Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.Programy telewizyjne:a) Pogoda:
Neo poinformuje Cię jaka będzie pogoda następnego dnia.
b) Herbal Garden:
Włączając ten program możesz dowiedzieć się, czy Twoje kwiaty i zioła są już gotowe do zbioru. Wybierając opcje „Ship flowers” sprzedajesz te, które już wyrosły.
c) Cooking Life:
Dorothy każdego tygodnia uczy Cię nowej umiejętności w gotowaniu. Wystarczy oglądać jej program raz w tygodniu. Po obejrzeniu będziesz mógł sam przyrządzić jakąś potrawę, wykorzystując umiejętność, o której mówiła Dorothy.
d) Drama:
- „Where's My Mommy? A Kitten's Journey” : bajka o kociaku, który zgubił swoją matkę. Brzmi dramatycznie, aczkolwiek cala sytuacja zobrazowana została w komiczny sposób :)
- „Melancholy Woods” : dramat przedstawiający losy pewnej rodziny, która doświadcza w życiu wiele przykrych wydarzeń.
e) Anime:
- „Final Z Rangers” : Nie bez powodu nazwa kojarzy się ze sławną serią „Power Rangers”. W tym anime również występują superbohaterowie, w śmiesznych kombinezonach danego koloru. Nazwy postaci czyli „Red”, „Pink” czy też „Green” również nawiązują do sławnego serialu. Aczkolwiek fabułą raczej odbiega od Power Rangers i poniekąd staje się jego parodią.
- „Miss Cute, Witch in Training” : Anime o dziewczynie, która chce zostać czarownicą. Niestety najpierw musi przejść „trening” polegający na pomocy ludziom. Młoda czarownica pomaga innym jak tylko może. Niestety jej pomoc uszczęśliwia innych tylko na moment. Po chwili okazuje się, że tak naprawdę młoda czarownica bardziej zaszkodziła niż rozwiązała problem. Niestety dziewczynka znika zanim ktokolwiek złoży reklamację.
f) World Ranch:
Program ten umożliwia Ci kupno i sprzedaż zwierząt hodowlanych.

Dodane przez: Blondi
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2021 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.