Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42886 Wysłany: 09 Wrz 09 11:40 • Temat postu: Problem
Pobierz ROM z naszej strony i wtedy spróbuj
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42836 Wysłany: 03 Wrz 09 17:13 • Temat postu: Po wspomnieniach jest Bialy Obraz. BTN ;( Help. !! c.d.
W płycie za 49 groszy. Nagrywaj tylko na Verbatimach / Sony / TDK. No i przedmuchaj laser.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42823 Wysłany: 02 Wrz 09 17:48 • Temat postu: Po wspomnieniach jest Bialy Obraz. BTN ;( Help. !!
Nowszą wersję emulatora pobierz
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42816 Wysłany: 02 Wrz 09 13:58 • Temat postu: [BTN] 10 czy 11 power berry?
Na obu pozycjach. Zauważ, że brzeg jest w tym miejscu równolegle do kappy.
[obrazek][obrazek]
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42726 Wysłany: 29 Sie 09 10:55 • Temat postu: Mózg kontra komputer.
Tak naprawdę, jeśli chodzi o obliczenia zmiennoprzecinkowe które odnoszą się do FLOPSów, to mózg liczy w miliFLOPSach, bo podzielenie dwóch liczb dziesięciocyfrowych przez siebie zajmuje człowiekowi 15 MINUT, a kalkulatorowi 0,1s Zatem 10 biliardów FLOPSów to tylko oszacowanie, bo przecież nie jesteśmy tego w stanie stwierdzić
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42637 Wysłany: 27 Sie 09 13:47 • Temat postu: Śmieszne Bugi w grach
Nie wiem czy odróżniasz, skoro się tak mocno tym podniecasz
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42633 Wysłany: 27 Sie 09 12:48 • Temat postu: Śmieszne Bugi w grach
1. Na takie gry jesteś za młody
2. Bug to coś co powoduje zawieszenie lub nieprawidłowe działanie aplikacji, zatem gdybyś po odcięciu tych kończyn nie mógł wejść do menu / nie mógł wykonywać akcji w grze / przechodził przez ściany / zawiesił by się system - to byłby bug. A tak jest to tylko niewinny glitch, który do tego miał prawo wystąpić w takich warunkach (skoro zatrzymał się na drzwiach). Nawet w najlepszych systemach ragdollowych to się zdarza. TO NIE SĄ BUGI.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42623 Wysłany: 27 Sie 09 09:45 • Temat postu: Śmieszne Bugi w grach
Kto widział na wsi jak się odcina głowę kurze/kaczce to wie, że bez głowy nadal biegają.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42612 Wysłany: 26 Sie 09 18:35 • Temat postu: Śmieszne Bugi w grach
To nie są bugi
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42555 Wysłany: 24 Sie 09 22:27 • Temat postu: fifa 08 błąd
"Chronoo" napisał(a):
Nikt Ci na to nie odpowie, bo:
1. Ta strona, to strona o Harvet Moon, a nie o fifie..

To nie jest strona o HM, tylko o japońskich grach, mandze i o anime, a do tego to jest dział o grach. Proszę, nie baw się w moderatora na MOJEJ stronie. Temat jak najbardziej na miejscu.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42412 Wysłany: 17 Sie 09 14:13 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
Tak, najpierw nikt nie chciał się zapisać na mój turniej SingStara, a potem śpiewaliśmy do 6 rano i trzeba było pozostałe osoby wyprosić, żebyśmy mogli w sali zrobić porządek i posprzątać sprzęt.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42241 Wysłany: 10 Sie 09 20:58 • Temat postu: szukam idealistów do roboty
Mnie też nie było, dopiero dzisiaj wróciłem. Zaraz zerknę, ale ostatecznie tak czy siak będe raczej w piatek (po 14 godzinach podróży ), wiec mi to rybka.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42084 Wysłany: 05 Sie 09 15:08 • Temat postu: WPISYWANIE KODÓW GBA SP
Do konsoli? Bez przystawek na pewno sie nie da. O ile takowe istnieją.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
41750 Wysłany: 24 Lip 09 20:34 • Temat postu: [BTN] czy cos sie dzieje z polską wersją?
Nie jest trudno zakodowany, po prostu zamiast po dwa bajty tekst pakowany jest po 4 (nie wiem po kiego kija, może pozostałość po wersji japońskiej).
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
41729 Wysłany: 24 Lip 09 15:50 • Temat postu: [BTN] czy cos sie dzieje z polską wersją?
Obecnie nie mam na to czasu, zapierniczam jak wół przy grze Almora Online, mam deadline za tydzień.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.