Przeglądasz stronę jako gość!
Zaloguj się
Załóż nowe konto
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/customowearty/7349906d962905cf876ada2a162ded50_2397a41abfaaab2f8b08c9839f368f74_500x399.jpg)
|
Fizzly:28 Lut 17 09:45
|
|
Fajnie, szkoda że na zwykłe Wii też nie wydali
Moja ulubiona część.
|
|
tsubasa:02 Mar 17 17:57
|
|
Szkoda, że na 3DS-a nie ma gier z N64, bo w tę część HM z chęcią bym zagrał.
|
|
gnysek:03 Mar 17 09:17
|
|
3DS by nie pociągnął emulacji.
|
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/newsy/2017/harvestmoon_20thanniversary_768x619_450x362.jpg)
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/gnysek/gamebox2.jpg)
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/swieta-09.jpg)
|
kredensikmalowanys:21 Lut 17 11:43
|
|
Dziękujemy :-)
|