Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41927 Wysłany: 30 Lip 09 11:23 • Temat postu: Gra życia
No nie wiem.Pearl&Diamond nie wydaje mi się być kamieniem milowym,a raczej kamieniem który ciągnie tą gre na dno.Czas w grze odwzorowany z czasem prawdziwym był również w Pokemon Crystal.Do tego wygląd tej gry jest tragiczny :/ Dla mnie Pokemony się kończą w gruncie rzeczy,jako dowód podam najnowszy pokedex
http://www.serebii.net/diamondpearl/shinoudex.shtml
Który jest tragiczny(mówie tu o nowych pokemonach,stare są w porządku) :/ Z 2 fajnie zaprojektowane,reszta jest żałosna.Ale cóż,gre przeszedłem,nawet wbiłem pare poków powyżej 80 lvla,wszystkie legendy dostępne bez kombinowania z wyjazdami na imprezy Nintendo złapane.Ale cóż,to nie to samo Ale ok,nie ma co dalej spamować o tym ^^'
A poza tym zapomniałem napisać w grach życia Megaman Zero.Przechodziłem wielokrotnie(jedynke jakoś 15 razy,reszte po 5).Gra naprawdę świetna,satysfakcjonująca,dosyć ciężka ale mimo to nie przesadzona(subtanki ratują ;p).Tj. nie wiem czy do "gra życia",ale jednak z najlepszych gier w jakie grałem na pewno


Ostatnio edytowany Czwartek, 30 Lipca 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41920 Wysłany: 30 Lip 09 09:24 • Temat postu: Gra życia
Hmm,tutaj bym się w sumie nie zgodził.Anime Pokemon wyszło po grze i jest dużo słabsze od gry.Gra nawet nie jest na jej podstawie,po prostu dzieje się w tym samym świecie.A, że anime jest typową bajką dla dzieci <10 lat to nie znaczy że gra też.To co piszesz jest zdecydowanie bezsensu,bo Twój cały post jest o anime.Można to wywnioskować chociaż z "bez żadnej poprawy wizualnej" co jest totalną bzdurą. Kto chce niech lubi pokemony,kto nie chce niech nie,ale jak można oceniać gre pisząc o słabym anime ?...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41912 Wysłany: 29 Lip 09 22:25 • Temat postu: Gra życia
Nie sądze by Zelda była grą dla ciebie...Pokemony zresztą też nie.Ale ok.Choć rozumiem twoje zdziwienie.Jak inni mogą lubić gry które mają słabą grafike ?!?! To jest potworne. ;/ Ale ok,wybaczcie offtopic.
Edit do postów niżej:Nie chce mi się ciągnąć tej kłótni,bo poziom tego co piszesz jest żałośnie niski :/ To była ironia i lekkie nawiązanie do twojego tematu o najbardziej bezsensowną gre,w której pisałeś gre która brzydko wygląda.Bo raczej wyglądasz na typa człowieka który gra w gry ładnie wyglądające,a takie jak Zelda które mają ogromną grywalność,ale wymagają ruszenia głową nie pasują do ciebie.Taka krotka psychoanaliza po 20 postach ;f.
Edit2 do kolejnego postu:Więc skończ używać serca i zacznij mózgu.Napisałeś 3 posty pod rząd a jeden to cytat.Myślisz,że czemu nie pisalem kolejnego ? Bo poza tym że jesteś za głupi na tą kłótnie,ja nie chce robić bałaganu na forum.Niestety,nie przewidziałem, że zdołasz walnąć triple posta w tym jednego z samym cytatem :/ Zaskakujesz mnie...
Edit3 ;fff To że nei chce pisać napisałem już trzykrotnie.Po prostu przeczytaj regulamin i netykiete.Posty typu "hehe" nie są fajne ;f Po prostu twoje WSZYSTKIE posty były takie tragiczne,że lekko zwrócilem ci uwage,byś się opamiętał bo nie pokazujesz się z najlepszej strony.
Edit4,rotfl,nie przypuszczałem że do niego dojdzie =.= - Posty fajne to posty będące na temat,zawierające więcej niż 1 linijka tekstu,które można łatwo zrozumieć bo są napisane czytelnie.Nie mam cie za idiote bez powodu.I jeżeli dalej chcesz kłócić się powtarzając to samo,to ok,jeżeli uważasz że to ma sens.Ale możesz po prostu się zamknąć i starać pisać posty na poziomie,bez różnych "hehe" czy triple postów.A wszyscy będą szczęśliwi.


Ostatnio edytowany Środa, 29 Lipca 2009, w całości zmieniany 4 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41908 Wysłany: 29 Lip 09 22:22 • Temat postu: Gra życia
Nie.Ściemniam =.=
Pokemony i Zelda to klasyka.Wielokrotne gry roku,oceny poniżej 9.0 się raczej nie zdarzają u tych co starszych serii.Masz z tym jakiś problem ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41903 Wysłany: 29 Lip 09 21:50 • Temat postu: Harvest Moon: A new Life!
Do cholery,jeżeli robi gre to na 100% ją potem umieści linkiem to se ściągniesz ;f Zresztą i tak jej nie skończy ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41902 Wysłany: 29 Lip 09 21:49 • Temat postu: Gra życia
Pieprzycie,niecały rok do tego temat jest taki że odświeżenie go nie jest niczym złym =.=
A co do tematu to hmm...Pokemony,Zelda,Kingdom Hearts i Phoenix Wright,choć ten ostatni to może tylko przelotna miłość ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41877 Wysłany: 29 Lip 09 18:12 • Temat postu: harvest moon friends of mineral town- nie moge rozbudowywać budy
Co ty pieprzysz jozin...jaka cząstka gry,skąd wziąłeś te szanse ?
Jeżeli za każdym razem grałeś od nowa i za każdym razem on nie chciał rozbudowywać mimo, że miałeś wszystko do tego,to wydaje mi się że Ty coś spieprzyłeś. Po prostu zagraj od nowa,a jak problem pojawi się poraz kolejny to wtedy to chyba musi być Twoja wina ;p

Edit: A ten
Cytat:
ludzie czy jest ktos na tym swiecie kto bedzie w stanie mi pomuc? jestem załamany to tragedia sie stała w moim życiu musze formata robić
post jest genialny

Ostatnio edytowany Środa, 29 Lipca 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41870 Wysłany: 29 Lip 09 17:16 • Temat postu: harvest moon friends of mineral town- nie moge rozbudowywać budy
To dawaj mu dalej non stop jakieś rzeczy ktore lubi,np. drewno.Nie ma chyba innego wytłumaczenia.I pisz normalnie,bo twój poprzedni post był praktycznie nieczytelny.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41869 Wysłany: 29 Lip 09 17:14 • Temat postu: Emulator do HM:BTN
ePSXe
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41851 Wysłany: 28 Lip 09 18:48 • Temat postu: HMT na naszej-klasie
Ech.Nasza-klasa kiedyś była naprawdę cholernie sensowną stroną.Nie korzystałem,bo w moim wieku to raczej mało konieczne,ale już rodzice/dziadkowe mogli.Teraz zrobiła się z tego druga fotka i nie radze HMT robić tam profilu.
I na przyszłość Zapodaj,jeżeli chcesz pytać się o coś konkretnych osób,to o to się ich pytaj.Jeżeli piszesz temat na forum o rzeczy która dotyczy w sumie wszystkich,nie zabraniaj innym się wypowiadać =.= Po to jest forum by każdy przedstawił swoją opinie i gdy większość osób byłoby na tak,to Gnysek zrobiłby taki profil.Niestety większość osób uważa ten pomysł za niepotrzebny.
Edit:Chyba że ktoś bierze na poważnie serwis taki jak ten http://demotywatory.pl/47586/nasza-klasa no to wybaczcie ;f

Ostatnio edytowany Wtorek, 28 Lipca 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41830 Wysłany: 27 Lip 09 18:48 • Temat postu: #stop killing dogs
I to jest część petycji w której myśle, że każdy ma takie samo zdanie.Nikt nie ma prawo torturować zwierząt.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41822 Wysłany: 27 Lip 09 15:29 • Temat postu: #stop killing dogs
Możliwe, że jest jak mówisz, ale po prostu dla mnie podział na zwierzęta które mogą żyć i te które można zjeść jest dosyć dziwny.Wiesz,przepisy przepisami ,ale tak naprawdę świnie jak napisał Bigbang są od psów inteligentniejsze i nie widze powodów by stawiać je przed psami.My jemy świnie,tak się już przyjęło i nie ma sensu tego zmieniać,ale jeżeli w innym kraju to psy się je, to nie powinniśmy im tego zabraniać.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41817 Wysłany: 27 Lip 09 13:41 • Temat postu: HM:BTN czy znacie sztuczkę?
Luz.Ja po prostu uważam,że robienie tematów po to by się pochwalić że jest się fajniejszym i szybciej się myśli jest żałosną próbą dowartościowania się.A to że ktoś czepia się że napisałem "boga" z małej litery.Cóż,jeżeli uważasz że bardzo mu to przeszkadza i teraz skończe w piekle z powodu napisania małej litery to tak uważaj.Ty wierz w co chcesz i pozwól mi robić to samo.
I wciąż uważam,że napisałeś ten temat tylko po to by pokazać, że jesteś fajniejszy od nas.I najwidoczniej nie pomyliłem się,bo dalej próbujesz to zrobić,w czasie gdy nikt już nie traktuje cie poważnie ;f Więc po prostu skończ.
Ale masz racje Zapodaj,dalsza kłótnia nie ma sensu,toteż napisałem ten post tylko by pokazac o co mi naprawdę chodziło z moim strasznym bluźnierstwem skierowanym do Boga ;f Kto przeczytał ten temat już raczej sobie wyrobił zdanie. Zresztą ten cały Bóg chyba uczył też szacunku dla bliźniego swego,którego ty nie okazujesz :f I co do drugiej sprawy czyli Popuri.Skoro Popuri dziękuje za coś to znaczy że jej się to podoba,bo za rzeczy które jej się nie podobają nie dziękuje.To logiczne.Nie uważa tego za wielki dar i nie uwielbia chwastów,jakkolwiek lubi je.
Edit:Ale po namyśleniu nie zgadzam się z Tobą do końca Zapodaj ;p Wiesz to jest forum.Kiedyś tutaj ludzie po prostu dyskutowali ze sobą o wszystkim.Teraz jedyne co tu się dzieje to pytania o HMie,a głupią dyskusje na 1 strone nazywa się straszną kłótnią Wiesz,po prostu więcej luzu.Kto nie chce niech nie czyta,kto chce i ma coś do powiedzenia niech napisze.Jeżeli jedyne co tu będzie się dziać,to pytania o HMa to to forum wkrótce przestanie ktokolwiek odwiedzać.Dyskusje to nic złego ;p Choć faktycznie,ta od początku była bezsensowna.

I jeszcze jeden edit,bo post darkganjego napisany o 15:25:02 nie zasługuje na to bym odpowiadał w kolejnym poście.Nie odpowiedziałeś na nic,a jedyne co zrobiłeś to powtórzyłeś rzecz którą sobie wmawiasz od dłuższego czasu,jakobyś wiedział najwięcej o BTNie co jest pomyłką.I nie,nie napisałeś tego wprost,ale jeżeli sądzisz że Bigbang wie mało o BTNie i myśli wolniej od ciebie,to traktujesz się jako osobe dużo od niej lepszą.O Bigbangu można powiedzieć wiele rzeczy,ale cholera,cośtam chłopak wie I to całkiem sporo. Ba,wie dużo więcej od ciebie.Więc zamilcz.


Ostatnio edytowany Poniedziałek, 27 Lipca 2009, w całości zmieniany 3 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41807 Wysłany: 27 Lip 09 10:20 • Temat postu: Pytanie (Fast!)
Z tymi scenkami jest dosyć śmiesznie.Czasem są za pierwszym razem,czasem ich nie ma za dziesiątym.Próbuj dalej,ale najlepiej też w inne dni,bo na strone mógł wkraść się błąd.I nie dawaj prezentów,bo jeszcze podbijesz jej serce i nie wiadomo co wtedy wyjdzie ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
41800 Wysłany: 26 Lip 09 22:48 • Temat postu: Pytanie (Fast!)
Kupujesz u lekarza ;p
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.