Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
38060 Wysłany: 18 Lut 09 21:54 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
To tak w ramach kolejnych zapowiedzi zmian:

[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
38054 Wysłany: 18 Lut 09 10:38 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
Nie tutaj raczej takich osób nie ma inaczej zjazd dawno odbył by się na Karibach czy gdzieś
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
38051 Wysłany: 17 Lut 09 21:42 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
A ktoś pamięta jakiś adres tamtego ośrodka ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
38049 Wysłany: 17 Lut 09 21:37 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
Ja byłbym za Gnieznem, bo Kraków to Kraków i drogo
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
38044 Wysłany: 17 Lut 09 21:12 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
No ja to bym się na całe życie na was obraził jakbyście mnie nie zaprosili xD
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
38040 Wysłany: 17 Lut 09 20:38 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
No to Blondi ma problem z mamą z głowy chociaż xD
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
38035 Wysłany: 17 Lut 09 18:48 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
Nie, ja nie powiedziałem, ze w krakowie, ale zaznaczyłem obie lokacje na razie.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
38030 Wysłany: 17 Lut 09 10:33 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
To girl powie, że jedzie do Gdańska
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
38026 Wysłany: 16 Lut 09 23:12 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
No to już nie moja wina, jak wam nie działa xD Może w innej przeglądarce? Bo to nie jest jakaś tam moja mapa, tylko googlemaps, usługa z której dziennie korzystają miliony ludzi.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
38024 Wysłany: 16 Lut 09 22:56 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
Przesuńcie sobie ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
38021 Wysłany: 16 Lut 09 22:19 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
W takim razie się nie liczysz, skoro jesteś na emigracji.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
38015 Wysłany: 16 Lut 09 20:34 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
"proszty" napisał(a):
"gnysek" napisał(a):
Digimon World 2 jest duuuużo lepsze. Naprawdę polecam tą grę.

Slyszalem ze najlepsza z serii.. nawet kiedys gralem, ale juz sam poczatek mnie zmulil. Nie podobal mi sie "nowy" system walki,i ogolem klimat giercy. Ale kto wie, w koncu dostaje wieksze noty niz 1ka - moze jeszcze zagram ^^

Początek jest przymulasty, ale sama gra jest nawet na jakieś 40 - 100 godzin gry. SYstem walki przypomina trochę final fantasy i mi się podobał, fajne jest tworzenie hybryd digimonów, dzięki czemu dostają ataki po rodzicach. Ja się bawiłem przednie przy tej grze i żałuję, że żadna kolejna część nie była jej sequelem.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
38011 Wysłany: 16 Lut 09 20:07 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
No bo nie kazdy ma w profilu podane miasto ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
38007 Wysłany: 16 Lut 09 19:58 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
Dobra, poszperałem wam w profilach i część osób dodałem na mapkę:
http://maps.google.com/maps/ms?hl=pl&ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&msid=114551041979405543949.0004630da43a5c2abf7ee

Resztę, kogo brakuje proszę o podanie swojej miejscowości, będę dodawał, to określimy gdzie jest środek
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
37998 Wysłany: 16 Lut 09 19:14 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Digimon World 2 jest duuuużo lepsze. Naprawdę polecam tą grę.

Ja teraz pogrywam po nocach w Shin Megami Tensei : Persona 4 - porąbana fabuła, ale dość ciekawie zrobiona gra. Poza tym, Prince of Persia oraz Mirrors Edge, no i czekam na premierę Killzone 2.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.