Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
37968 Wysłany: 15 Lut 09 19:30 • Temat postu: FORUM
Ja bym zaczął od czytania artykułów ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
37928 Wysłany: 14 Lut 09 22:42 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
Tak, to co widzicie to zmiany które mam już w swojej prywatnej wersji Zanim pojawią się na stronie, trochę czasu minie, bo trzeba przebudować kilka rzeczy na stronie - ale w marcu to wszystko zostanie wprowadzone (bo na koniec lutego mam poprawki).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
37926 Wysłany: 14 Lut 09 22:34 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
No więc jak wiecie, na HMT największą chyba bolączką poza brakującymi artykułami jest to w jaki sposób są zorganizowane działy. W końcu wpadłem na super pomysł jak to zrobić, używając technik web 2.0, więc teraz na jednej stronie znajdziemy w sumie wszystko:

[obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
37907 Wysłany: 14 Lut 09 13:51 • Temat postu: Worms 3D błąd
http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=72
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
37834 Wysłany: 12 Lut 09 23:29 • Temat postu: Walentynki.
No tak, a o mnie jak zwykle nikt nie pamięta ...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
37762 Wysłany: 11 Lut 09 21:16 • Temat postu: Fotki, foteczki
Mam nadzieję, że Pedobear u nas nie grasuje xD
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
37720 Wysłany: 10 Lut 09 22:03 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
Sorka, ale jak ktoś wychodzi z założenia, że nie będzie go na zjeździe, to po kiego grzybolca się wypowiada w tym temacie ? Albo dochodzimy do konkretnych wniosków albo zaraz bede kasował posty.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
37632 Wysłany: 09 Lut 09 23:41 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
E tam, u mnie na studiach to normalne, ze rodzicom sie zdaje raport o której sie wraca i gdzie sie jedzie I jakoś nikt się tego nie wstydzi.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
37614 Wysłany: 09 Lut 09 22:40 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
Warszawa odpada, bo jest droga, dopiero co wróciłem.
Co do terminu - na bank w wakacje, żeby każdy z was miał wolne, poza tym trzeba dać czas na uzbieranie kasy. Sam mam 30 złotych w portfelu po tym jak mnie PKP skasowało za bilety i warszawskie fastfoody ogołociły z posiadanego majątku.
Ja myślę, że jakieś domki nad jeziorem na zadupiu będą najlepsze, bo najtańsze
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
37602 Wysłany: 09 Lut 09 22:16 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
Słuchajcie, w tym roku HMT kończy już 6 a tymczasem my ciągle nie możemy się zjechać.
Tymczasem w pierwszy weekend lutego udało mi się praktycznie bez przygotowań zjechać z wszystkimi adminami z GMCLAN.org - spotkaliśmy się w warszawie, spaliśmy w spartańskich warunkach, ale się udało. Czas więc, abyśmy poszli w ich ślady i w tym roku też się spotkali.

Proponowany termin: Koniec lipca
Proponowania lokacja: gdzieś w centrum polski (żeby było uczciwie).
Proponowany czas trwania: 3 - 4 dni
Szacowany koszt: max. 100 złotych za dojazdy, max 150 zł za noclegi i wyżywienie (no chyba, że ktoś jest głodomorem)

Zapraszam do dyskusji, szukania dobrego miejsca do noclegu (tani nocleg, tanie wyżywienie) oraz najtańszego dojdazdu, żeby dokonać ostatecznych wyliczeń. Czekam na konkretne propozycje i proszę was - w końcu się poznajmy !

pamiętajcie - staramy się aby to wyszło jak najtaniej, żeby każdy z was mógł uczestniczyć!
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
37595 Wysłany: 09 Lut 09 21:58 • Temat postu: Fotki, foteczki
No tak też mi się wydawało, że to Ty, ale nie chciałem już przypominać Ale skoro już się przyznałaś ... to kiedy ten zjazd? xD


Dobra, wracamy do tematu zdjęć
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
37573 Wysłany: 09 Lut 09 20:46 • Temat postu: Fotki, foteczki
Nom z tego co pamiętam, to na czacie któraś z dziewczyn obiecała, ze śpi ze mną xD
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
37559 Wysłany: 09 Lut 09 15:19 • Temat postu: Fotki, foteczki
Spoko, wypiliśmy tyle, że nawet nie pamiętamy kto z kim spał
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
37473 Wysłany: 08 Lut 09 14:24 • Temat postu: Fotki, foteczki
[obrazek]
Admini GMCLAN - brać przykład, udało się zebrać wszystkich w jednym miejscu, w stolicy - mam nadzieje, ze nam sie tez uda taki zjazd wkrótce zorganizować.
Jakby ktoś nie wiedział, od lewej: Borek, Tymon, ja, Beczo i Ranma (to on dał na serwerze miejsce na HMT).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
37299 Wysłany: 04 Lut 09 23:32 • Temat postu: ZANIM NAPISZESZ DODAJ [BTN] [STH] lub [AWL] W TEMACIE !!!




Mam gorącą prośbę - dodawajcie przed tytułem swojego tematu o jaką grę chodzi !

np.:

[BTN] Mam problem z krasnalami
[STH] Gdzie jest Brownie Farm?
[AWL] Gdzie mieszka lumina ?




© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.