Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35379 Wysłany: 01 Gru 08 15:14 • Temat postu: Harvest Moon: Island of Happiness ~recenzja~
Imo nawet jeśli są gry dla których warto kupić DSa,to jednak ten HM zdecydowanie nią nie jest
Przyznaj się Crash,ile po napisaniu recenzji w to grałeś ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35378 Wysłany: 01 Gru 08 15:10 • Temat postu: 100 000 000
"Katherina" napisał(a):
Jakbym chciala to tylko skrzata zostawic to bym rwała włosy z glowy...
Nie rozumiem.Wbijasz im serca,maksujesz[jasne że nie będą pierwszego dnia podlewali wszystkiego] a potem jest fajnie.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35366 Wysłany: 01 Gru 08 06:24 • Temat postu: Wielki problem
Nie,jak savujesz tylko w grze to to dobrze.Najlepiej savować tylko na jeden sposób by coś się nie popieprzyło Bo chyba nie ma sensu savować na dwa sposoby,gdy np. savujesz ciągle na emulatorze,potem w grze,potem niechcący wczytasz to co w emulatorze i wszystko wróci do tego stanu przed savami w grze.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35365 Wysłany: 01 Gru 08 06:19 • Temat postu: 100 000 000
Hmm,ja od 5 roku zarabiałem 10 milionów co rok.Więc 15 lat . [po 50 sadzisz,potem i tak skrzaty zbierają i podlewają]

Ostatnio edytowany Poniedziałek, 01 Grudnia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35356 Wysłany: 30 Lis 08 18:31 • Temat postu: Wielki problem
No to jest chyba normalne.Nic z tym nie zrobisz i nie masz szans na odzyskanie tego co straciłeś.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35354 Wysłany: 30 Lis 08 18:20 • Temat postu: Wielki problem
Start[enter w emulatorach na ogół] i tam wybierasz save.Na VBA polecam Ctrl+S jako save i Ctrl+L jako load.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35285 Wysłany: 29 Lis 08 17:30 • Temat postu: Kamienie prawdy
Niech napiszą miasta które nei skapowały.
Pszczyna
A teraz mniej onetowo-chodzi mu o to że ma czarny patyk do ulepszenia[pewnie mystic stone kodem] ale nie stać go na to.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35282 Wysłany: 29 Lis 08 17:27 • Temat postu: Miesiąc, Dzień i Kolor
Jeżeli ten temat ma rozruszać forum to źle z nami ;/
:(
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35249 Wysłany: 29 Lis 08 08:03 • Temat postu: :(
Zadzwoni po Buliego
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35213 Wysłany: 27 Lis 08 19:52 • Temat postu: Problem z legendarną rybą w zimowej kopalni
Tej gry się nie da zakończyć ;p A 50%(?) w 3 lata to w sumie nic trudnego bez ryb
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35209 Wysłany: 27 Lis 08 19:30 • Temat postu: kamikadze czyli bląd w grze
Rotfl,jest barmanem na tym dansingu 0o
Ale chyba o coś mu jednak chodzi,więc niech to napisze po ludzku ;0
:(
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35195 Wysłany: 27 Lis 08 06:54 • Temat postu: :(
Cytat:
Ryzy - Wiem i dlatego się zdziwiłem o_O'
Ja też 0o
:(
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35175 Wysłany: 26 Lis 08 18:54 • Temat postu: :(
Yhm,będe miły ;0 Pokolei
Po co Ci dziewczyna ? 0o
Nie każdy jest ładny,a mało kto się podoba samemu sobie.
Czemu mialbyś być wysoki ?
Jak nie masz przyjaciół to trzeba chyba ich znaleźć
Niektórzy są mali inni duzi,to chyba nic złego 0o.Nic na to nie poradzisz,to chyba normalne.Gdyby każdy był duży to to byłoby nudne.
Jak nie przyjedzie to sam przyjedź.A skoro znalazł dziewczyne i ciebie to smuci to znaczy że jesteś żałosny.Powinieneś się cieszyć że typowi się powodzi 0o
Nie ma czegoś takiego jak talent.Chcesz coś robić to ćwicz.Zresztą skończ wiesz że nie masz talentów ? Próbowałeś sił we WSZYSTKIM ?
No możesz iśc i popełnić samobójstwo a możesz też coś z sobą zrobić.Samobójstwo to nic fajnego.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35125 Wysłany: 24 Lis 08 15:03 • Temat postu: Narzędzia Mityczne
Cytat:

On mi cholernie somalie przypomina
Proponuje to zdusić w zarodku. :kiler:
Ej,dobre :>
Kontakty dobre można zrobić szybko[dajesz ciągle mąke kilku,nie potrzebujesz ich przecież wielu] więc nie wiem czemu może Ci się nie chcieć ich robić.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35117 Wysłany: 23 Lis 08 20:18 • Temat postu: CrS i jego zarąbiste dzieła xD
Pewnie jakaś literówka ;f
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.