Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
32353 Wysłany: 11 Sie 08 19:48 • Temat postu: Jak daje się szkatułkę Rickowi??
Proszę pisać w odpowiednim dziale na forum !
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
32139 Wysłany: 05 Sie 08 17:55 • Temat postu: Łużko
Ej, ej, spokojnie, bo zaraz po banie dam i koniec.

Poza tym, do sprawdzenia jego kompa, to najpierw muszą mieć jego IP, a ponieważ ten serwer leży w Niemczech to możesz go w dupkę cmoknąć. Nie mam absolutnie prawa i obowiązku wydania adresu IP polskiej policji Ew. podam twój
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
32016 Wysłany: 31 Lip 08 22:32 • Temat postu: Sheperd's Crossing
Podobno grudzień 2008.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
31970 Wysłany: 29 Lip 08 19:44 • Temat postu: Tidus Art
Heh, tablecik musze kupić widze Fajnie to wygląda
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
31943 Wysłany: 28 Lip 08 10:15 • Temat postu: co to jest?
Zalezy w jakiej części. jak w HM BTN, to wymieniasz się zwierzakami z innym sejvem. Ale o wymianie skrzatów to ja nic nie wiem.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
31381 Wysłany: 14 Lip 08 16:12 • Temat postu: Przepis na frytki
nie trzeba go wyłowić, aby móc go zrobić, więc spokojnie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
31353 Wysłany: 13 Lip 08 10:48 • Temat postu: HM BTN Filmiki
Hmmm, ale jakby ktoś nagrał cały festiwal włącznie z tym jak go wygrywa i wrzucił na youtube - to by nie był zły pomysł
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
31279 Wysłany: 11 Lip 08 11:59 • Temat postu: Tapeta for hmt.pl
do bani. Kiepsko obcięte logo, napisy z dupy nie wiadomo po co.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
31083 Wysłany: 08 Lip 08 16:05 • Temat postu: JA MATEUSZ!
Przyjść odejść.... a co to klub jakiś ? Wchodzisz piszesz posta i nie wracasz i nikt Cię nie pyta po co jak i dla czego. Twoja sprawa. Nie musisz się chwalić.
Jak na onecie zrezygnujesz z poczty, to też mejla im wyślesz, że dziękujesz, ale Jasiu_śmietana na forum wkurzał ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30665 Wysłany: 01 Lip 08 13:02 • Temat postu: HM: btn
Wypakuj, wypakuj
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30642 Wysłany: 30 Cze 08 13:28 • Temat postu: matura 2008
Nom, i jak maturka ? U mnie zdane
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30628 Wysłany: 29 Cze 08 19:29 • Temat postu: Sprzedam NDS Classic + dodatki
No ja jakbym miał już telewizor zakupiony, to spokojnie bym kupił takiego DSa. Zawsze z nudów w tramwaju czy w pracy można by pograć
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30557 Wysłany: 27 Cze 08 14:03 • Temat postu: Sprzedam NDS Classic + dodatki
Szkoda, że nie mam dwóch PS2... chętnie bym się zamienił.
A nie lepiej sprzedać DSa na allegro i kupić PS2 ??
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30532 Wysłany: 26 Cze 08 15:45 • Temat postu: pomocy!
Wypakowałeś o jeden raz za dużo Zapewne winą jest to, ze nowe WinRary widzą ISO jako archiwa. Po prostu nie wypakowywuj pliku ISO a nagraj go.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
30524 Wysłany: 26 Cze 08 12:56 • Temat postu: Problem z save-ami w HM BTN. Pomocy!!!!!!
Jeżeli inne gry z PS1 się zapisują, to raczej nie wina karty. Sprawdź czy na pewno są wolne 4 bloki i czy w menu konsoli karta jest widoczna. Jeżeli konsola ją widzi, to powinno się dać zapisać o ile są 4 wolne bloki miejsca. (w PS2 ciężko to sprawdzić, ale jeden blok ma chyba 8Kb, zatem wolne powinno być najmniej z 24kb ze 120kb)
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.