Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
38545 Wysłany: 18 Mar 09 18:40 • Temat postu: Gry MMORPG
Ja gram w Nostale[51 lvl]
Nawet fajna gra,chociaż większość to Polacy więc ciężko się z kimś dogadać
www.nostale.pl
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
38544 Wysłany: 18 Mar 09 18:39 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
"proszty" napisał(a):
Megamany Zero sa best, pamietma jak zarwalem wakacje nad nimi
Wygrałeś całe to forum MMZy są świetne
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
38423 Wysłany: 10 Mar 09 06:48 • Temat postu: Harvest Moon: A new Life!
Erm...może za wcześnie dla mnie,ale nie rozumiem jaki jest sens dawania screena szopy,który będzie całkowicie zmieniany ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
38289 Wysłany: 04 Mar 09 18:46 • Temat postu: Harvest Moon: A new Life!
A może zamiast tego pokażesz nam jak ta gra wygląda ;f[w sensie gameplaya] Zrobiłeś pare mapek a temat ma 4 strony[z poprzednimi licząc będzie więcej].Zanim dasz cokolwiek sensownego będzie tutaj stron 50.Po prostu zrób swoją strone o tej grze czy cuś.

Domka - Mrxie kochany ten róż tak strasznie wali po oczach, że aż przeszkadza Do zdjęcia Buliego nic oczywiście nie mam Ale mógłbyś zmienić chociaż kolorystykę i wielkość? ^^'
Blondi - Etam przynajmniej wiadomo kto pisze xD Poza tym róż jest w modzie xD
Girl - Weź nic nie mów, ja tylko czekam aż przyjdzie wiosna i wszystkie lolitki wyjdą w ubrane w ten shit na miasto... xD będzie pogrom.
Mrx - To i ja coś dopisze.
Domka To wy tam u siebie macie lolitki? =o Ej, bo to zaczyna przypominać czata jakiegoś XD Ok, ok, może zostać, ale jak moi rodzice zajrzą na ekran to będzie pogrom XD "A kto to jest...?"


Ostatnio edytowany Poniedziałek, 09 Marca 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
38215 Wysłany: 01 Mar 09 20:41 • Temat postu: Harvest Moon: A new Life!
"Crash" napisał(a):
Popieram Blondi - wypuść jakiegoś gameplay'a, [podkreślam: gameplay'a, nie łażenie po mapce], rolling demko, build'a czy alpha/beta wersję, wtedy będziemy rozmawiać.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
38127 Wysłany: 22 Lut 09 15:32 • Temat postu: Harvest Moon: A new Life!
Ale on ma się czym chwalić.Ty nie masz to po cholere codziennie dwa nowe screeny ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
38124 Wysłany: 22 Lut 09 14:51 • Temat postu: Harvest Moon: A new Life!
http://www.youtube.com/watch?v=XMjkdH_-Tuk&feature=channel_page
A new life.Nie bede porównywał do twojego,bo nie ma do czego.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
38120 Wysłany: 22 Lut 09 14:19 • Temat postu: Harvest Moon: A new Life!
To zamieść,a nie dajesz temat z tym samym z czym był wtedy.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
38118 Wysłany: 22 Lut 09 13:45 • Temat postu: Harvest Moon: A new Life!
Jest już jeden temat o o tym.Do tego założyłeś temat o grze które jeszcze niema.A na trailerze wszystko to co na screenach.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
38086 Wysłany: 21 Lut 09 10:50 • Temat postu: RPG MAKER XP, lub inny
Nie wierze 0o W porównaniu do wcześniejszych screenów te serio nie są złe.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
38084 Wysłany: 20 Lut 09 23:49 • Temat postu: Harvest Moon: Frantic Farming
Gatunek: fabularne/RPG
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
38073 Wysłany: 19 Lut 09 22:28 • Temat postu: RPG MAKER XP, lub inny
Nie skończysz.Na chwile obecną przedstawiasz typowy rodzaj zacięcia,które kończy się po paru tygodniach.Życzę powodzenia,ale jestem prawie pewien,że sobie nie poradzisz.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
38071 Wysłany: 19 Lut 09 22:08 • Temat postu: RPG MAKER XP, lub inny
Wybacz,ale to troche żałosne.Ona myje podłoge na środku trawnika,a farmer może...chodzić ? 10 minut roboty.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37970 Wysłany: 15 Lut 09 20:36 • Temat postu: [BTN] Dziewczyna,żona,dziecko,krowa i inne
Raczej gra w BTN,wg. tematu ;f
Masło robisz w kuchni,z mleka i miksera z tego co pamiętam
A piórko pojawi się gdy dziewczyna będzie miała pomarańczowe serce w sklepie Z tego co pamiętam,bo w BTN grałem krótko

Domka - Ano to nie jest takie pewne, jako że temat zedytowałam ja, bo inaczej by dalej był taki sam bajzel jak zawsze Ale tak, co innego niż BTN?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
37940 Wysłany: 15 Lut 09 10:02 • Temat postu: Jon Lajone i nie tylko
To teraz pora na Whose Line ;0.Jeden przykładowy odcinek
http://www.joemonster.org/filmy/14032/Whose_Line_is_it_Anyway_Odcinek_walentynkowy_z_cheerleaderkami
Naprawdę genialne improwizowane show.Dwie najlepsze strony z odcinkami po Polsku to
www.wliia.pl i www.whoseline.pl
Jak najbardziej polecam
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.