Szukaj:
Strona
Forum
Przeglądasz stronę jako gość!
Zaloguj się
Załóż nowe konto
Newsy
Działy
Newsy
Forum
Artykuły
HMTV
Download
Użytkownicy
Shoutbox (archiwum)
Historia Strony
Kontakt
Discord
Forum
Artykuły
Harvest Moon / SoS
SOS: Friends of Mienral Town
HM : Back to Nature
HM: SEEDS OF MEMORIES (2016)
HM : Friends of Mineral Town
HM : A Wonderful Life SE
HM : Hero of Leaf Valley
Harvest Moon A Wonderful Life
Innocent Life: Futuristic HM
Harvest Moon SNES
Harvest Moon 64
HM: Save the Homeland
Więcej gier z serii
Wszystkie Gry
Discord
Galerie
Współtwórz
Tłumaczymy BTN!
×
Brak obsługi JavaScript
W Twojej przeglądarce wyłączona jest obsługa języka JavaScript. Wiele elementów strony może nie funkcjonować prawidłowo, zaleca się więc włączenie obsługi JavaScript w przeglądarce.
Lista użytkowników
Posty użytkownika 'gnysek'
«
•
1
…
72
73
74
…
193
•
»
szukam idealistów do roboty
gnysek
Postów: 2564
Ostrzeżenia:
0%
Wysłany: 21 Lip 09 12:17 • Temat postu: szukam idealistów do roboty
Sobota 11.00
No to teraz trzeba materiały zebrać i ułożyć jakąś pogadankę
Hm:Fomt i AWL
gnysek
Postów: 2564
Ostrzeżenia:
0%
Wysłany: 19 Lip 09 14:14 • Temat postu: Hm:Fomt i AWL
Yhm, do tego potrzeba GBA i GC.
Ostrzeżenia
gnysek
Postów: 2564
Ostrzeżenia:
0%
Wysłany: 15 Lip 09 13:11 • Temat postu: Ostrzeżenia
Nie podważa się decyzji moderatorów. Poza tym, wczoraj 80% postów należało do Ciebie, aż żal tak dużo ich było. Temat zamykam, proszę nie dyskutować więcej na ten temat.
Mleko czy Ser
gnysek
Postów: 2564
Ostrzeżenia:
0%
Wysłany: 10 Lip 09 21:54 • Temat postu: Mleko czy Ser
Skoro zwykły ser sprzedaje się drożej niż mleko, to złoty tym bardziej. Nie wiem tylko po ile.
szukam idealistów do roboty
gnysek
Postów: 2564
Ostrzeżenia:
0%
Wysłany: 30 Cze 09 19:51 • Temat postu: szukam idealistów do roboty
Ej ile potrzeba nam Telewizorów ?
Rocznica
gnysek
Postów: 2564
Ostrzeżenia:
0%
Wysłany: 26 Cze 09 22:38 • Temat postu: Rocznica
Nie, to tylko gra.
[BTN] Krowa
gnysek
Postów: 2564
Ostrzeżenia:
0%
Wysłany: 25 Cze 09 17:18 • Temat postu: [BTN] Krowa
Szczotką.
Pogoń za łamaniem tabu...
gnysek
Postów: 2564
Ostrzeżenia:
0%
Wysłany: 24 Cze 09 18:45 • Temat postu: Pogoń za łamaniem tabu...
A moim zdaniem przez to, że seks mamy na każdym kroku, to niedługo nikt nie będzie potrafił czerpać z niego prawdziwej przyjemności.
[AWL-SE] potrzebny działający emulator PS2
gnysek
Postów: 2564
Ostrzeżenia:
0%
Wysłany: 24 Cze 09 13:53 • Temat postu: [AWL-SE] potrzebny działający emulator PS2
Nie. Niektóre tytuły działają na PCSX2, ale AWL-SE do nich nie należy.
szukam idealistów do roboty
gnysek
Postów: 2564
Ostrzeżenia:
0%
Wysłany: 22 Cze 09 13:13 • Temat postu: szukam idealistów do roboty
Eer!0n. Powiedziałem, daj spokój.
szukam idealistów do roboty
gnysek
Postów: 2564
Ostrzeżenia:
0%
Wysłany: 21 Cze 09 15:43 • Temat postu: szukam idealistów do roboty
Nie musiałeś.
Nadzieja ;]
gnysek
Postów: 2564
Ostrzeżenia:
0%
Wysłany: 21 Cze 09 11:47 • Temat postu: Nadzieja ;]
Na forum grajpopolsku.pl jestem zarejestrowany, zresztą to od nich mam tablicę.
Nadzieja ;]
gnysek
Postów: 2564
Ostrzeżenia:
0%
Wysłany: 20 Cze 09 19:22 • Temat postu: Nadzieja ;]
Nie w dziwacznej, litery są zamist w ASCII, to po 4 bity.
Tutaj jest cała tablica:
http://wklej.to/3fo0
- do uzycia w SNESEDIT, albo w WINDHEX32
Wędka
gnysek
Postów: 2564
Ostrzeżenia:
0%
Wysłany: 20 Cze 09 19:20 • Temat postu: Wędka
To jest losowe.
Nadzieja ;]
gnysek
Postów: 2564
Ostrzeżenia:
0%
Wysłany: 20 Cze 09 13:09 • Temat postu: Nadzieja ;]
Tak, dobrze mówisz. Obecnie mam przetłumaczone intro, ale z nieznanego powodu brakuje tekstu gdy burmistrz pyta nas o imię... nie wiem gdzie ono jest.
«
•
1
…
72
73
74
…
193
•
»
Lista użytkowników
Posty użytkownika 'gnysek'
© 2003 - 2026
HMT
. Design & Code by
gnysek.pl
. Wszelkie prawa zastrzeżone.
v4.23.03 •
Autorzy
•
Redakcja
•
O nas
•
Regulamin
•
Polityka prywatności
•
Zgody cookie