Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


1. Niebieski ptak
Żeby mieć to zakończenie musisz być przyjacielem z Luisem. (Lubi jajka)W pewną sobotę, nad jeziorem będziesz miał z nim scenkę, w której gra na flecie i wabi ptaki. Po krótkiej rozmowie podaruje ci flet, który służy nie tylko do trenowania psa, ale i do tego zakończenia.

Dalej dawaj mu prezęty i codziennie przychodź nad jezioro. W końcu zobaczysz go karmiącego ptaki. Przyłącz się do niego, a powie ci o Niebieskim Ptaku. Czyżby to mogło pomóc wiosce?

Trochę miej ważna scenka będzie w pewien dzień, kiedy przyjdziesz nad jeziora a Luis zagra solo dla ciebie i Lyli. Dowiesz się wtedy, że się w niej podkochuje.

Wkońcu któregoś dnia Luis przyjdzie do twojego domu i zaproponuje byście zagrali razem. Zgódź się, a pójdziecie grać nad jezioro. Po krótkiej mini gierce przyleci właśnie Niebieski Ptak i zostawi pióro! Wioska prawie uratowana. Po jakimś tygodniu spotkasz Luisa przed kwiaciarnią, który powie ci, że nie wybudują parku, bo niebieski ptak jest bardzo rzadkim okazem. Następnie oświadczy się Lyri. Iii... Happy End!!


2. Festiwal Ciast
Zaprzyjaźnij się z Kati (lubi moon berry*), a pewnego dnia, gdy wejdziesz do baru spotkasz ją. Powie ci o festiwalu ciast, który chce wygrać by ocalić wioskę. Prosi cię więc, żebyś znalazł stary przepis wypieku twojej babci, który ? zdaniem jej dziadka był najlepszym ciastem jakiego próbował. Jak wyjdziesz, spotkasz Sarę. Powie ci, że Kati chce zgarnąć nagrodę w wysokości 10 000 pieniędzy.

Wróć do domu i zabierz przepis z szafki po lewej stronie twojego pokoju. Następnie pójdź do baru. Kati podziękuje ci za przepis, ale ty nie pozwolisz jej go wziąć z powodu nagrody.
Po krótkim wytłumaczeniu, dowiadujesz się, że ciasto ma być zrobione ze złotego jajka, złotego mleka, i moon drop dew. Oczywiście nigdy nie słyszałeś o tych składnikach, ale twoim zadaniem będzie je zdobyć. By mieć złote jajko, twoja kura musi cię bardzo kochać (w słoneczne dni wypuszczaj ją na dwór, a w deszczowe chowaj) wkońcu któregoś dnia zniesie złote jajko. Dobrym sposobem jest mieć kilka kur. (w końcu któraś je zniesie)
To samo jest ze złotym mlekiem. Krowa musi cię kochać. (Wypuszczaj ją w słoneczne dni)

By zdobyć Moon drop dew, musisz zaprzyjaźnić się z Dia. (lubi blue berry) Chodź do niej codziennie, aż nie będziesz miał scenki, w której daje ci książki o moon drop dew.
Przekaż ją Kati. Dowiesz się, że w pełnie księżyca musisz pójść ze swoją miłością nad jezioro Goodnes. Kati umówi ciebie z nią w najbliższą pełnię na 9:00 Pm. W umówioną datę przyjdź o 9:00 nad jezioro, a będziesz mieć scenkę. Następnego dnia przyjdź do Kati, a da ci spróbować ciasta. Następnego dnia przyjdź do Kati, a da ci spróbować ciasta. Powiesz jej że ci smakuję, a ona pójdzie zgłosić się do konkursu. Po jakimś tygodniu będziesz miał szczęśliwe zakończenie.


* moon drop berry można od czasu do czasu znaleźć za domem Kati przy jaziorze.


3. Szata Goodnes
Jeśli jesteś przyjacielem Jiny, pewnego dnia zawita do twojej farmy z prośbą o pomoc.
Jina chce wziąśc udział w konkursie na najpiękniejszą szatę Goodnes, gdyż mogłoby to
Pomóc wiosce.

Pójdź do jeziora Goodnes, a będziesz miał z nią scenkę.Powie ci, że z przyjemnością zrobi materiał potrzebną do uszycia sukni, ale musisz dać jej nici. W tym celu uzbieraj 3 000 i kup ją u Luisa. Wróc do jeziora i podaruj nić Goodnes.

Zaprzyjaźnij się z Kati, a przyjdzie do ciebie pewnego dnia by zaplanować wygląd szaty.
Gdy wszystko będzie już ustalone, pójdzie by pokazać projekt Jinie.

Po pewnym czasie (1 lub 2 tygodnie) obudzi ciebie Goodnes ze swoimi skrzatami i oznajmi, że materiał jest już gotowy. Gdzieś koło południa, ( gdy Jina jest już w rezydencji) pójdź do Clove villa, a będziesz miał scenkę w której dajesz jej materiał.

Po pewnym czasie przyjdzie do twojej farmy z Dia. Szata jest już gotowa! Teraz trzeba jeszcze poczekać jakiś tydzień, a zobaczysz happy End.4. Poszukiwacz skarbów 1 (nie sprawdzone)
Zaprzyjaźnij się z Timem. Pewnego dnia, pojawi się na twojej farmie z mapą prowadzącą do skarbu. Gdy spyta się ciebie, czy poszukasz go z nim, wybierz "tak". W końcu znajdziecie skrzynię, w której znajdziecie? zabawki ojca Tima!

Dalej spędzaj dużo czasu z Timem i dawaj mu jajka. Pewnego dnia przyjdzie do ciebie z prawdziwą mapą. Jeśli twój piesek cię bardzo kocha pójdź z nim pomiędzy 11am - 2pm do Clove villa (wtedy, kiedy jest tam Tim) Twój pies wyszuka wtedy droge do sekretnej ziemi.
Znajdziesz tam nasiona, które posiej przy kwiaciarni. Podlewaj je codziennie aż nie będziesz miał happy endu.


5. Poszukiwacze skarbów 2 (nie sprawdzone - gnysek)
Na początku postępujemy tak samo jak w (Poszukiwacz skarbu1), ale gdy dostaniemy druga mapę, musimy być przyjaciółmi z Dia i Maria (w szczególności z Dia - lubi blueberris). Pewnego dnia Dia przyjdzie na twoją farmę i powie ci, że znalazła torebkę nasion. Wręczy ci ją, a ty tak samo jak w poprzednim zakończeniu posadź je koło kwiaciarni.


6. Legendarna ryba
Do tego zakończenia musisz zaprzyjaźnić się z Kurtem, Joe i Woodem.
Jeżeli jesteś już zaprzyjaźniony, pewnego dnia nad jeziorem Joe da ci wędkę.
Łów nią ryby i nadal podtrzymuj przyjaźnie. (Złowione okazy dawaj najlepiej Joemu)
Po złowieniu kilku ryb, znowu będziesz miał scenkę z Joem, który powie ci tym razem o legendarnej srebrnej rybie. Wciąż łów ryby i przyjaźnij się z Joe, Kurtem i Woodym. W końcu dowiesz się, że w sklepie pojawiła się nowa wędka. Idź ją kupić i natychmiast ją wypróbuj . Łów ryby w każdy wolnym czasie. Wkońcu dowiesz się o nowej legendarnej rybie, która może być widoczna tylko w nocy. Kiedy ją zobaczysz., szczególnie zajmij się przyjaźnią z Kurtem ( nie zapomnij o rybach) a, przemieni twoją nowa wędkę w o wiele lepszą. Rób to, co ci karze, a w końcu zrobi ci Wędkę Srebrnej Ryby (może być przydatna w łapaniu srebrnej ryby)

Wróć do jeziora i powędkój z Joem. Odwiedzą cię harvest Sprites, którzy powiedzą ci terminy w jakich możesz złowić legendarną rybę. Przychodź do jeziora w te dni i próbuj ją złowić. Zmieniaj swoje pozycje na brzegu. Kiedy złapie haczyk, wyciągaj ją tak samo jak normalne ryby. Po jakimś tygodniu zobaczysz Happy End7. Wyścigi konne

Do tego zakończenia musisz zaprzyjaźnić się z Bobem. Pracuj też u niego przy koniach tak często, jak to tylko możliwe. Jednego z nich traktuj najlepiej. Pewnego dnia przyjdzie do ciebie właśnie z tym koniem by ci go podarować. Zgódź się. Od teraz będziesz musiał go szczotkować (szczotkę kupisz u Boba), rozmawiać z nim i karmić go paszą. Traktuj go najlepiej jak tylko możesz, aż w końcu pozwoli ci na jazdę na nim. Następnego dnia przyjdzie Bob i powie ci o wyścigach. Jeźdź na nim i traktuj go jeszcze lepiej, a zacznie biec. Znowu przyjdzie Bob. Jeździj na nim cały czas, aż wkońcu Bob będzie się z tobą wyścigować. Po udanym wyścigu będziesz musiał pobić jeszcze Gwen. Udało się! Jeżeli wygrasz narodowe zawody, uratujesz wioskę i będzie Happy End.


8. Snowball
Do tego zakończenia musisz być przyjacielem HS I Gwen Pewnego dnia przyjdą na twoja farmę i poroszą cię o pomoc. Coś chce ich zjeść! Pojdziecie nad jezioro Goodnes by go zobaczyć. Kiedy się pojawi, przyjdzie Gwen I powie że to jej łasica i wabi się Snowball Dawaj jej prezęty, dopóki cię nie polubi. Przyjdzie wtedy do twojego domu i zaproponuje wspólne zrobienie zdjęcia zwierzakowi nad jeziorem Goodnes. Snowball się nie pojawi, ale przyjdź tydzień później, a będziesz mógł zrobić mu zdjęcie.
Trochę później Gwen pojawi się na twojej farmie i będzie Happy End


9. Azure Swallowtail
Musisz być przyjacielem Kurta I Lyli. Kiedy już będziesz, powiedzą ci wszystko o Azure Swallowtile - rzadkim zwierzu. Szybko poszukaj Parsleya i zaprzyjaźnij się z nim.
Kilka dni później po waszej rozmowie na twojej farmie pojawią się Parsley i Lyla i powiedzą ci o Mistycznym Niebieskim kwiecie. Potem pójdź do Luisa, który powiadomi cię o aparacie który robi by sfotografować Azura swallowtila. Kilka dni po tym, Parsley da ci Mistyczne Niebieskie Nasiona. Od razu potem idź nad jezioro Goodnes i zasiej nasiona w kwadraciku ziemi na wysepce za mostem. Podlewaj je codziennie. Wkońcu roślina zakwitnie i pojawi się zwierz. Odwiedzaj kwiat codziennie, aż nie zobaczysz Happy End

Artyukul dla HMT napisala domka.

Dodane przez: wujek_kolacz
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2021 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.