Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


Harvest Goddess

Harvest Goddess jest boginią mieszkającą w górach w Harvest Goddess Lake. Będzie ona spełniać nasze życzenia oraz udzieli nam wskazówek jeśli chodzi o niektóre zakończenia. Aby bogini się pojawiła należy iść nad jezioro i wrzucić ofiarę (musi to być rzecz z naszej farmy) a wtedy bogini się pojawi i będziemy mogli ją poprosić o życzenie albo o wskazówkę do ukończenia danego zakończenia gry. Jeśli chodzi o pomoc w zakończeniach możliwa jest ona wtedy gdy zaczniemy już jakieś wtedy gdy przyjdziemy do bogini pokaże nam się jakaś scenka która ma na celu nam pomórz lub nasza bogini powie nam jakąś wskazówkę. Jeśli chodzi natomiast o życzenia to mamy do wyboru:

Energia:

Gdy wybierzemy to życzenie poziom staminy naszego bohatera tego dnia będzie regenerowany.

Fatigue

Gdy wybierzemy to życzenie poziom fatigue naszego bohatera tego dnia będzie regenerowany.

Dziewczyny

Gdy wybierzemy to życzenie bogini sprawi że jedna z dziewczyn polubi cię bardziej. Należy jednak pamiętać że wybór dziewczyny jest losowy my nie mamy na to wpływu i bogini nie zawsze sprawi że bardziej polubi nas dziewczyna o którą nam chodziło. Pozatym bogini nie mówi nam która dziewczyna padła urokowi i musimy sami do tego dojść.

Koń

To życzenie podniesie nam liczbę serduszek u konia pamiętajmy że im koń bardziej nas kocha tym szybciej się porusza. Bądźmy jednak ostrożni ponieważ 1 na 5 życzeń sprawia że liczba serduszek zamiast wzrastać spadnie.


Pies

To życzenie podniesie nam liczbę serduszek u psa. Bądźmy jednak ostrożni ponieważ 1 na 5 życzeń sprawia że liczba serduszek zamiast wzrastać spadnie.

Dodane przez: wujek_kolacz
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2021 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.