Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35079 Wysłany: 22 Lis 08 19:07 • Temat postu: Narzędzia Mityczne
Nie poprawiaj każdy jego post.Przyjdzie ktoś i da mu osty,bo spamuje bardziej niż ja ;/.Czekać trza tylko.

Ostatnio edytowany Sobota, 22 Listopada 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35076 Wysłany: 22 Lis 08 18:44 • Temat postu: Kody
I co z tego ? Gra na kodach jest bezsensu,ale jego pytanie brzmi jak używać kodów.Wszystko jest dla ludzi,a jak chce grać na kodach to niech se pogra.A jak ty nie chcesz to na nich nie graj
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35057 Wysłany: 22 Lis 08 09:14 • Temat postu: Historia HM
To co Buli ale BTN zamiast FOMT'a ;d
Choć potem przerzuciłem się na Fomta
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35056 Wysłany: 22 Lis 08 08:47 • Temat postu: ?????
Imo on nie wie co to emulator,jaką chce część i chce po prostu zagrać .Gdyby miał jakiekolwiek pojęcie to wiedziałby cokolwiek i nie nazwałby tematu "?????"
Ściągnij Visual Boy Advence,Harvest Moon:FOMT PL i przenieś ikonke HMa na ikonke Visual Boy'a Bo to chyba najłatwiej otworzyć.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35031 Wysłany: 21 Lis 08 06:56 • Temat postu: Save na emulatorze
Przez F2 zmieniasz slota.Jest pięć slotów więc zawsze jak zapisujesz zapisuj odrazu na 3 i nawet pomyłka nic nie da,bo będziesz miał pozostałe savy Robiłem tak w FF VII na wypadek jakby coś się zepsuło ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35029 Wysłany: 21 Lis 08 06:52 • Temat postu: Alaizabel ! :O
Wszystkiego najlepszego :*
[obrazek]
Nie umiem składać życzeń więc życze Ci tego co byś tam sobie chciała
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35015 Wysłany: 20 Lis 08 06:52 • Temat postu: liścieje
Ja bym obstawiał że wszystkie które się zmieszczą no ale co ja tam wiem 0o I power berry muszą być ;0
Zresztą tak naprawde to jeżeli pięter jest 255 to by dostać się na sam dół trza 255 uderzeń,więc nie tak źle.Metodą zapisywanie+schodzenie w dół+kopanie+wczytywanie+iście do wejśćia za 1 uderzeniem jest w sumie nie tak trudno,o ile nudno.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34993 Wysłany: 19 Lis 08 17:20 • Temat postu: Buliiiii!!!
Wszystkiego najgorszego :*
Zdrowia,szczęścia i czego tam będziesz sobie chciał Trzymaj się.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34956 Wysłany: 17 Lis 08 06:49 • Temat postu: Kody
Wie gdzie wpisać kod,ale skoro tam nie działa to pyta się czy jest inne miejsce.Ale nie wiem ;0
A i wydaje mi się że to nie wina kodu.Kody mają to do siebie że raz dzialają a raz nie.Masz pecha po prostu.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34938 Wysłany: 16 Lis 08 15:13 • Temat postu: Bogini :D
Wydaje mi się że przynajmniej dla większości jest 0o
Jeżeli masz konsole Gamecube z grą HM:AWL i Game Boy Advance z grą HM:FOMT to możesz otrzymać pare fajnych bonusów.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34900 Wysłany: 15 Lis 08 14:45 • Temat postu: Wywiad z Ryżym i Crashem
[obrazek]
Sry,Fail
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34844 Wysłany: 14 Lis 08 06:52 • Temat postu: Wywiad z Ryżym i Crashem
Imo bardziej pasuje to
[obrazek]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34831 Wysłany: 13 Lis 08 15:15 • Temat postu: pytanie (HM:BTN)
Karino się pomyliła Ten dzień właśnie nie może być deszczowy.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34787 Wysłany: 12 Lis 08 18:19 • Temat postu: Małe pytanko
Nie ma błędu.
1 poziom-brąz
2-srebro
3-złoto
4-mithril
5-przeklęty
Nie liczy się "zwykłego"
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34786 Wysłany: 12 Lis 08 18:18 • Temat postu: Wywiad z Ryżym i Crashem
Mówie o chatach które były na wakacjach gdzie na ogół praktycznie nikt nie pisał,póki nie przyszedł Ryży czy Eloo którzy na ogół rozkręcali dyskusje.W innym przypadku siedziało się po 4-5 osoby i nie pisało nic.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.