Wysłany: 03 Lut 09 16:52 • Temat postu: Belt generator
Chronoo idioto...
"Jak nie wiesz o co chodzi to weź się kurwa dowiedz"
Wydaje mi się że nie potrzebuje ;p W końcu to program do robienia usebarów,ale grafike z internetu musisz brać.
Wysłany: 02 Lut 09 20:28 • Temat postu: Niebieskie Piórko
Raczej nie można,ale próbuj jeszcze.Może niechcący to kupiłeś od Wona gdy sprzedawał,a miałeś akurat pełny plecak i masz w szafie z narzędziami ? Ale jeżeli nic nie da rady,to tylko gra od nowa :/ Choć nie wiem czemu coś takiego się stało
Wysłany: 31 Sty 09 21:24 • Temat postu: mam problem z btn pomocy
"gucio9330" napisał(a):
Czesc wam wszystkim jezeli ma ktos ochote to niech mi pomoze bo sciagnolem emulatora ePSXe mam gre na plycie wypakowalem skonfigurowalem i wlacza sie ale nie dziala wszystko robilem jak w instrukcji pomocy prosze bede bardzo wdzieczny :bad:
a moze ktos zna jakis inny emulator do tej gry i jeszcze jedno pirackie tez graja czy tylko orginaly
Skąd mamy wiedzieć co nie działa ? Jest pięć miliardów rzeczy przez które może nie działać.Do tego poszukaj innych sterowników.
A i powiedz kotku,czy jakby działały tylko oryginały to po co byłby dział download ? I to "uruchom ISO" skoro wszystkie oryginały sa na płytach ? :F Działają piraty również
Cytat:
ja miałem tak samo ale jak juz udawało mi się wlączyc to niemogłem zapisywać
Bo nie skonfigurowałeś Memory Card.Zresztą zapisywać możesz F1,F2 zmieniać sloty a F3 wczytywać.
Ostatnio edytowany Sobota, 31 Stycznia 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 30 Sty 09 20:06 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Ale Crash Ci nie rysuje bo nie ma czasu,a ja raczej mam go za dużo .Zresztą mam nadzieje że Domka nie będzie się w każdym temacie żaliła,jeżeli ja trochę się obsunę :>
A na przeglądarke dobre jest www.czaswojny.pl
Ostatnio edytowany Piątek, 30 Stycznia 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).