Jak dużo jest już zrobione tego tłumaczenia? Myślałem bowiem nad specjalnym modułem do strony, gdzie pepe dodawał by rzeczy do przetłumaczenia, a wy byście dopisywali tłumaczenia i on by mógł sobie ukrywać / kasować to co już zrobił. Niestety, najwcześniej zrobiłbym to... w pierwszym tygodniu stycznia. Do sylwestra chcę skończyć nową wersję strony (w sumie to do świąt, aczkolwiek daję sobie te kilka dni zapasu) i potem bym dodał również ten bajer.
Btw. mogę prosić o jakieś 2- 3 screeny ? Dam przed świętami newsa, że tłumaczona jest gra
Wysłany: 04 Gru 09 15:58 • Temat postu: szkoła i wpływ szpitala na nie
@olcyk90: chwalisz się, czy żalisz ? Bo po sposobie pisania sprawiasz wrażenie dziewczynki która ma 9 lat, nie 19. Więc nie dziw się, że reakcje są jakie są.
Wysłany: 02 Gru 09 21:02 • Temat postu: Walidacja logowania- problem
To u Ciebie. Mi wszystko działa, zresztą jak masz autologowanie zaznaczone to w ogóle nie powinno być problemów.
Co do nowej wersji strony - na razie żaden plik nie trafił na serwer, wszystko robię lokalnie.
Wysłany: 29 Lis 09 13:38 • Temat postu: Walidacja logowania- problem
Nie, bo hasło też rozróżnia wielkość liter (są dwa różne hashe z danej wielkości liter). Jeśli chodzi o nick to pewnie wystarczyła by funkcja strtolower(), ale... zobaczę w nowej wersji portalu, bo tam logowanie i sesje są przepisane od zera.
Wysłany: 28 Lis 09 13:56 • Temat postu: Kup HM:AWL-SE i wesprzyj naszą stronę!
Mamy do sprzedania 5 sztuk gry Harvest Moon A Wonderful Life Special Edition (PlayStation 2). Za każdą sprzedaną sztukę nasz serwis dostanie małe wsparcie finansowe, a jak wiecie utrzymanie tak dużego serwisu tanie nie jest i kolejny rok trzeba będzie robić zrzutę. Dla tego gorąco zachęcam was do zakupu, zwłaszcza, że zbliżają się święta i gra jest dobrym prezentem a przy okazji możecie nas wesprzeć! Gry są praktycznie nowe, ale są już rozpakowane, nie mniej nie posiadają żadnych znaków użytkowania.
Cena za sztukę to 130 złotych (z przesyłką).