Przeglądasz stronę jako gość!
Zaloguj się
Załóż nowe konto
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/newsy/2015/hmt_12_years_200x200.png)
|
Dmil201:15 Cze 15 15:43
|
|
Wszystkiego najlepszego
czkam na hm na pc
|
|
e_em_3:19 Cze 15 20:26
|
|
Tak, życzę minimum kolejnych lat. Jest to jedyna strona która od dawnych lat nie wyginęła. słaba frekwencja może być spowodowana między innymi szczątkowymi informacjami o nowszych hm. Przykładowo wchodzę do działu hm:a new beginning a tu niema nawet info szczątkowych o grze, nikt nie gromadzi przydatnych informacji. Wiem do tego trzeba chęci i ludzi którzy nie będą tępo robić ctrl+c ctrl+v z internetu. Życiem strony było szukanie opisów do HM i porady z forum. Teraz gdy mam 3ds mam realny powód do życia na tej stronie i dalszego wpisywanie się w jej życie.
|
|
Gothic4:20 Cze 15 16:20
|
|
Sto lat HMT
|
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/newsy/2015/seed_memories_450x315.jpg)
|
Dmil201:09 Cze 15 19:44
|
|
nie mogę sie czekać na pc !!!!!!chyba nie będzie polskiej wersji językowej
|
|
Sephiroth820:20 Cze 15 14:40
|
|
Gameplay z wersji na iOS
![]() http://youtube.com/watch?v=JlbtlrKlQRU |
|
Raven820:20 Cze 15 17:46
|
|
Witam, konto "Sephiroth820" należy do mnie, założyłem je dzisiaj ponieważ nie pamiętałem hasła do starego konta(na szczęście sobie przypomniałem
. Mogę prosić o usunięcie konta "Sephiroth820" ?
|
![[obrazek]](https://hmt.pl//system/customowearty/ead89bdce12b0d3e8a080566115e10a7_Natsume_logo.gif)
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/newsy/ttl_logo1.png)
|
e_em_3:02 Mar 15 17:57
|
|
No oby do europy dotarła, bo sie przymierzam do kupna n3DSXL
|