Wysłany: 05 Cze 09 18:11 • Temat postu: [IL]Problem
Co do tłumaczenia, tak szczerze... to kto zna polski, żeby sie skapnąć ? Jeżeli to będzie dośc luźne tłumaczenie (to znaczy nie "słowo w słowo", a takie nieco pozmieniane), to szanse są zerowe.
Wysłany: 28 Maj 09 14:18 • Temat postu: szukam idealistów do roboty
Prezentacje i możliwość gry w SOTC, ICO, oraz prezentacja trailera trzeciej części sagi TRICO (już jest, ale na E3 w czerwcu ma być kolejny), prezentacja gry REZ (to z kolei tak futurystycznie). Singstara zabiorę, mam dwa (jeszcze sprawne) mikrofony. Jezeli załatwisz PS3, to moge też zabrać BUZZa na PS3 (mam 4 kontrolery i grę w polskiej wersji, z mojego konta do zestawu 5000 pytań można też pobrać dodatkowe 500 pytań w kategorii gry wideo, jeżeli będzie net). Wystarczy gniazdek ?
Moje podstawowe dane masz na http://gnysek.pl, jeżeli potrzeba więcej to pisz na gg