Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
43451 Wysłany: 26 Paź 09 22:43 • Temat postu: Fotki, foteczki
Szkoda, że to tak daleko, ale może za rok wpadnę na któryś z konwentów Skoro nie będzie goblikonu, to pewnie wpadnę na coś innego w tych okolicach, no i podobno na pomorzu jest dużo konwentów manga-anime, więc pewnie HMT z racji tematyki w którą wchodzimy od grudnia się tam pojawi oficjalnie
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
43440 Wysłany: 26 Paź 09 13:49 • Temat postu: [BTN] Tłumaczymy Harvest Moon BTN
"gumisieq_13" napisał(a):
Gnysek przecież też tłumaczy BTNa... Potem będzie miliard spolszczeń, bo jak Gnysek napisał, że robi to już każdy musi też

Nie mam czasu robić, możecie sie zająć.

Btw. Źle tłumaczysz. Nie "Witaj w mieście "Mineral"" Tylko "Witaj w "Mineral Town"" Zauważ, że Town jest z wielkiej litery, zatem to nazwa własna
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
43325 Wysłany: 19 Paź 09 19:39 • Temat postu: Fotki, foteczki
Zwłaszcza, że po wieku w profilu wnioskuję, że już nie powinno być problemów z wyjazdami
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
43324 Wysłany: 19 Paź 09 19:39 • Temat postu: HM:BTN biała strona
Tam chwilkę jest biały ekran akurat
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
43261 Wysłany: 16 Paź 09 17:54 • Temat postu: Strona Główna
To chyba nie na stronie głównej, a w artykułach. Możliwe, w artach jest sporo pomyłek, ale jakoś nie ma czasu na ich naprawę...
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
43257 Wysłany: 16 Paź 09 09:54 • Temat postu: Fotki, foteczki
"Eer!0n" napisał(a):
To jakie tajemnice jeszcze zostały?

hmm.... chyba nie ma już żadnych.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
43202 Wysłany: 11 Paź 09 18:21 • Temat postu: Jak odtworzyć plik sav.?
po prostu wkleić do folderu z grą i wczytać normalnie grę. Sav przetrzymuje zapisane gry chyba bez względu na emulator.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
43132 Wysłany: 08 Paź 09 13:47 • Temat postu: Fotki, foteczki
OoooOoooo to była jedna z największych tajemnic HMT, która właśnie przestała być tajemnicą Teraz już wiemy jak wygląda Eer!0n
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
43015 Wysłany: 29 Wrz 09 17:09 • Temat postu: Lockerz.com - zaproszenia
na razie nie wysyłaja poza USA
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
43002 Wysłany: 29 Wrz 09 11:17 • Temat postu: Lockerz.com - zaproszenia
Jakby ktoś chciał jeszcze, to ja też mam zaproszenia
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42956 Wysłany: 27 Wrz 09 16:30 • Temat postu: Back to Nature
Trzeci temat od góry: https://hmt.pl/viewtopic.php?t=2771
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42937 Wysłany: 22 Wrz 09 20:55 • Temat postu: Czego to dotyczy ?
Przepisy chyba.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42932 Wysłany: 22 Wrz 09 12:08 • Temat postu: [BTN] 10 czy 11 power berry?
Jak nie umiesz pisać, to nie pisz. A 12 power berry to ściema, tak samo jak xboxy z napędem blu ray, marsjanie czy to że kopernik była kobietą.
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42930 Wysłany: 21 Wrz 09 18:04 • Temat postu: [BTN] Niebieskie piórko i co dalej?
Drugie wyro dla żony. Nie ma spania razem, bo w BTN brak łazienki A kto by spał z brudasem ?
gnysek Użytkownik jest offline
Postów: 2564
Ostrzeżenia: 0%  
42903 Wysłany: 14 Wrz 09 12:38 • Temat postu: Harvest Moon Sugar Town
Po angielsku wychodzi w grudniu.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.