Podstawowa znajomość czym jest system HEX / szesnastkowy, oraz jak działa edytor HEX mile widziana Napisy są wtopione w plik z grą, a więc skompilowaną już całość, i zmiana chociaż jednego nie tego co trzeba bajtu spowoduje, że gra przestanie działać. Jedna literka to 4 bajty
Wysłany: 30 Paź 09 14:40 • Temat postu: Fotki, foteczki
O dziwo mi jako informatykowi się ten plus wcale nie skojarzył z konkatenacją dwóch łańcuchów tekstu, a również z wielkością przyrodzenia. Czyli jednak nie zależy to od punktu widzenia humanisty czy matematyka.
Wysłany: 29 Paź 09 21:15 • Temat postu: Popkultura
Ale wokalista Behemota z Dodą wcale nie chodzi tak jak wyglada na koncercie, a jest normalnie ubrany, jak przeciętny człowiek, więc to nie jest jakiś tam super lans. Pomijając że sama Doda śmierdzi szajsem równie bardzo co połowa towaru importowanego z Chin.
Wysłany: 29 Paź 09 19:33 • Temat postu: Popkultura
A co eska nie puszczała Chylińskiej? A "Kiedy powiem sobie dość" z ONA? Słyszałem to setki razy, nie wspominając o eReMeFie. Urodziła dziecko, dojrzała, nie bawi jej już bunt tylko po to żeby się buntować, bo to jest fajne, stała się normalnym przeciętnym człowiekiem i tak też zaśpiewała. Ja uważam, że dobrze zrobiła, bo co udawać całe życie kogoś kim się nie jest.
Wysłany: 29 Paź 09 19:27 • Temat postu: Fotki, foteczki
Może nie tyle wolę, co też nie stać mnie jeździć tak daleko. W te wakacje na podróż najpierw do szczecina a potem do Raciborza na Goblikon, wydałem 800 złotych - a na goblikonie żarcie miałem za free Niestety obecnie mam kilka długów, a muszę jeszcze 122 złote na domenę zostawić, bo w lutym trzeba zapłacić (a wy jak zwykle się nie dorzucacie...). Dla tego wyjazdy na południe nie są obecnie w moim zasięgu.
A jeśli chodzi o Warszawę... do Katowic jest raptem 3 złote droższy pociąg.
Wysłany: 29 Paź 09 13:42 • Temat postu: Fotki, foteczki
A nie można bardziej na północy polski? Taki kawał drogi to jednak dla mnie spore przedsięwzięcie logistyczne, a nie uśmiecha mi się siedzieć 14 godzin w pociągu