Ej, ej, spokojnie, bo zaraz po banie dam i koniec.
Poza tym, do sprawdzenia jego kompa, to najpierw muszą mieć jego IP, a ponieważ ten serwer leży w Niemczech to możesz go w dupkę cmoknąć. Nie mam absolutnie prawa i obowiązku wydania adresu IP polskiej policji Ew. podam twój
Wysłany: 08 Lip 08 16:05 • Temat postu: JA MATEUSZ!
Przyjść odejść.... a co to klub jakiś ? Wchodzisz piszesz posta i nie wracasz i nikt Cię nie pyta po co jak i dla czego. Twoja sprawa. Nie musisz się chwalić.
Jak na onecie zrezygnujesz z poczty, to też mejla im wyślesz, że dziękujesz, ale Jasiu_śmietana na forum wkurzał ?
Wysłany: 26 Cze 08 12:56 • Temat postu: Problem z save-ami w HM BTN. Pomocy!!!!!!
Jeżeli inne gry z PS1 się zapisują, to raczej nie wina karty. Sprawdź czy na pewno są wolne 4 bloki i czy w menu konsoli karta jest widoczna. Jeżeli konsola ją widzi, to powinno się dać zapisać o ile są 4 wolne bloki miejsca. (w PS2 ciężko to sprawdzić, ale jeden blok ma chyba 8Kb, zatem wolne powinno być najmniej z 24kb ze 120kb)