Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37231 Wysłany: 03 Lut 09 16:52 • Temat postu: Belt generator
Chronoo idioto...
"Jak nie wiesz o co chodzi to weź się kurwa dowiedz"
Wydaje mi się że nie potrzebuje ;p W końcu to program do robienia usebarów,ale grafike z internetu musisz brać.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37220 Wysłany: 03 Lut 09 15:58 • Temat postu: Marian! ;0
Domka nie mówi że nie możesz,aczkolwiek zasugerowała,że ją to irytuje i kogoś jeszcze też może.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37213 Wysłany: 03 Lut 09 15:05 • Temat postu: Marian! ;0
Boże,jesteś za głupi nawet na redtube
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37190 Wysłany: 03 Lut 09 07:04 • Temat postu: Kody do HM:FOMT
"kara_13" napisał(a):
To masz pecha bo widocznie kodom sie działać nie chce. Jakbyś wpisywał perfekcyjnie dobrze to mają działać i koniec ;/
Nie mają.Kody czasem działają czasem nie,nawet jak wpiszesz dobrze.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37177 Wysłany: 02 Lut 09 21:26 • Temat postu: Marian! ;0
"Chronoo" napisał(a):
Ja tego nie mówię Oo.
"Chronoo" napisał(a):
Bym zapomniał...
Jak najwięcej leveli na RedTube
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37175 Wysłany: 02 Lut 09 21:15 • Temat postu: Marian! ;0
Nie pytam co to za szkoła i z jakiego powodu specjalna 0o
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37173 Wysłany: 02 Lut 09 21:13 • Temat postu: Marian! ;0
Levele na Redtubie ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37170 Wysłany: 02 Lut 09 20:28 • Temat postu: Niebieskie Piórko
Raczej nie można,ale próbuj jeszcze.Może niechcący to kupiłeś od Wona gdy sprzedawał,a miałeś akurat pełny plecak i masz w szafie z narzędziami ? Ale jeżeli nic nie da rady,to tylko gra od nowa :/ Choć nie wiem czemu coś takiego się stało
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37167 Wysłany: 02 Lut 09 19:08 • Temat postu: coś o co jeszcze chyba nikt nie pytał ;]
Nie można jej otworzyć.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37161 Wysłany: 02 Lut 09 18:23 • Temat postu: Marian! ;0
Dzięki
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37148 Wysłany: 02 Lut 09 13:56 • Temat postu: Marian! ;0
;( Kocham Was :*
Dzięki !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37098 Wysłany: 31 Sty 09 21:24 • Temat postu: mam problem z btn pomocy
"gucio9330" napisał(a):
Czesc wam wszystkim jezeli ma ktos ochote to niech mi pomoze bo sciagnolem emulatora ePSXe mam gre na plycie wypakowalem skonfigurowalem i wlacza sie ale nie dziala wszystko robilem jak w instrukcji pomocy prosze bede bardzo wdzieczny :bad:
a moze ktos zna jakis inny emulator do tej gry i jeszcze jedno pirackie tez graja czy tylko orginaly
Skąd mamy wiedzieć co nie działa ? Jest pięć miliardów rzeczy przez które może nie działać.Do tego poszukaj innych sterowników.
A i powiedz kotku,czy jakby działały tylko oryginały to po co byłby dział download ? I to "uruchom ISO" skoro wszystkie oryginały sa na płytach ? :F Działają piraty również
Cytat:
ja miałem tak samo ale jak juz udawało mi się wlączyc to niemogłem zapisywać
Bo nie skonfigurowałeś Memory Card.Zresztą zapisywać możesz F1,F2 zmieniać sloty a F3 wczytywać.


Ostatnio edytowany Sobota, 31 Stycznia 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37092 Wysłany: 31 Sty 09 15:47 • Temat postu: Rybki mfomt
Wybaczcie,moja pomyłka
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37086 Wysłany: 31 Sty 09 10:48 • Temat postu: Rybki mfomt
W FOMTcie nie trzeba było ich karmić,więc w MFOMT raczej też nie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37075 Wysłany: 30 Sty 09 20:06 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Ale Crash Ci nie rysuje bo nie ma czasu,a ja raczej mam go za dużo .Zresztą mam nadzieje że Domka nie będzie się w każdym temacie żaliła,jeżeli ja trochę się obsunę :>
A na przeglądarke dobre jest www.czaswojny.pl

Ostatnio edytowany Piątek, 30 Stycznia 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.