Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41799 Wysłany: 26 Lip 09 22:47 • Temat postu: HM:BTN czy znacie sztuczkę?
Lubi.Uśmiecha się i dziękuje za nie,co jest dziwne ;F Choć raczej nie ożenisz się z nią dając same chwasty,to jednak sprawa jest nieco dziwna.I gdyby każdy dawał jej tylko kwiaty,to nikt by do tego nie doszedł.Ale co ja mówie.W końcu to ty wszystko odkryłeś pierwszy.Traktujesz się jak bóg wie kogo,w czasie gdy tak naprawdę jesteś nikim,który wywyższa się w sposób bardzo żałosny ;f.
Ale temat nie ma sensu.Teraz wiele graczy zamiast popróbować samemu woli pytać o najprostsze rzeczy na forum,nad czym bardzo ubolewam ;f.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41790 Wysłany: 26 Lip 09 20:47 • Temat postu: HM:BTN czy znacie sztuczkę?
Z BigBangiem często się nie zgadzam(głównie dlatego że ja jestem fanboyem Nintendo,a On woli Sony) ale jest jednym z bardziej w porządku userów na tym forum.Więc jeżeli zachowywałeś się jak On jak miałeś 12 lat to przez ten czas nieźle ogłupiałeś.Jesteś od Niego dużo głupszy,do tego On nie zakładał tematów po to by się pochwalić czymś co odkrył.Więc po prostu odpuść,bo nawet dla mnie wygłupiasz się.Czasem lepiej nie pisać nic,niż napisać za dużo.

Ostatnio edytowany Niedziela, 26 Lipca 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41787 Wysłany: 26 Lip 09 20:05 • Temat postu: HM:BTN czy znacie sztuczkę?
Fora mają to do siebie,że na ogół każdy wszystko samemu odkrywał i to tak naprawdę gówno prawda ;F Everybody lies.A jak założyłeś temat po to by się pochwalić to to dosyć słaby pomysł.Jak ktoś coś samemu odkrył,to napisał o tym na forum i teraz już nie ma przed nami tajemnic w BTN.Ja nie pamiętam czy coś sam odkryłem,bo grałem dawno.Poza tym gdyby takie były założenia tego tematu,to napisałbyś o nim w temacie,a nie w poście po tym...
A zresztą jedyna rzecz która została w BTNie nierozwiązana to to czy Popuri to ufo czy nie (lubi chwasty ;o)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41783 Wysłany: 26 Lip 09 19:32 • Temat postu: HM:BTN czy znacie sztuczkę?
Tą sztuczke zna KAŻDY ;f Do tego nie zawsze działa.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41782 Wysłany: 26 Lip 09 19:30 • Temat postu: #stop killing dogs
Więc zostaje do rozstrzygnięcia kwestia czym ten pies różni się od reszty zwierząt ? ;f Albo całkowity wegetarianizm,albo nie.Ja nie widze sensu w jedzeniu zwierząt których nie lubimy i nie jedzeniu tych które lubimy.A nawet jak ktoś już tak robi,to zmuszanie innych by robili tak samo jest conajmniej żałosne.To smutne,ale pisanie,że nie jemy psów,za to jemy inne zwierzęta to tylko bezsensowne usprawiedliwianie siebie.Czy ma sens płakanie nad losem jedzonych psów,gdy samemu wpieprzyło się mase świń które wcale nie są gorsze.Zgadzam się z paroma częściami tej petycji,m.in"Torturowanie zwierząt powinno być nielegalne w każdej formie i we wszystkich krajach." ale nie podpisuje.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41774 Wysłany: 26 Lip 09 13:32 • Temat postu: Jak się gotuje?
Ale po co,skoro są tu ? Na dużo lepszej stronie ;fff
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41736 Wysłany: 24 Lip 09 17:32 • Temat postu: Skrzaty
https://hmt.pl/arts.php?id=43
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41731 Wysłany: 24 Lip 09 16:02 • Temat postu: [BTN] zimowa kopalnia
Yep,była kiedyś szósta ryba.Nazywała się bodaj "catfish" i była do złowienia w zimowej kopalni ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41722 Wysłany: 24 Lip 09 11:35 • Temat postu: Świąteczna Skarpeta
Wiecie,poza forum istnieje też strona
https://hmt.pl/arts.php?id=71
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41717 Wysłany: 23 Lip 09 22:47 • Temat postu: wędka ds
On gra w hm: ds,więc ciężko by zrobił to co piszesz kubcia...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41713 Wysłany: 23 Lip 09 19:56 • Temat postu: Zielony pieprz
To nic nie zrobisz.Odpuść.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41704 Wysłany: 23 Lip 09 15:31 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Właśnie wziąłem się za Phoenixa Wrighta i skończyłem 3 część na której padł mój DS.Co tu dużo mówić,ostatnia sprawa była GENIALNA.Naprawdę jaram się mocno Za Apollo Justice wezme się niedługo.A już niedługo Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth.Cholera,nie moge się doczekać
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41701 Wysłany: 23 Lip 09 15:24 • Temat postu: Jak się gotuje?
Dedukcja na poziomie Phoenix Wrighta ;f Tak starczy dawać jej to co lubi,potem kupić duże łóżko w telezakupach i jest twoja ;s.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41699 Wysłany: 23 Lip 09 15:17 • Temat postu: Jak się gotuje?
Ech,wystarczająco to zaśmiecasz swoimi idiotycznymi pytaniami(5 minut kombinowania i możesz się zorientować jak się gotuje) i dwoma postami pod rząd
A skoro tej scenki nie ma na stronie to chyba taka nie istnieje,prawda ? =.= Celowo by przecież nie kasowali pomarańczowych scenek z każdej dziewczyny =.=
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41691 Wysłany: 22 Lip 09 22:31 • Temat postu: problem
Może jakiś test na inteligencje przy rejestracji,rejestracje od odpowiedniego wieku i obowiązkowe szczepienie na ironie czy coś...
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.