Wysłany: 26 Paź 09 22:43 • Temat postu: Fotki, foteczki
Szkoda, że to tak daleko, ale może za rok wpadnę na któryś z konwentów Skoro nie będzie goblikonu, to pewnie wpadnę na coś innego w tych okolicach, no i podobno na pomorzu jest dużo konwentów manga-anime, więc pewnie HMT z racji tematyki w którą wchodzimy od grudnia się tam pojawi oficjalnie