Wysłany: 16 Lut 09 23:12 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
No to już nie moja wina, jak wam nie działa xD Może w innej przeglądarce? Bo to nie jest jakaś tam moja mapa, tylko googlemaps, usługa z której dziennie korzystają miliony ludzi.
Wysłany: 16 Lut 09 20:34 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
"proszty" napisał(a):
"gnysek" napisał(a):
Digimon World 2 jest duuuużo lepsze. Naprawdę polecam tą grę.
Slyszalem ze najlepsza z serii.. nawet kiedys gralem, ale juz sam poczatek mnie zmulil. Nie podobal mi sie "nowy" system walki,i ogolem klimat giercy. Ale kto wie, w koncu dostaje wieksze noty niz 1ka - moze jeszcze zagram ^^
Początek jest przymulasty, ale sama gra jest nawet na jakieś 40 - 100 godzin gry. SYstem walki przypomina trochę final fantasy i mi się podobał, fajne jest tworzenie hybryd digimonów, dzięki czemu dostają ataki po rodzicach. Ja się bawiłem przednie przy tej grze i żałuję, że żadna kolejna część nie była jej sequelem.
Wysłany: 16 Lut 09 19:14 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Digimon World 2 jest duuuużo lepsze. Naprawdę polecam tą grę.
Ja teraz pogrywam po nocach w Shin Megami Tensei : Persona 4 - porąbana fabuła, ale dość ciekawie zrobiona gra. Poza tym, Prince of Persia oraz Mirrors Edge, no i czekam na premierę Killzone 2.