Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
29998 Wysłany: 12 Cze 08 09:49 • Temat postu: matura 2008
http://cke.pl







30 czerwca nawiasem mówiąc
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
29916 Wysłany: 09 Cze 08 12:08 • Temat postu: kody BTN =.='
Pobierasz GameSharka, odpalasz go zamiast gry, wpisujesz kody i wsadzasz drugą grę bez resetowania. Na duzym PS2 na bank to nie działa, nie wiem jak na Slimie bo nie sprawdzałem.
^^
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
29884 Wysłany: 06 Cze 08 23:00 • Temat postu: ^^
https://hmt.pl/down.php
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
29819 Wysłany: 05 Cze 08 10:14 • Temat postu: pomocy!!!
Na pewno w dziale download jest działająca wersja. Wypakuj ją i emulator na pewno ją obsłuży jak trzeba. W razie czego zobacz czy inne gry działają, niekoniecznie harvest moon - ale nasza na pewno się nie zepsuła.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
29788 Wysłany: 04 Cze 08 14:54 • Temat postu: Zjazd HMT.PL !!
Ja nie mam wakacji i nie narzekam. Wam do wakacji został jeszcze prawie miesiąc i narzekacie ? A do sierpnia to mamy jeszcze dwa miechy... ale jak nie chcecie to nie...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
29727 Wysłany: 03 Cze 08 15:03 • Temat postu: Głupie Pytanie :):)):) haha
A gry z PSX działają na PS2 (oryginalne na oryginalnej, przerobione na przerobionej).
Poza tym na PS2 masz Save the Homeland, A Wonderful Life, Innocent Life. Pełen wypas.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
29724 Wysłany: 03 Cze 08 14:02 • Temat postu: Błąd lub...
Ze scenkami to jest tak, że czasem po prostu ich nie ma i nie wiadomo dla czego. Nawet jak zaczynasz grę od nowa, spróbuj przejść przez miasto w innej kolejności w innych godzinach, lub wchodząc do każdego z domów innego dnia za każdym razem. Praktycznie za każdym razem jakaś scenka się nie pojawia, a jakaś inna się pojawia.
Tak to już jest.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
29692 Wysłany: 02 Cze 08 14:32 • Temat postu: batatów
Batat = Słodki Ziemniak (Sweet Potato)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Słodki_ziemniak
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
29521 Wysłany: 26 Maj 08 22:18 • Temat postu: Problem
Nie musisz mieć wcale byka, możesz zapładniać nieco drożej, bykem z innych farm.
Pomieszczenia nie da się powiększyć.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
29517 Wysłany: 26 Maj 08 18:30 • Temat postu: Zjazd HMT.PL !!
To może być pewna alternatywa. Zobaczymy jak sprawa będzie się toczyć dalej.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
29501 Wysłany: 26 Maj 08 11:20 • Temat postu: KROWA AWL SE
Ja znam dwa sposoby na szybki zarobek.
1. Zasadzić dużo drzew - wtedy jest sporo owoców i jest sporo kasy.
2. Mieć kilka krów z mlekiem S
3. Jak ktoś ma szczęście i łowi ciągle duże ryby, to u Vana można je wyhandlować nawet po 4 tysiące.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
29464 Wysłany: 25 Maj 08 09:47 • Temat postu: HM BTN EMULATOR
Save State F1, Load State F3
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
29431 Wysłany: 24 Maj 08 14:55 • Temat postu: Harvest Moon 64 PL
Bo to jest plik do spatchowania oryginalnego romu z tego co mi się wydaje (pisze 'patch', więc na to wygląda).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
29428 Wysłany: 24 Maj 08 13:14 • Temat postu: KROWA AWL SE
Wszystko kupujesz w tym samym budynku zawsze - naprzeciwko obory
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
29385 Wysłany: 23 Maj 08 09:55 • Temat postu: Fotki, foteczki
Oj, chyba soczewki Tidusiaka będą trendy w tym sezonie.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.