Wysłany: 20 Cze 08 18:21 • Temat postu: Fotki, foteczki
Huh, dziady od razu Ja tam nie wypowiadam się, bo Domka to jest dla mnie jeszcze wiekowo jak dziecko, wiec nawet nie wypada..., ale myślę, że za parę lat całkiem niezła laska może z niej być Zobaczymy
A kropek w postach to nie umiesz wstawiać ? Jak tak szybko piszesz, to i szybko robisz, nie zastanawiasz się. A żeby programować, czasem trzeba się zatrzymać i pomyśleć.
Jest chyba taki silnik Valheru albo coś takiego.