV shopem
Ogląda się i idzie do Innu.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30118 Wysłany: 17 Cze 08 13:55 • Temat postu: Czy wiedzieliście??
kkuubbaa napisał(a):
Własnie. Nasza stronka wymiata. Popieram Blondi. A pornosy to sami mają u siebie na stronce.

Po pierwsze, daj linka do takiego postu

Po drugie - jaka "nasza stronka wymiata" ? Co najwyżej "wasza"
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30102 Wysłany: 16 Cze 08 19:53 • Temat postu: Jak zrobić, aby w moim podpise był obrazek, a nie słowa??
Hehe, nowy regulamin i tak połowę ludzi pozbawi sygnaturek Ale to jeszcze trochę czasu zanim go wprowadzę
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30073 Wysłany: 16 Cze 08 12:50 • Temat postu: matura 2008
a mi do dupy poszło, część z przedsiębiorczości to jeszcze ok, ale ta reszta....
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30062 Wysłany: 15 Cze 08 19:37 • Temat postu: Czy się opłaca?
9*60 = 540 więc jak widać nie.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.