Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37047 Wysłany: 30 Sty 09 14:36 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
No ja się mam po FF IX i ew. FF8 zabrać za Star Ocean.Grałaś w jedynkę i dwójkę ? W obydwie warto ? Choć ja bym wolał standardowe walki w sumie.Ale jakie są w Tales Of Destiny ? :>
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37045 Wysłany: 30 Sty 09 14:27 • Temat postu: Nie ma jak skrzydełka z kurczaka
Źle wkleiłeś link
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37044 Wysłany: 30 Sty 09 14:26 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Final Fantasy IX po raz drugi ;p
Do tego odgrzebany ale nie skończony Final Fantasy VII.Też 2 raz przechodziłem
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37012 Wysłany: 28 Sty 09 19:11 • Temat postu: Oceń poprzednika
Chronoo
User: 1/10,za dużo failów i tekstów śmiesznych ale w gruncie rzeczy żałosnych [kto nie pamięta opisu bossa brzmiącego "silny boss"]I czasem jest to po prostu kupa śmiechu z przewagą kupy :/ No ale cóż,niejeden tak zaczynał,za to +1 punkt.
Avatar:7/10 dosyć fajny,choć taki jakiś...nie wiem.Wilki lubię,ale ten wygląda niespecjalnie
Nick 8/10 troche zbyt popularny,ale brzmi dobrze
A mój nick to Mrx,ale tutaj nie mam jak go zmienić

[a pro po
Crash (5497391)
ROTFL
19:02:27 O KURWA*
19:02:41 Crash (5497391)
CHRONOO CI DOJEBAL* UOHOHOHOH
19:03:15 redranger (2336113)
Lol
19:03:53 Crash (5497391)
maly hint
19:04:07 Crash (5497391)
jak napiszesz "pierdolec" nie dostaniesz warna ;f ]


Ostatnio edytowany Środa, 28 Stycznia 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37010 Wysłany: 28 Sty 09 16:56 • Temat postu: pare pytan
Zgadnij gdzie KUPISZ przyprawy.
Tam gdzie podają przepisy,czy tam gdzie kupuje się m.in kuchenne przybory ?
Pomyśl do cholery,naprawdę pytanie się o tak idiotyczne rzeczy które sama możesz sprawdzić są bezsensu.Zamiast pytać,przynajmniej ja wole pierw popróbować,potem poszukać,a na końcu gdy całkiem nie będe wiedział-zapytać się.A nie zadawać pytanie o coś tak logicznego i prostego.Ale odpowiem.Otóż KUPUJE się przyprawy,tam gdzie KUPUJE się kuchenne rzeczy czyli tam gdzie jest sprzęt.Naprawdę wpadnięcie na to samemu jest aż takie trudne ?
Edit:A mięsa nie ma w HMach

Ostatnio edytowany Środa, 28 Stycznia 2009, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37003 Wysłany: 28 Sty 09 14:10 • Temat postu: Oceń poprzednika
Piszcie uzasadnienia.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36995 Wysłany: 27 Sty 09 21:50 • Temat postu: Save 100% (BTN)
1.Ten post przytakujący był bezsensu Muscat.Naprawdę jak nie masz co napisać,to nie pisz.
2.Koleś nie pyta się czy Wy tak lubicie grać,tylko czy macie sava.Wy sobie grajcie jak chcecie,a On niech gra jak chce.
3.Savy masz tutaj http://www.gamefaqs.com/console/psx/save/446412.html
Edit dwa posty w dół
Zastosuj się do punktu pierwszego.Jeżeli chcesz napisać post o tym że będziesz się do regulaminu stosowała,to w sumie fajnie.Ale czy pisanie tego ma sens ?

Ostatnio edytowany Środa, 28 Stycznia 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36990 Wysłany: 27 Sty 09 20:43 • Temat postu: Uohohohoho
Nie,ale jak ktoś się zaprze to może sobie ładnie spieprzyć zabawę.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36979 Wysłany: 27 Sty 09 18:48 • Temat postu: Porządek na forum
"girl23" napisał(a):

Nie no ogólnie spoko, tylko i tak nadal utrzymuję, że nikt tego nie przeczyta ;P
Poprawka Regulamin jest chyba tylko po to by osoba nie czepiała się,że dostała ostrzeżenie

Ostatnio edytowany Wtorek, 27 Stycznia 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36933 Wysłany: 26 Sty 09 20:45 • Temat postu: Poradzicie co ugotować?
Bo oprócz zrobienia dobrej potrawy musisz tam dodać pare rzeczy.Wiesz miód itd.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36932 Wysłany: 26 Sty 09 20:44 • Temat postu: Porządek na forum
Cytat:
Marjan - fajnie... tylko że kto to będzie czytał, skoro ludziom nie chce się czytać stosunkowo krótkiego regulaminu, hm ? Jasne, można spróbować i napisać, ale coś czuję, że będzie to potraktowane na tej samej zasadzie.
Ale teraz nie można nic z tym zrobić.Ale jak już będzie dobry system ostów to nie widze przeszkód w wymierzaniu kary za coś takiego,wynoszącej 20%[bo w końcu temat przyklejony].Dostanie pare osób bana,może troche więcej i frytki.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36928 Wysłany: 26 Sty 09 18:34 • Temat postu: Porządek na forum
To niech mod walnie temat "JAK PISAĆ TEMATY",a tam napisze by każdy przed nazwą tematu pisał [HM:Nazwa],a jak ktoś się nie zastosuje to osty.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36924 Wysłany: 26 Sty 09 18:11 • Temat postu: Porządek na forum
Ty się Chronoo w kwestii sygnaturek nie wypowiadaj...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36915 Wysłany: 26 Sty 09 08:36 • Temat postu: [AWL SE] Statystyki?
Speed w harvest moonie ?
Sp to Spirit.Od tego zależy jak bardzo jesteś szczęśliwy.Tutaj masz,wycięte z gamefaqs:
Spirit is how happy you are. If this is low, you will notice that your
character has a sad face on. So, go and take a few drinks at the blue
bar. Also, selling a few things in your store between the Inner Inn and
the Blue Bar will help as well, depending on the success you have. Your
spirit will decrease if you starve your character. Also, in between
chapters, your spirit may decrease. Perhaps it's due to aging and the
kids?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36898 Wysłany: 25 Sty 09 20:23 • Temat postu: Porządek na forum
To raczej wygląda tak.Zmiany,moderatorowie i te sprawy przyjdą przy kolejnej wersji HMT,a kiedy ona będzie nie wiadomo Więc musisz chyba przez ten czas nauczyć się żyć ze swoim problemem.Ale pomysł by każda nazwa tematu zawierała coś o co osoba pyta to świetny pomysł.A wtedy i wyszukiwarka będzie dobrze szukała,więc wszystko powinno działać.Choć podział zaproponowany przez Ciebie również by wszystko ułatwił[bo szukając o powiedzmy wędce w HM:BTN wyszukiwałbyś teraz przy tym o STH,AWL itd.].Więc cóż,ja jestem na tak,ale musi to zobaczyć admin.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.