Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
41627 Wysłany: 21 Lip 09 12:17 • Temat postu: szukam idealistów do roboty
Sobota 11.00 No to teraz trzeba materiały zebrać i ułożyć jakąś pogadankę
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
41591 Wysłany: 19 Lip 09 14:14 • Temat postu: Hm:Fomt i AWL
Yhm, do tego potrzeba GBA i GC.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
41485 Wysłany: 15 Lip 09 13:11 • Temat postu: Ostrzeżenia
Nie podważa się decyzji moderatorów. Poza tym, wczoraj 80% postów należało do Ciebie, aż żal tak dużo ich było. Temat zamykam, proszę nie dyskutować więcej na ten temat.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
41345 Wysłany: 10 Lip 09 21:54 • Temat postu: Mleko czy Ser
Skoro zwykły ser sprzedaje się drożej niż mleko, to złoty tym bardziej. Nie wiem tylko po ile.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
41162 Wysłany: 30 Cze 09 19:51 • Temat postu: szukam idealistów do roboty
Ej ile potrzeba nam Telewizorów ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
40992 Wysłany: 26 Cze 09 22:38 • Temat postu: Rocznica
Nie, to tylko gra.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
40943 Wysłany: 25 Cze 09 17:18 • Temat postu: [BTN] Krowa
Szczotką.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
40925 Wysłany: 24 Cze 09 18:45 • Temat postu: Pogoń za łamaniem tabu...
A moim zdaniem przez to, że seks mamy na każdym kroku, to niedługo nikt nie będzie potrafił czerpać z niego prawdziwej przyjemności.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
40906 Wysłany: 24 Cze 09 13:53 • Temat postu: [AWL-SE] potrzebny działający emulator PS2
Nie. Niektóre tytuły działają na PCSX2, ale AWL-SE do nich nie należy.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
40848 Wysłany: 22 Cze 09 13:13 • Temat postu: szukam idealistów do roboty
Eer!0n. Powiedziałem, daj spokój.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
40839 Wysłany: 21 Cze 09 15:43 • Temat postu: szukam idealistów do roboty
Nie musiałeś.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
40825 Wysłany: 21 Cze 09 11:47 • Temat postu: Nadzieja ;]
Na forum grajpopolsku.pl jestem zarejestrowany, zresztą to od nich mam tablicę.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
40808 Wysłany: 20 Cze 09 19:22 • Temat postu: Nadzieja ;]
Nie w dziwacznej, litery są zamist w ASCII, to po 4 bity.
Tutaj jest cała tablica: http://wklej.to/3fo0 - do uzycia w SNESEDIT, albo w WINDHEX32
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
40807 Wysłany: 20 Cze 09 19:20 • Temat postu: Wędka
To jest losowe.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
40797 Wysłany: 20 Cze 09 13:09 • Temat postu: Nadzieja ;]
Tak, dobrze mówisz. Obecnie mam przetłumaczone intro, ale z nieznanego powodu brakuje tekstu gdy burmistrz pyta nas o imię... nie wiem gdzie ono jest.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.