Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37918 Wysłany: 14 Lut 09 20:22 • Temat postu: Wiara?
To,że nie doświadczyłeś Jego Makaronowej Doskonałości nie znaczy,że możesz tak pisać :/

Ostatnio edytowany Sobota, 14 Lutego 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37916 Wysłany: 14 Lut 09 20:18 • Temat postu: Wiara?
Wierze w Wielkiego Potwora Spaghetti.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37913 Wysłany: 14 Lut 09 19:13 • Temat postu: Pogaduchy
Jenova
I dobrze że ktoś ten temat w końcu odkopał ;f Może zamiast spamu w każdym zrobi się tylko w tym.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37900 Wysłany: 14 Lut 09 07:48 • Temat postu: Pogaduchy
Ja :*
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37867 Wysłany: 13 Lut 09 12:33 • Temat postu: My Music..Set me Free.
Ale jednak tych błędów stara się nie robić.A i wole Jej sygne od Twojej ;f
I nie wiem skąd ten pomysł,ale można by wrócić do tematu ;0

Ostatnio edytowany Piątek, 13 Lutego 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37866 Wysłany: 13 Lut 09 12:31 • Temat postu: Ryż!
"Crash" napisał(a):
Wszystkiego najgorszego!
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37819 Wysłany: 12 Lut 09 14:32 • Temat postu: Walę tynki
Omg ;f Od kiedy Twoje prace mają jakiekolwiek przesłanie ? 0o
DJ-Pare lat temu wstydziłem się mówić że mam 11-12 lat,a ty używasz tego jako argument po którym każdy się powinien od ciebie odpieprzyć bo "masz 12 lat".To naprawdę kretyńskie.Do tego jeżeli nie rozumiesz tekstu pisanego i masz AŻ 12 lat to jest to głupie.

Domka - Nie, jemu chyba bardziej chodziło o to, że myśli, przytaczając ten cytat miałam na myśli, że ma 12 lat Ale ja nigdzie tam nie widzę niczego takiego, więc nie wiem... Ot napisałam mądre słowa mądrego człowieka i tyle. Nie mogłam się powstrzymać ;F
Ach i DJ pisz dokładnie, proszę, bo to zdanie zrozumiałam dopiero po 3 przeczytaniu Oo ("mama" na przykład..."
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37752 Wysłany: 11 Lut 09 20:26 • Temat postu: Walę tynki
I zrobiłeś to o co mu chodziło.Zresztą nie pisz tylu wykrzykników.
A art zajebisty jak zawsze :*
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37718 Wysłany: 10 Lut 09 21:48 • Temat postu: [FOMT] Załosne Pytaniee
Mówisz o emulatorze VBA ? Tam to
Ctrl+S to zapisywanie
Ctrl+L to wczytywanie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37709 Wysłany: 10 Lut 09 21:37 • Temat postu: Bezsensowne i wścibskie pytania do użytkowników. A co?
Ano,ale nie wiem czy to dobrze :/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37704 Wysłany: 10 Lut 09 21:11 • Temat postu: Bezsensowne i wścibskie pytania do użytkowników. A co?
Chronoo-skąd wiesz że to down ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37686 Wysłany: 10 Lut 09 20:22 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
No raczej niezbyt dobrze przedstawiłeś ;f "ten kto nie umie grać-nie ma po co grać" jest chyba logiczne.A skoro są ciosy za 50% hp to jest bardziej idiotyczne niż pięść Paula w Tekkenie 3.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37684 Wysłany: 10 Lut 09 20:09 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Hmm,no ja nigdy nie kumałem fenomenu MK
W Tekkenie były naprawdę ładne comba,wiele trybów itd.
W Street Fighterze[moja ulubiona nawalanka :*] walki były ciekawe,dynamiczne,bez jako takich combosów,tylko z umiejętnym zastosowaniem dobrego ciosu
Ale co ma w sobie Mortal nigdy nie mogłem pojąć.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37672 Wysłany: 10 Lut 09 19:05 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Dodatki do LFa na ogół są słabe.LF2 2.0 jest najlepsze ;d Często grywam.
A i niedawno grałem też w LFO,ale KAŻDY jest z Hong Kongu więc bez jaj,znalezienie party do zadania jest niemożliwe.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37671 Wysłany: 10 Lut 09 19:00 • Temat postu: Bezsensowne i wścibskie pytania do użytkowników. A co?
To żałosne.Powinieneś się cieszyć,w końcu to Twój guru.
Ty byś dostał 450% ? Masz 244 postów.Za połowe zostałeś pojechany.I masz tylko 10%.Ty też jesteś traktowany łagodnie
A jak dla Ciebie to takie ważne to moge poprosić Domke by Twoje posty też edytowała.Ale po co ? Ona edytuje posty Ryża,a Twoje są tak żałosne że zanim Domka zdąży coś dopisze jest już 10 odpowiedzi,o Tobie.
Edit-o,nie zauważyłem twojego poprzedniego postu,ale się ustosunkuje
Cytat:
Ja mam tylko jedno:
-Robicie czasami interesy na lewo typu: "BANuj [użytkownik], a wysyłam 3000 ojro miesięcznie płatne pocztą lub przelewem?
Przeczytaj to.Rozumiesz cokolwiek z tego ? Ja nie.Ale chyba rozumiem o co ci chodzi.Otóż tak,za 3000 ojro miesięcznie to nawet ja kogoś zabanuje ;f
Cytat:

Edit: Czy Domka dostała wiadomość od kogoś: "Edytuj co drugi post, dopisując coś do niego, bo zostaniesz zwolniona z posady Admina"?
Nie,to takie hobby Domki.Gdy nudzi jej się bierze co drugi post i się tam dopisuje.


Ostatnio edytowany Wtorek, 10 Lutego 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.